«Загадковий Львів» (1 день)

«Загадковий Львів» (1 день)

Виїзди: під запит.

Вартість: 420 грн , екскурсійне обслуговування – 50 грн/чол

У вартість входить:
– проїзд комфортабельним автобусом, супровід, страхування.

У вартість не входить:
– особисті витрати, обіди, вхідні квитки.

Вхідні квитки:
– Вірменська церква – для дорослих 2 грн., діти 1 грн.
– Латинська катедра – для дорослих 3 грн., діти 2 грн.
– Будинок вченних –  для дорослих 15 грн., діти 5 грн.

«Загадковий  Львів»

 Екскурсійно-авторський тур на 1 день

 

Програма туру:

6.00 – виїзд з Хмельницького.

10.00 – приїзд до Львова.Початок екскурсії. Проводить львівський екскурсовод.

Екскурсійний маршрут:

Площа Ринок, Ратуша, Копальня Кави, Львівська майстерня шоколаду, Успенська церква та Домініканський собор, Вірменська церква, Оперний театр, Університет І. Франка, Будинок вчених, Латинська катедра, Дім Легенд, Галицька Жидівська Кнайпа.

14.00– Вільний час

19.00 – виїзд зі Львова

23.00 – приїзд в Хмельницький

Опис туристичних об’єктів:

 

Площа Ринок – це серце та головна визначна пам’ятка Львова, сукупність архітектурних пам’ятників Середньовіччя. Ця старовинна частина міста є історико-архітектурним заповідником та перебуває під егідою ЮНЕСКО.Площа Ринок – головна площа Старого міста. Майже кожне європейське місто в середні віки мало подібну площу. Вона була осереддям культурного й економічного життя.В архітектурному ансамблі львівської площі дивним чином гармонійно злилися воєдино різні стилі – італійський, німецький, східно-європейський. Будувалася Площа Ринок у XIV-XIX століттях. Початок забудови пов’язано з епохою Відродження. Ця епоха диктувала свої принципи містобудування, головним з яких було суворе дотримання загальних пропорцій будівель. Всі будівлі площі повинні були мати приблизно однакову ширину та висоту. Обов’язковим елементом фасаду була наявність трьох вікон. Хто порушував ці принципи, каралися великими податками.

Ратуша
Площа Ринок за розміром майже квадратна (142 на 129 метра). У центральній частині львівської площі розташована Ратуша. Ця будівля Ратуші вже четверта. Перша споруда зводилася ще в XIV столітті. Її знищила пожежа. Така ж доля спіткала й наступну будову. Третя ратуша, побудована в 1619 році, обвалилася в 1826 році, прослуживши трохи більше 200 років. У 1827 році почалося будівництво нової Ратуші за проектом архітектора І. Зальцмана. Її відкриття відбулося в 1835 році. Виконана вона у стилі класицизму. Вхід до Ратуші охороняють два кам’яні леви, які тримають щити з зображенням герба ЛьвоваНа Ратуші встановлена ​​вежа, висота якої 65 метрів. З оглядового майданчика цієї вежі відкривається прекрасна панорама Старого Львова.
Практично кожна будівля на Площі Ринок – це архітектурний пам’ятник із багатою історією.

 

Копальня Кави. Перша в Україні найдовша кав’ярня-книгарня, створена над кавовою шахтою просто на площі Ринок. Львів давно асоціюють із кавою, і саме Львівська копальня кави демонструє і реалізовує легенду власне львівської кави.
Отже, кава у Львові – ні що інакше як корисна копалина, яку видобувають так само, як вугілля чи торф. Ця шахта розповідає й історію видатного кавомана світу Юрія Кульчицького, увесь зв’язок кави львівської із походеньками турків чи промоцію у Відні, історію самої будівлі на Ринку, 10 – палацу Любомирських, як Дому товариства «ПРОСВІТА» та роль львівської кави у державотворенні України.

