Туроператор

Весна на Гуцульщині (3 дні)

Весна на Гуцульщині (3 дні)

Виїзди: березень-квітень

Вартість: 1600 грн (проїзд, проживання, страхування, харчування 2-ох раз. – 2 сніданки / 2 вечері, екскурсійні та туристичні послуги)

У вартість туру не входить: обіди, вхідні квитки, особисте страхування від нещасних випадків під час відпочинку.

Виїзд о 4:00 год з м.Хмельницького.

Маршрут автобуса: Хмельницький – Кам’янець-Подільський – Чернівці – Верховина – Яремче – Тернопіль – Хмельницький.

 

1 день

 

– м.Коломия – місто коломийок, одне з найгарніших міст Галичини, з чудовою сецесійною забудовою центральної частини міста.

– Майстер-клас по гончарству. Коломийська майстриня традиційної гуцульської кераміки: майстер-класи, виготовлення та продаж. Ми побачимо, як народжується справжня гуцульська кераміка, як під руками майстра оживає і набуває форми шматочок глини, як гончарні вироби стають такими яскравими і неповторними. А найсміливіші зможуть навіть самі сісти за гончарний круг!

– Музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття (екскурсія по музею) – У музеї народного мистецтва Гуцульщини і Покуття ми побачимо унікальні за красою речі – кераміку, різьблені вироби з дерева, прикрашені народними візерунками шкіряні пояси і сокири-бартки, традиційні гуцульські килими, народні ікони – всього не перелічити.

– Обід (вільний час).

Музей «Писанка» (факультативно) – рекомендуємо відвідати візитівку Коломиї – унікальний і єдиний в світі Музей писанкового розпису, він знаходиться в найбільшому яйці в світі (13,5 м) і має експозицію з 12 000 експонатів з різних областей України та інших країн світу.

 Найстаріша церква Гуцульщини в с.Пістень. Дерев’яна п’ятизрубна церква Успіння Богородиці – перлина гуцульського зодчества. Одна з найстаріших в Україні дерев’яна церква Успіння Пресвятої Діви Богородиці (1600 р.). Згідно із легендою, селище було засноване монахами. Церква побудована між двох величезних крутих ущелин на горі Писаревій.

– “Маєток Святого Миколая” (с.Пістень). Тут відкрито перший будиночок комплексу “Маєток Святого Миколая”, де він разом зі своїми помічниками працює без вихідних цілий рік, а 19 грудня запрягає коней і на санях виїждає з Маєтку, щоб розвести дітям подарунки. Тут можна всім, в тому числі й дорослим, трішечки поринути в казку, Вас гостинно запросить сам господар, покаже свою приймальню, спальню, музей новорічно-різдвяної іграшки. Святкові листівки, різнобарвні ліхтарики та багато ялинкових іграшок прикрашають кімнату. Тут можна побачити, як люди з дівніх часів вітали одне одного з Різдвом Христовим та Днем Святого Миколая, Іграшкові Діди Морози та Санта Клауси зайняли цілу полицю. Вони були виготовлені в різних країнах світу і надіслані до Маєтку в подарунок.

– поселення в приватному готелі (м.Верховина).

– вечеря.

– вільний час, рекомендуємо відвідати баню та чани.

2 день

 

– Косів. Це місто ще називають “Ворота Карпат”, а також столицею декоративно-прикладного мистецтва України, бо саме в Косові і районі живуть і працюють тисячі народних майстрів, які продовжують давні ремісничі традиції. Візитною картою міста є знаменита на весь світ косівська кераміки, видатні гончарі запрошують Вас на її виробництво, де можна побачити процес її виготовлення та купити за цінами виробника.

– Сувенірний ринок – по оптових цінах від виробника! Запрошуємо Вас на найвідоміший гуртовий базар виробів народних майстрів в Україні. На ньому Ви зможете придбати безліч гуцульських виробів: вишиванки, ліжники, гончарні вироби, вироби з дерева, одяг, сири, вироби з лози та 1 000 000 інших речей, більшість з яких продають самі майстри. Ціни в два-п’ять разів дешевші чим на інших базарах України.

