Закарпатський калейдоскоп (5 днів)
Виїзди: сезон літо 2021 (під запит)
У вартість туру не входить: обіди, вхідні квитки.
Виїзд о 3:00 з Хмельницького
Маршрут автобуса: Хмельницький – Тернопіль – Львів (об’їзна, можлива посадка ТЦ “Кінг Крос Леополіс”) – Стрий – Воловець – Мукачево – Берегове – Львів – Тернопіль – Хмельницький
1 день
– Славське, канатно-крісельний підйомник. Комплекс “Захар Беркут”, щоб піднятися до хмар і побачити справжню красу карпатських гір, запрошуємо Вас проїхати канатно-крісельною дорогою довжиною 2800 метрів на вершину гори Високий Верх (1242 м). З оглядового майданчика відкривається чудова панорама Сколівських Бескидів, Горганів та Полонинських Карпат.
– Лінія Арпада. с.Верхня Грабівниця. В цьому мальовничому капатському селі розташований грандіозний бункер, це найбільш збережений та цікавий об’єкт суперпотужної колись оборонної Лінії Арпада. Лінія будувалася угорською армією в 1943-44 рр. для захисту від радянської армії. Пропонуємо Вам пройтися по гігантському півтора кілометровому тунелю з боковими відгалуженнями, вентиляційними шахтами, щоб відчути себе справжнім мілітарі-туристом.
– Форельне господарство (риболовля) / Обід – комплекс ставків, які призначені для ловлі форелі. А також Вашу власноруч свіжо виловлену форель, приготують в місцевій колибі. Обід зі страв закарпатської кухні.
– Водоспад Шипіт. Один з найкрасивіших водоспадів України, що з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між андезиновими скелями скидає води в мальовничу гірську долину. Водоспад бере свій початок з великого підземного джерела, т.з. «морське око», в одному з найгарніших місць українських Карпат – полонині Боржава. Проведення часу біля Шипоту чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили.
– Поселення в с.Пилипець.
– Вечеря – вільний час.
2 день
– Сніданок
– Келечин (мінеральне джерело). Батьківщина президента Карпатської України Августина Волошина славиться також своїм унікальним джерелом природно-газованої мінеральної води “Келичин”, яка відноситься до нарзанів із високим вмістом заліза.
– Міжгірський перевал. Огляд карпатських відбірних пейзажів чекає на Вас, фотосесія та продовжуємо далі екскурсію. Колись Міжгірський перевал служив прикордонною зоною відразу трьох країн: Чехословаччини, Румунії та Польщі.
–Озеро Синевір. Його ще називають «Морським Оком». Якщо подивитися на нього з висоти пташиного польоту, водойма нагадує райдужну оболонку ока, а острів схожий на зіницю. І якщо дивитися з висоти , то відкривається мальовнича картина – яскраво синя водна гладь у зеленій гущавині лісів, з маленьким острівцем посередині. Озеро оточене ялинами, смереками і буками. Вода в озері настільки чиста, що можна побачити дно. Здалеку вода здається яскраво блакитною. Повітря тут як ніде свіже і легке, наповнене ароматом хвої і дихається вільно і легко. Озеро – найбільше в Карпатах за площею. Знаходиться на висоті 989 метрів над рівнем моря. Середня глибина озера: 10-12 метрів, максимальна 24 м. В озері можна побачити струмкову, озерну і райдужну форель, риба гольян, харіус. А на березі озера в альтанці є незамерзаюче джерело з цілющою водою. Озеро виникло у післяльодовиковий період, йому вже близько 10 тисяч років.
– Реабілітаційний центр бурих ведмедів (Національний природний парк “Синевір”). Тут працівники центру займаються благородною справою – повертають до нормального життя косолапих велетнів, що потерпали від жорстокості людини. Тварини заново вчаться жити в барлогах, а не в клітках, полювати, ловити рибу й розважатися. Спостерігати за їх забавами неймовірно цікаво не лише дітям, а й дорослим. До речі, ведмедів звідси нікуди не забирають. Вони доживають свого віку на волі серед розкішних карпатських лісів заповідника.
– Обід зі страв закарпатської кухні
– Колочава. Одне з найгарніших сіл Закарпаття, в якому розташовано 10 музеїв, 20 пам’ятників, 50 визначних історичних місць, найвідоміші з яких музей народної архітектури та побуту “Старе село”, музей залізничної справи “Колочавська вузькоколійка”, музей “Церква святого Духа”, чотири бункери Лінії Арпада, музей місцевих повстанців “Бункер Штаєра” та музей “Колочавський бокораш”, а в корчмі “Старе село” можна почастуватися і побачити сценки із життя горян.
