“Закарпатський відпочинок + Нарциси” (3 дні)
Виїзди: травневі свята
У вартість туру не входить: обіди, вхідні квитки.
Виїзд о 1:00 год* з м.Хмельницького
*(якщо потяг прибуває пізніше по графіку від часу виїзду, зателефонуйте менеджерам туроператора)
Маршрут автобуса: Хмельницький – Тернопіль – Львів (об’їзна, ТЦ “Кінг Крос Леополіс”) – Стрий – Воловець – Мукачево – Львів – Тернопіль – Хмельницький
1 день
– Сніданок 6:00 (самостійно в кафе)
– Сойминське джерело. Мінеральна вода, яку видобувають у селі Соймах, Міжгірського району. У воді найбільший вміст кальцію серед усіх гідрокарбонадних вод України, наявні й інші мікроелементи. В одній літрі сойминської води стільки ж кальцію, скільки в двох склянках молока! Воду можна не лише пити – можна й приймати мінеральні ванни. Аналогів цій мінеральній воді в Україні більше немає.
– Міжгірський перевал. Огляд карпатських відбірних пейзажів чекає на Вас, фотосесія та продовжуємо далі екскурсію. Колись Міжгірський перевал служив прикордонною зоною відразу трьох країн: Чехословаччини, Румунії та Польщі.
– Озеро Синевір. Його ще називають «Морським Оком». Якщо подивитися на нього з висоти пташиного польоту, водойма нагадує райдужну оболонку ока, а острів схожий на зіницю. І якщо дивитися з висоти , то відкривається мальовнича картина – яскраво синя водна гладь у зеленій гущавині лісів, з маленьким острівцем посередині. Озеро оточене ялинами, смереками і буками. Вода в озері настільки чиста, що можна побачити дно. Здалеку вода здається яскраво блакитною. Повітря тут як ніде свіже і легке, наповнене ароматом хвої і дихається вільно і легко. Озеро – найбільше в Карпатах за площею. Знаходиться на висоті 989 метрів над рівнем моря. Середня глибина озера: 10-12 метрів, максимальна 24 м. В озері можна побачити струмкову, озерну і райдужну форель, риба гольян, харіус. А на березі озера в альтанці є незамерзаюче джерело з цілющою водою. Озеро виникло у післяльодовиковий період, йому вже близько 10 тисяч років.
– Обід зі страв закарпатської кухні в колибі (самостійно)
– Реабілітаційний центр бурих ведмедів (Національний природний парк “Синевір”). Тут працівники центру займаються благородною справою – повертають до нормального життя косолапих велетнів, що потерпали від жорстокості людини. Тварини заново вчаться жити в барлогах, а не в клітках, полювати, ловити рибу й розважатися. Спостерігати за їх забавами неймовірно цікаво не лише дітям, а й дорослим. До речі, ведмедів звідси нікуди не забирають. Вони доживають свого віку на волі серед розкішних карпатських лісів заповідника.
– Канатно-крісельна дорога на Боржавські полонини (гора Гимба – 1497 м.) та відвідування єдиної-унікальної в Карпатах “Чайовні”.
– Водоспад Шипіт. Один з найкрасивіших водоспадів України, що з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між андезиновими скелями скидає води в мальовничу гірську долину. Водоспад бере свій початок з великого підземного джерела, т.з. «морське око», в одному з найгарніших місць українських Карпат – полонині Боржава. Проведення часу біля Шипоту чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили.
– Поселення в с.Пилипець.
– Вечеря – вільний час. Можливо замовити баню або чан.
2 день
– Сніданок
– Іза (виставка-продаж виробів з лози). Столиця лозоплетіння України, проїжджаючи через село можна придбати різноманітні сувеніри з лози, від простих ужиткових до справжніх витворів мистецтва.
– Долина Нарцисів. Візитка Закарпаття, всесвітньо відома легендарна долина, в якій охороняється найбільший у Середній Європі осередок нарцису вузьколистого. Протягом 10-ти днів цвітуть нарциси, популяція котрих залишилася тут ще з льодовикового періоду. Долина вкривається суцільним білим килимом квітучих нарцисів, які можна зустріти лише тут.
– Велятино. Термальний комплекс “Теплі води”. Купіль “Теплі води” знаходиться на околиці села. Свердловина з глибиною близько кілометра. У комплексі є сім ванн, на вулиці два басейни та кілька бочок із термальною водою та два басейни із прісною водою. Найперше, чим термальна вода привертає увагу – це своїми лікувальними елементами та насиченими мінералами (бромно-хлоридно-натрієвої води з підвищеним вмістом йоду).