 

Львівська майстерня шоколаду – найсолодший заклад міста, був відкритий у 2009 р. З моменту відкриття він залишається одним з найпопулярніших і найвідвідуваніших місць історичного Львова. Львів здавна славився своїми кондитерськими виробами та різноманітними смаколиками. Ще в далекому середньовіччі, коли через центр старого міста проходили торгові шляхи, львів’яни мали відмінну можливість першими куштувати неповторні солодкі смаковинки, що стали однією з візитівок торгового міста.З того часу і донині традиції шоколаду глибоко укорінилися в Левовому місті, зробивши його справжнім шоколадним куточком сучасної України. Сьогодні шоколад вже не є такою екзотикою та новинкою, проте майстерність його приготування дійшла до такого високого рівня, що шоколадна індустрія вже не є лише кулінарним аспектом, а на рівні з іншими видами мистецтва, стала справжньою творчістю, про що свідчить відкриття у Львові Шоколадної майстерні та музею.

 

Архітектурним шедевром українського ренесансу по праву можна вважати ансамбль православної Успенської церкви. Це є одна із визначних пам’яток європейського та й світового значення. Храм Успіня Пресвятої Богородиці – це символ страждань та піднесень українського народу протягом усієї середньовічної історії міста Лева; це центр духовного життя українців. Це все свідчить про незламність духу та потяг до боротьби українців.

 

Домініканський костел є одним із найстаріших храмів славетного міста Львова. і з нею пов’язано дуже багато цікавих фактів і легенд. Сучасна назва Домініканського костелу – Храм Святої Євхаристії.

 

Вірменський катедральний собор – унікальна пам’ятка східної культури на європейських теренах. Досконале поєднання архітектури вірменських святинь, романсько-готичного стилю Західної Європи і староукраїнського галицького зодчества.

 

Львівський Оперний театр – архітектурна перлина Львова у стилі неоренесансу (1901 рік), один з найгарніших театрів Європи.Збудований на початку минулого століття за проектом архітектора Зиґмунта Ґорґолевського Великий театр у Львові порівнювали з Паризькою та Віденською оперою. Стоячи перед величним фасадом цієї фантастичної споруди відчуваєш всепоглинаючу потугу мистецтва, його вічність у контрасті зі швидкоплинністю людського життя. Це споруда, у якій можна знайти різні архітектурні стилі європейських країн, втілені з пишномовною імпозантністю.

 

Львівський Університет ім. Івана Франка почав функціонувати з 1919 року в будинку, спорудженому у 1877-1881 роках для Крайового Сейму (парламенту) Галичини та Лодомерії. Архітектор І. Гохбергер створив проект монументального палацу у стилі класицизму. На сьогоднішній день Львівський університет ім. Івана Франка є одним з найбільш престижних університетів України і навіть Європи.

 

Львівський Будинок вчених – розкішний будинок у центрі Львова, збудований в стилі необароко, який вразить Вас витонченим інтер’єром всередині та приємно здивує вишуканим дизайном своїх кімнат.
До 1939 року Львівський Будинок вчених функціонував як Національне (аристократичне, шляхетське, дворянське, графське, народне) казино.
З 1948 року тут розмістився Львівський Будинок вчених, в якому проходило немало подій, пов’язаних із науковим, громадсько-політичним і творчим життям Львова, області та всієї України.
Інтер’єри цього будинку часто використовувалися для зйомок відомих фільмів. Зокрема, саме тут було знято сцену із фільму “Д’Артаньян і три мушкетери”, де Д’Артаньян по сходах піднімався до кардинала для гри в шахи.
У наш час в Будинку вчених часто проводяться львівські бали.

 

Латинський катедральний костел – унікальна пам’ятка XIV-XVIII століть, в якій гарно поєднані риси різних стилів та епох. Тут були використані готичний стиль, ренесанс і, звичайно ж, бароко.Катедральний собор був одним із найкращих у Львові і тому на нього зовсім не шкодували грошей і часу. Будівництво тривало настільки довго, що ні один будівельник не зміг побачити свою роботу, тому що помер. 1360 року почалося будівництво головної церкви в місті, яка по першому проекту повинна була мати дві величезні вежі. Одну вежу виконали у XIV столітті, ну а друга так і не народилась на білий світ.
Спочатку була готика, потім ренесанс і бароко, а потім і елементи класицизму – ось такий шлях пройшов цей собор перш ніж вийти у світ.

