Туроператор

Соціальні мережі та додатки, які допоможуть подорожувати

Соціальні мережі та додатки, які допоможуть подорожувати
06 Квітня, м. Ужгород, Закарпатська обл.

Соціальні мережі та додатки, які допоможуть подорожувати

 

Ви можете уявити день без телефону, соц мереж, додатків?! Ми теж ні! Тому ділимося з вами програмами, які при плануванні подорожей стануть просто невід’ємним помічником:

Maps.me ви не заблукаєте в незнайомому місті і заощадите значну суму на роумінгу. Цей сервіс працює навіть в офлайн-режимі. Завантажте карту через інтернет і подорожуйте, не збиваючись зі шляху. Додаток миттєво прокладає маршрут, а ще може стежити за курсом літака під час польоту.

– У Spotted by locals ви знайдете рекомендації місцевих жителів з 65 міст Європи і Північної Америки. Додаток підкаже, куди заглянути на обід і за покупками, уникаючи туристичних місць з високими цінами

– Завдяки Hotel Tonight орендуємо готелі зі знижкою. Додаток працює за принципом термінової броні: чим ближче день заселення, тим менше ціна. База сервісу доступна в 450 містах світу. Програма покаже хостели і готелі поруч з вашим місцем розташування

– Надійний спосіб економії в чужій країні – не платити за готельний номер. У цій справі вам допоможе Airbnb. Програма дозволить налагодити зв’язок з місцевими жителями без посередників і зняти апартаменти за лояльною ціною.

– Інтернет-платформа допоможе організувати спонтанний і недорогий політ. Dohop знайде розклад рейсів з аеропорту, який розташований поруч з вами, і запропонує варіанти по зростанню ціни.

– Сервіс Wife Map Pro знайде безкоштовний Wi-Fi і сам підбере пароль до мережі. Так ви збережете непогану суму, наприклад на обід для двох.

– З Opera.Mini ви зменшите витрата трафіку – цей браузер стискає обсяг даних при обробці.

– За допомогою програми Couchsurfing ви зменшите витрати на подорож і познайомитеся з жителями інших країн в домашній атмосфері. Гостинність людей не знає кордонів – переконайтеся в цьому самі і знайдіть нових друзів на всій земній кулі.

TripAdvisor накопичив колекцію відгуків туристів про хостелах, готелях, кафе і місцях шопінгу. Поради допоможуть вам спланувати економне подорож і дізнатися цікаві маршрути.

– Знахідка для бюджетних подорожей – додаток BlaBlaCar. Алгоритм взаємодії: автомобілісти економлять на бензині, мандрівники на подорожі.