– обід зі страв закарпатської кухні (самостійно).
– Буйволина ферма та дегустація сиру. Неподалік виноградівської Чорної гори розташована ферма “Карпатський буйвол”, на якій місцеві ентузіасти намагаються врятувати найпівнічнішу популяцію буйволів у світі. Зараз на фермі є понад 30 карпатських буйволів за якими можна спостерігати, а також скуштувати й купити різні сорти буйволячого та овечого сиру.
– вечеря
– Вільний час – відпочиваємо.
3 день
– Сніданок
– Косино. Сучасний відпочинковий комплекс «Термальні води Косино» розташований у дубовому гаю, має 7 басейнів, 7 Королівських саун, середня температура в термальних басейнах + 41 °C. Гордістю комплексу є найбільші в Україні фонтани-джакузі з «кавою», «вином», «пивом», «паленкою» та фонтанів-ілюзія «Золотий кран здоров’я» висотою 15,5 метра. Відпочинок тут подобається дорослим і дітям, а також приносить користь здоров’ю. Велика відпочинкова територія з лежаками. Більше інформації на сайті kosino.com.ua
– Мукачево (замок Паланок). Звідки б Ви не наближалися до Мукачево, за десятки кілометрів, на одинокій гостроверхій сопці, як магніт, Вас притягує овіяний легендами і бойовою славою мукачівський замок «Паланок» (XIV ст.). Цей визначний воєнно-архітектурний пам’ятник середньовіччя був збудований для охорони і контролю торгових і військових шляхів. Деякі джерела стверджують, що вже в ІХ-Х ст. на горі було невелике укріплення, збудоване для охорони кордонів Київської Русі за Карпатами. Спорудив замок руський князь Федір Корятович і перетворив його у свою резиденцію. Замкові стіни пам’ятають свою захисницю Ілону Зріні, що проявила дива мужності та героїзму при обороні замку.
– обід (самостійно в кафе).
– виїзд в Хмельницький.
Виїзди: травневі свята
У вартість туру не входить: обіди, вхідні квитки.
Вхідні квитки:
* Замок «Паланок» – 50 грн (дорослий) / 30 грн (діти), * Косино (3 год) – 450 грн (загальний) / Діти до 150 см – безкоштовно, * * Озеро Синевір – 30 грн (загальний) / 15 грн (дитячий), * Реабілітаційний центр бурого ведмедя – 30 грн (загальний) / 15 грн (дитячий), * Підйомник на Боржаві – 140 грн (загальний) / 100 грн (дитячий до 12 років) / діти до 5 років безкоштовно, * Долина Нарцисів – 25 грн (загальний) / 15 грн (дитячий), * Термальний комплекс “Теплі Води” – 150 грн (дорослий) / 75 грн (дитячий до 140 см), *Буйволина ферма з дегустацією – 65 грн (дорослий) / 45 грн (дитячий), *Водоспад Шипіт – 20 грн (дорослий) / 10 грн (дитячий)
Фірма залишає за собою право змінювати програму туру, порядок та час екскурсій без зменшення загального обсягу послуг. Фірма не несе відповідальність за можливі затримки на дорогах і погодні умови. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене.
У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від’їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи.
* У вартість “Туристичного обслуговування” входить – транспортне обслуговування по маршруту, супровід керівником групи, екскурсовод на екскурсійних об’єктах, плата за в’їзд автобусом на екскурсійні об’єкти.
* Під страхуванням розуміється – “Страхування від нещасних випадків на транспорті”.
гарячі пропозиції
“Карпатські полонини з Говерлою + Джип Тур” (3 дні)
виїзд: 05-07.07 / 12-14.07 / 19-21.07 / 26-28.07
з Хмельницького о 5:00 / Тернопіль 6:30
“Аромат Закарпаття + Лавандова Гора” (3 дні)
виїзд: 21-23.06 / 28-30.06
з Хмельницького о 05:00 год / Тернопіль 6:30
Новий Рік 2025 в Закарпатті, Берегове, 4 дні
виїзд: 30.12 – 02.01.2025
з Хмельницького о 22:00 год
* Щодня термальні басейни + екскурсійна програма
«Мештами по Гуцульщині + Хомяк» та Джип тур (3 дні)
Виїзд: 12-14.07 / 02-04.08 / 09-11.08 / 16-18.08 / 23-25.08
з м.Хмельницького о 5:30 год