Туроператор

Глобальний пошук туру по всім туроператорам України дозволить Вам порівняти ціни на одному сайті лише  у декілька кліків.

Оберіть місто вильоту в залежності  від Вашого місцезнаходження

Якщо Вас цікавлять дешеві путівки спробуйте перебрати декілька міст вильоту на випадок якщо  на якомусь з рейсів «горять» місця. Таким чином Ви можете порівняти ціни на тури зі Львова, Києва, Одеси, Запоріжжя, Дніпропетртровська та інших міст в онлайн режимі.

Оберіть  країну призначення

Підбір туру  надає лише актуальну  інформацію  по основним популярним  напрямкам, а саме тури в Болгарію, Туреччину, Єгипет, Чорногорію, ОАЕ, Грецію, Чорногорію, Таїланд, Шрі-Ланку, Італію, Іспанію  і багато інших.
Зверніть увагу що як тільки  Ви  обрали країну  Ви  можете  побачити  середню температуру води та повітря на даний момент у цій країні.

Оберіть період вильоту,  а також період самого відпочинку

Період  вильоту – це дати «з» і  «по»  напротязі яких Ви готові вилетіти, без урахування  самого відпочинку.  Чим більший  цей  період тим краще, адже  таким чином охоплюється більша кількість дат і вильотів у різних турооператорів,  що збільшує шанси  знайти дешеві путівки, або принаймі  кращу ціну.

Кількість ночей – це період самого відпочинку.  Задайте  у пошуку різну  кількість ночей, таким чином  збільшується кількість комбінацій, адже буває, що у різних операторів  є вильоти  на різну кількість ночей. Наприклад  в одного на 7/14,  а в  іншого 10/11.

Врахуйте, що даний пошук туру орієнтований на мінімальну ціну по кожному з готелів.  Тому якщо Вас цікавить 9 ночей, а в результатах підбору видається наприклад тільки 7, змініть мінімальну кількість ночей з 7 на 9 у параметрах пошуку.

Вкажіть кількість дорослих, дітей і вік дітей

У випадку якщо з Вами подорожує «infant», дитина якій на час подорожі ще не виповнилось 2 роки, таку дитину у пошуку вказувати не потрібно, оскільки такі діти подорожують без окремого місця в літаку, тому не оплачують вартість авіа перельоту і проживання в готелі. Зазвичай доплата за інфанта  складає близько 60$.

Якщо  Ви подорожуєте у складі 5 і більше осіб зверніть увагу, що не всі готелі  пропонують розміщення  більше ніж на 4 особи в номері, тому  іноді,  щоб розширити  вибір  готелів  краще розглянути 2 стандартні номери.

Вибір  курорту

Конкретний курорт, як і конкретний готель, варто обирати лише в тому випадку якщо Ви чітко орієнтуєтесь на місцевості. Наприклад, Ви хочете дізнатись ціни на відпочинок, або знайти гарячу путівку на курорті або в готель в якому вже відпочивали Ви або Ваші  близькі.

Вибір готелю

Критерії готелю можна відфільтрувати  як по зірковості, так і по рейтингу. Крім  всім відомих категорій у зірочках  від 2* до 5*  існує категорія HV – це клубні готелі для сімейного відпочинку.  Holliday village – в дослівному  перекладі «поселення для канікул», тобто це велика територія, зі всім необхідним, облаштована таким  чином, щоб за її межі Вам не знадобилось  виходити. HV-1 відповідає 4-5*, HV-2 відповідає 3*-4* економ варіант.

Не секрет, що є готелі, які не  відповідають заявленій зірковості.  Саме тому  можна  відібрати  готелі  лише з хорошим рейтингом по 5-тибальній шкалі, що базується на відгуках відпочивальників.

Типи харчування

RO – без харчування, ВВ-сніданки, НВ-сніданки і вечері, FB-сніданки, обіди і вечері.
Al або «Все включено» – це триразове харчування, з перекусами, а також у вартість входять безалкогольні  та алкогольні напої  місцевого виробництва.

UAl або «Ультра все включено»  у вартості  триразове харчування, з перекусами безалкогольні і алкогольні напої місцевого виробництва, а також  деякі з напоїв закордонного виробництва.

Задати бюджет

Ви можете проставити  обмеження по вартості, для того, щоб у результатах підбору були тільки ті пропозиції, які підходять під Ваш бюджет.

Далі натисніть кнопку «ЗНАЙТИ ТУРИ»

Зверніть увагу у результатах підбору на:

1. Рейтинг готелю: вказаний одразу біля назви готелю зеленими літерами по 5-ти бальній шкалі, згідно відгуків туристів.

2. Вартість туру:  вказана  синіми літерами, за всіх осіб  заданих у пошуку. Якщо ви обрали візову країну, врахуйте, що вартість візи оплачується додатково.

3. Тип транспорту: це стосується  країн  до яких  можливі  пропозиції як на автобусні тури, так і на авіа тури. Наприклад тури в Болгарію, Чорногорію, Грецію.

4. Опис, фото та відгуки про готель  перегляньте  просто клікнувши на назву або головне фото  на заставці готелю. Спочатку  перегляньте опис і фото готелю,  і  переходьте  до відгуків  лише тоді коли зупинитесь на кількох готелях які Вам сподобались. Варто орієнтуватись на відгуки  які залишили на протязі останнього року. Також звертайте увагу на об’єктивність автора, наприклад Вам буде простіше зробити власні висновки з відгуку в якому буде чітко вказано, що площа номера 25 кв.м., ніж з відгуку  де написано про те, що номер великий або маленький.