Дім Легенд. Кнайпа, лише в твоїй уяві. Будинок сажотруса та його сім’ї, де живуть львівські легенди. Сажотрус та його сім’я збирають книги про Львів у своїй бібліотеці, пильнують львівських левів, стежать за рівнем води в Полтві і рахують чи хто не вкрав пару метрів старої австрійської бруківки. Саме тут офіційно пильнують за львівським часом, щоб годинникова стрілка не відставала і йшла точно по-львівськи.
Як коли треба почистити пару коминів, то сажотрус сідає на свого трабанта, припаркованого на даху і так обминає львівські корки. Вночі, коли сім’я засинає, легенди пильнує львівський смог з святоюрської гори.

 

Галицька жидівська кнайпа. Галицько-жидівська кнайпа розташована в історичному єврейському кварталі Львова поблизу руїн синагоги Золота Роза. Відвідувачів зустрічають єврейськими звичаями. Меню без цін, а вартість наїдженого залежить від вміння клієнта торгуватись.

 

Ансамбль православної Успенської церкви – архітектурний шедевр українського ренесансу, пам’ятка європейського і світового значення. Храм Успіня Пресвятої Богородиці – центр українського духовного життя впродовж усієї середньовічної історії Львова, символ страждань і піднесень українців, свідчення їхнього незламного духу і прагнення до самоствердження.

Виїзди: під запит.

Вартість: 420 грн , екскурсійне обслуговування – 50 грн/чол

У вартість входить:
– проїзд комфортабельним автобусом, супровід, страхування.

У вартість не входить:
– особисті витрати, обіди, вхідні квитки.

Вхідні квитки:
– Вірменська церква – для дорослих 2 грн., діти 1 грн.
– Латинська катедра – для дорослих 3 грн., діти 2 грн.
– Будинок вченних –  для дорослих 15 грн., діти 5 грн.

Фірма залишає за собою право змінювати програму туру, порядок та час екскурсій без зменшення загального обсягу послуг. Фірма не несе відповідальність за можливі затримки на дорогах і погодні умови. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. 
У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від’їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи.
* У вартість “Туристичного обслуговування” входить – транспортне обслуговування по маршруту, супровід керівником групи, екскурсовод на екскурсійних об’єктах, плата за в’їзд автобусом на екскурсійні об’єкти.
Під страхуванням розуміється – “Страхування від нещасних випадків на транспорті”.

гарячі пропозиції

2 дні «в Буковель на вихідні» сб–нд

2 дні «в Буковель на вихідні» сб–нд

виїзди: щосуботи
сезон: грудень-квітень 2021-22

з Хмельницького о 00:50 год

1580 грн
докладніше
3 дні «Будні дні на Буковелі» пн–ср

3 дні «Будні дні на Буковелі» пн–ср

виїзди: щопонеділка
сезон: грудень-квітень 2021-22

з Хмельницького о 00:50 год

2060 грн
докладніше
Йо, Карпати !

Йо, Карпати !

Виїзд: 21-23.01 / 28-30.01

з м.Хмельницького о 4:00 год

1950 грн
докладніше
3 дні «WEEKEND на Буковелі» пт–нд

3 дні «WEEKEND на Буковелі» пт–нд

виїзди: щоп’ятниці
сезон: грудень-квітень 2021-22

з Хмельницького о 00:50 год

2060 грн
докладніше
3 дні «WEEKEND на Буковелі» пт–нд *Вечірній виїзд

3 дні «WEEKEND на Буковелі» пт–нд *Вечірній виїзд

виїзди: щочетверга
сезон: грудень-квітень 2021-22

з Хмельницького 17:00-20:00 год

2230 грн
докладніше
“Закарпатський калейдоскоп” (3 дні)

“Закарпатський калейдоскоп” (3 дні)

виїзд: 11-13.02

з Хмельницького о 01:00 год

2070 грн
докладніше