– Сойминське джерело. Мінеральна вода, яку видобувають у селі Соймах, Міжгірського району. У воді найбільший вміст кальцію серед усіх гідрокарбонадних вод України, наявні й інші мікроелементи. В одній літрі сойминської води стільки ж кальцію, скільки в двох склянках молока! Воду можна не лише пити – можна й приймати мінеральні ванни. Аналогів цій мінеральній воді в Україні більше немає.
– Вечеря – вільний час.
3 день
– Сніданок, виселення з номерів.
– Палац графа Шенборна. Санаторій «Карпати» , серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших замків країни, наче у казку запрошує Вас мисливський замок графів Шенборнів (1890р.). Він дивиться на Вас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати. Замок оточений гарним дендропарком з багатьма екзотичними рослинами та унікальним джерелом краси з гліцериновою водою, яка за переказами омолоджує на 10 років.
– Замок Сент-Міклош. Посеред старовинного містечка Сент-Міклош розтташований похмурий середньовічний замок барона Перені (XIV ст.), з цікавим інтер’єром, потаємним ходом та спальнею мужньої Ілони Зріні, в якій вона зустрічалася з графом Імре Текелі, через це його ще називають «Замок кохання». Врятував споруду художник Йосиф Бартош, який взяв її концесію.
– Дегустація та придбання закарпатських вин в місцевого винороба у с.Гать. (Дегустація безкоштовно).
– Дийдівське озеро, відпочинкова територія «Бумеранг».
Озеро Дідове, що знаходиться в Берегівському районі в селі Дийда, за словами іноземців озеро не чим не гірше ніж у Хорватії. Тож навіщо їхати в Хорватію якщо можна поїхати на озеро Дідове, де все дешевше, вода тепла та прозора, ще й пісок як на пляжі.
Загальна площа озера складає 54,6 гектарів, глибина 16 м. Тут знаходиться зона відпочинку «Бумеранг», яка складається з пляжу та окремих секторів, обладнаних для відпочинку.
На території пляжу є різні атракціони для активного відпочинку, такі як: водні гірки, катер, водні лижі, «таблетка», «банан», катамаранг, гідро-зорб ціни на атракціони зокрема середні. Також на території пляжу є майданчик для волейболу та міні-футболу, дитячий майданчик. Якщо ви хочете поїсти то на території пляжу є ресторан та піцерія, магазин.
– поселення в м.Берегове. Якщо хочете відчути себе в іншій країні, де частина людей не розуміють української, російської та англійської, однозначно Вам треба в столицю угорської України – Берегове. Саме місто підготувало для гостей готичний костел Всіх Святих (1370р.), костел реформаторів (XV ст.), «Графський двір» – садиба князя Бетлені (1629р.), величний будинок імперського суду (1908р.) та касино «Золота пава». Але найбільшою принадою є басейни з унікальною термальною водою, що піднімається з глибини 1600м. та лікує від 86 хвороб, аналоги їй є лише в Новій Зеландії.
(Поселення в готелях Берегове, фото проживання на офіційному сайті “Партнер Тур груп”)
– вечеря
– Факультативне відвідування термального басейну «Жайворонок» (три термальних басейна, джакузі з термальною водою, басейн з прісною водою та відпочинкова зона з лежаками) або «Спорт база».
– Вільний час.
4 день
– Сніданок.
– Ужгород (екскурсія містом, панорамний огляд замку із північно-східної сторони, вільний час по місту). Перша згадка про це вічно прикордонне місто на річці Уж датується 872 роком, воно зачарує своїм шармом і колоритом навіть найвибагливішого туриста. Прогулянка історичною вулицею міста – Корзо, відвідаємо найвідоміший храм міста Кафедральний Хрестовоздвиженський собор (1841р.), римо-католицький костел св. Георгія (1775р.), панорамний огляд із північно-східної сторони одного з найстарішого в Україні замку (ХIV ст.) та вільний час місту.
– Обід зі страв закарпатської кухні. (самостійно)
– Лумшори (варіння в чанах та купання в гірській річці). В підніжжі найбільшої полонини українських Карпат полонини Руна знаходиться бальнеологічний курорт Лумшори, який відомий ще з XVII ст. В ньому тісно переплелися райської краси природа і елементи пекла – величезні металеві чани, в яких Вас варитимуть на повільному вогні в мінеральній сірководневій воді. Для більшої насолоди можна чергувати “варіння” в чані і купання в холодній воді. Такий відпочинок окрім незабутніх вражень, приводить до оздоровлення опорно-рухового апарату і омолоджує організм на десять років.