– с.Яворів. Українське село, яке по праву рахується столицею давнього гуцульського ремесла – ліжникарства.

Ми відвідаємо майстра, якій розкаже та покаже нам, як виготовляються ці м’які та пухнасті вовняні вироби, а також дозволить усім бажаючим йому допомогти. Це унікальна можливість наблизитися до традицій гуцулів, поспілкуватися з місцевими мешканцями та придбати собі подарунок на пам’ять по цінах виробника. Ліжник — плетений руками виріб з овечої шерсті. Гуцульські ліжники використовується як ковдра, покривало, килим, ним застеляють лавки, бричкі, санки, взимку вкривають коней. Ліжник дуже теплий та має цілющі властивості. Виставка виробів із овечої вовни на продаж (шкарпетки, рукавиці, ліжники, гобелени, килими, безрукавки).

 «Валило» – гуцульська пральна машина або карпатське джакузі, де ліжник під дією води стає міцним та пухнастим. Ознайомлення з валилом.

– Форельне господарство (риболовля) / Обід – комплекс ставків, які призначені для ловлі форелі. А також Вашу власноруч свіжо виловлену форель, приготують в місцевій колибі. Обід зі страв гуцульської кухні.

* Якщо погодні умови не будуть сприяти роботі форельному господарству, заміна на тематичну Гуцульську колибу, з національними стравами.

 Вгості до хати “Діда Іванчика”, дегустація цілющих чаїв та настоянок у лікувальних цілях. Туристи зможуть побачити велику кількість, цілющих трав, плодів, коріння та настоянок якими діди-прадіди запобігали різним захворюванням та лікувалися ними.Також ви почуєте історії про приготування лікувальних мазей за народними методами, та їхнє застосування. Найбільш інтригуючою є третя музейна кімната, де знаходиться більше 20-ти видів цілющих настоянок, із загадковими гуцульськими назвам.

 Будинком етнографії та гуцульських музичних інструментів Р.Кумлика, саме тут музикальний концерт та показ сімейної колекції гуцульських музикальних інструментів, предмети побуту, давній гуцульський одяг, знаряддя праці, грошові знаки різних часів та багато цікавого про життя гуцулів. Ви почуєте гру на скрипці, цимбалах, трембі, двійниці (сопілка), окарині, зозулі, пелинці, лірі, наї та розповідає про кожен з інструментів.

Під час екскурсії можна почути народні пісні та гуцульські співанки (невеликі куплети на різноманітну тематику).

Кожна екскурсія — імпровізована, тому навіть кілька разів відвідавши музей, Ви все одно почуєте багато нового і цікавого про життя гуцулів, їхні важкі будні й яскраві свята, гострий гумор і самобутнє мистецтво.

– вечеря.
– вільний час, рекомендуємо: прогулянка по місту, шашлик, баню та чани.

3 день

 

– Сніданок. Виселення з номерів / виїзд.

– Кривопільський перевал.

Ворохта (спортивна база «Авангард», огляд лижних трамплінів та міст-віадук).

– Буковель – гірськолижний курорт. Гірськолижний курорт №1 в Україні, де можна здійснити підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель (1115м) з якої відкривається чудова панорама Ґорґан і Чорногірського хребта. (оглядова по курорту, катання на канатно-крісельному підйомнику, каток, сноутюбінг (катання на надувних ).

– Перевернутий будинок в с.Поляниця. (у нас є можливість не лише сфотографувати будинок  зовні, а також відвідати його, ми побачимо, як всі меблі прикріплені до стелі, вийде дуже цікава фотосесія).

– Обід (пропонується на Буковелі або на полонині в горах).

