Туроператор

Відгуки

Iryna Nagorichna
/
08 Листопада, 2017 рік

Карпатський драйв the best. Маса задоволeння і позитивних вражeнь!Рeкомeндую!

Туроператор "Партнер Тур груп"

ДякуємО!)

 

Наташа Волошина
/
08 Листопада, 2017 рік

Доброго вечора ,хочу виразити свою вдячність туристичній компанії ПАРТНЕР ТУР Груп за незабутній відпочинок у Карпатах за період з 25-27.08 “Карпатські полонини з Говерлою+Джип тур”. А особливо хочу відмітити Артема-мега позитивна людина, ввічливий, комунікабельний, доброзичливий,нікого не залишить в біді,допоможе чим зможе. Це людина ,яка несе позитив і легкість в твій відпочинок.Дякую Вам за цей незабутній відпочинок і за людей які з Вами співпрацюють .

Туроператор "Партнер Тур груп"

Дякуємо за відгук та за участь у поїздці, що Вам сподобалось, Артему грамоту )))

Татьяна Мельник
/
08 Листопада, 2017 рік

Супер-супер-супер!!!!!!!! Величезне ДЯКУЮ Партнер Туру, Сашкові і всім хто був у Карпатах з 6 по 9 травня!!!!! Ви кльові))) Їздила вперше, сама.. Але знайшла нових друзів, отримала мега позитивні емоції, справжній карпатський драйв… І погода ні краплі не засмутила, хоча за один день дощ змінювався сонцем, снігом, градом)))) Зачарувала краса Карпат, привітність людей, і тепер хочу подорожувати ще) Дуже класна організація самого туру, все швидко, оперативно, організовано, цікаво… МОЛОДЦІ!!!!!! Всім хто шукає туроператора для активного і веселого відпочинку дуже рекомендую! Не пошкодуєте;) Партнер Туру бажаю процвітання та нових цікавих турів! =*

Kristina Gruzina
/
08 Листопада, 2017 рік

Просто в восторге от тура “Карпатский драйв”!!! Все включено, все схвачено, масса эмоций, приключений и знакомств!!! Никогда не была в Карпатах, но мне кажется за эти 4 дня я их увидела во всей красе с разных сторон)) Саша, просто yhe best!!!!! Спасибо за организацию, дорогу и отменное чувство юмора! Успехов в развитии “Партнер тур”!!!