Ті, хто пройшли тренування перед пеклом, допускаються до оглядин каскаду мальовничих водоспадів на річці Лумшори.
– Монастир в селі Ракошино. Відвідаємо Свято-Покровський чоловічий монастир, який відомий своїми святинями. А також відвідаємо сироварню, де ченці готують сири по Італійській технології, де можна буде скуштувати їх та придбати (сири, мед, пікницю та іншу смакоту, що виготовлена силами ченців з власного фермерського господарства).
– вечеря
– Факультативне відвідування термального басейну «Жайворонок» (три термальних басейна, басейн з прісною водою та відпочинкова зона з лежаками) або «Спорт база».
5 день
– Сніданок (виселення з номерів).
– Косино. Сучасний відпочинковий комплекс «Термальні води Косино» розташований у дубовому гаю, має 7 басейнів, 7 Королівських саун, середня температура в термальних басейнах + 41 °C. Гордістю комплексу є найбільші в Україні фонтани-джакузі з «кавою», «вином», «пивом», «паленкою» та фонтанів-ілюзія «Золотий кран здоров’я» висотою 15,5 метра. Відпочинок тут подобається дорослим і дітям, а також приносить користь здоров’ю. Велика відпочинкова територія з лежаками. Більше інформації на сайті kosino.com.ua
– Мукачево (замок Паланок). Звідки б Ви не наближалися до Мукачево, за десятки кілометрів, на одинокій гостроверхій сопці, як магніт, Вас притягує овіяний легендами і бойовою славою мукачівський замок «Паланок» (XIV ст.). Цей визначний воєнно-архітектурний пам’ятник середньовіччя був збудований для охорони і контролю торгових і військових шляхів. Деякі джерела стверджують, що вже в ІХ-Х ст. на горі було невелике укріплення, збудоване для охорони кордонів Київської Русі за Карпатами. Спорудив замок руський князь Федір Корятович і перетворив його у свою резиденцію. Замкові стіни пам’ятають свою захисницю Ілону Зріні, що проявила дива мужності та героїзму при обороні замку.
– обід (самостійно в кафе).
– виїзд в Хмельницький.
Виїзди: сезон літо 2021 (під запит)
У вартість туру не входить: обіди, вхідні квитки.
Вхідні квитки:
Синевір – 25 грн (дорослий) / 10 грн (діти), * Шипіт водоспад – 10 грн (дорослий) / 5 грн (діти), Колочава – 70 грн (дорослий) / 35 грн (діти), * Підйомник Славське “Захар” – 120 грн (дорослий) / 80 грн (діти) в будні пт, * Замок Сент-Міклош – добровільний внесок від 20 грн, * Замок «Паланок» – 50 грн (дорослий) / 30 грн (діти), * Косино (3 год) – 450 грн (дорослий) – 200 грн (2 год з 9-11 год) / діти до 150 см – безкоштовно, * Лінія Арпада – 70 грн (дорослий) / 35 грн (діти) * Палац Шенборна – 20 грн (дорослий) / 10 грн (діти), * Лумшори чани – 150 грн, * Дийдівське озеро – 100 грн (будні) / 150 грн (вихідні)
Фірма залишає за собою право змінювати програму туру, порядок та час екскурсій без зменшення загального обсягу послуг. Фірма не несе відповідальність за можливі затримки на дорогах і погодні умови. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене.
У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від’їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи.
* У вартість “Туристичного обслуговування” входить – транспортне обслуговування по маршруту, супровід керівником групи, екскурсовод на екскурсійних об’єктах, плата за в’їзд автобусом на екскурсійні об’єкти.
* Під страхуванням розуміється – “Страхування від нещасних випадків на транспорті”.
гарячі пропозиції
“Аромат Закарпаття + Лавандова Гора” (3 дні)
виїзд: 21-23.06 / 28-30.06
з Хмельницького о 05:00 год / Тернопіль 6:30
Новий Рік 2025 в Закарпатті, Берегове, 4 дні
виїзд: 30.12 – 02.01.2025
з Хмельницького о 22:00 год
* Щодня термальні басейни + екскурсійна програма
«Мештами по Гуцульщині + Хомяк» та Джип тур (3 дні)
Виїзд: 12-14.07 / 02-04.08 / 09-11.08 / 16-18.08 / 23-25.08
з м.Хмельницького о 5:30 год
“Карпатські полонини з Говерлою + Джип Тур” (3 дні)
виїзд: 05-07.07 / 12-14.07 / 19-21.07 / 26-28.07
з Хмельницького о 5:00 / Тернопіль 6:30