 Джип-тур на полонину. (тривалість до 3-3,5 годин)

Ви відкриєте для себе красу і природу Карпат, а також отримаєте море адреналіну від поїздки на відкритих автомобілях-позашляховиках по гірських хребтах і перевалах, з виїздом на вершини, з яких відкриваються дивовижні панорами гір. Джипінг до карпатських вершин – чудовий шанс урізноманітнити свій відпочинок в Карпатах. Відвідати за кілька годин місця, до яких зазвичай треба витратити кілька днів пішого ходу, можна на потужному позашляховику, що з легкістю долає складні підйоми і спуски, бездоріжжя та невеликі потічки. Ви побачите Карпати зовсім з іншого боку, відчуєте справжній драйв і отримаєте  дивовижно красиві фотознімки. Нас відвезуть на гірську полонину, де ми зможемо ознайомитись з виробництвом овечих сирів (бринза, вурда, будз), на замовлення приготують на вогнищі смачний банош, шашлик, настоянки.

– завершення екскурсійної програми, виїзд в Хмельницький /  (орієнтовне прибуття в 22-23 год). 

Виїзди: березень-квітень

Вартість: 1600 грн (проїзд, проживання, страхування, харчування 2-ох раз. – 2 сніданки / 2 вечері, екскурсійні та туристичні послуги)

У вартість туру не входить: обіди, вхідні квитки, особисте страхування від нещасних випадків під час відпочинку.

Вхідні квитки:

– Музей Гуцульщини: загальний – 50 грн./ос., дитячий – 20 грн./ос.
– Майстер-клас по кераміці та екскурсія: загальний – 25 грн./ос., дитячий – 15 грн./ос.;
– Маєток Святого Миколая: загальний – 15 грн./ос.;
– Яворів, екскурсія-показ по ліжникарству: загальний – 25 грн./ос.;
– Хата-стая: загальний – 35 грн./ос.;
– Хата-концерт-виставка Кумлика: загальний – 25 грн./ос., дитячий – 20 грн./ос.;
– Вгості до хати “Діда Іванчика”, дегустація цілющих чаїв та настоянок у лікувальних цілях: загальний – 35 грн./ос.;
– Джип-тур: 300 грн (загальний);
– Обід на форельному господарстві – 200 грн (форель, банош, салат, настоянка, узвар);
– Буковель підйомник – 120 грн (дорослий) / 85 грн (діти)

* вартість вхідних квитків вказана на 01.12.2018р.

Фірма залишає за собою право змінювати програму туру, порядок та час екскурсій без зменшення загального обсягу послуг. Фірма не несе відповідальність за можливі затримки на дорогах і погодні умови. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. 

У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від’їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи.

* У вартість “Туристичного обслуговування” входить – транспортне обслуговування по маршруту, супровід керівником групи, екскурсовод на екскурсійних об’єктах, плата за в’їзд автобусом на екскурсійні об’єкти.

Під страхуванням розуміється – “Страхування від нещасних випадків на транспорті”.

гарячі пропозиції

“Закарпатський смак + Термали” (3 дні)

“Закарпатський смак + Термали” (3 дні)

виїзди: 19-21.04 / 10-12.05 /24-26.05

з Хмельницького о 05:00 год / Тернопіль 6:30

3700 грн
докладніше
Чернівці – Долина Тюльпанів (1 день)

Чернівці – Долина Тюльпанів (1 день)

виїзди: 13.04. / 14.04 / 20.04. / 21.04. /27.04. / 28.04

800 грн
докладніше
“Закарпатський калейдоскоп” (3 дні)

“Закарпатський калейдоскоп” (3 дні)

виїзд:  12 -14.04 / 03 – 05.05 / 17 – 19.05 / 07 – 09.06

з Хмельницького о 05:00 год / Тернопіль 6:30

3700 грн
докладніше
“Чарівне Закарпаття” (3 дні)

“Чарівне Закарпаття” (3 дні)

виїзди: 17-19.05 / 31.05 – 02.06 / 14 – 16.06

з Хмельницького о 05:00 год

3700 грн
докладніше