Туроператор

“Водограй Закарпаття” (3 дні)

“Водограй Закарпаття” (3 дні)

Виїзди: під запит

Вартість: 3100 грн (загальний) / 3000 грн (діти до 14 років) (проїзд, проживання, страхування, 2-ох раз. харчування)
Туристичне обслуговування: 120 грн
У вартість туру не входить: обіди, вхідні квитки.

Виїзд о 1:00 год* з м.Хмельницького

*(якщо потяг прибуває пізніше по графіку від часу виїзду, зателефонуйте менеджерам туроператора)

Маршрут автобуса: Хмельницький – Тернопіль (Збаразьке кільце) – Львів (об’їзна, можлива посадка ТЦ “Кінг Крос Леополіс” або Залізничний вокзал) – Стрий – Воловець – Мукачево – Берегове – Львів – Тернопіль – Хмельницький

 

1 день

 

– Сніданок (самостійно в кафе)

– Келечин (мінеральне джерело). Батьківщина президента Карпатської України Августина Волошина славиться також своїм унікальним джерелом природно-газованої мінеральної води “Келичин”, яка відноситься до нарзанів із високим вмістом заліза.

 Міжгірський перевал. Огляд карпатських відбірних пейзажів чекає на Вас, фотосесія та продовжуємо далі екскурсію. Колись Міжгірський перевал служив прикордонною зоною відразу трьох країн: Чехословаччини, Румунії та Польщі.

Озеро Синевір. Його ще називають «Морським Оком». Якщо подивитися на нього з висоти пташиного польоту, водойма нагадує райдужну оболонку ока, а острів схожий на зіницю. І якщо дивитися з висоти , то відкривається мальовнича картина – яскраво синя водна гладь у зеленій гущавині лісів, з маленьким острівцем посередині. Озеро оточене ялинами, смереками і буками. Вода в озері настільки чиста, що можна побачити дно. Здалеку вода здається яскраво блакитною. Повітря тут як ніде свіже і легке, наповнене ароматом хвої і дихається вільно і легко. Озеро – найбільше в Карпатах за площею. Знаходиться на висоті 989 метрів над рівнем моря. Середня глибина озера: 10-12 метрів, максимальна 24 м. В озері можна побачити струмкову, озерну і райдужну форель, риба гольян, харіус. А на березі озера в альтанці є незамерзаюче джерело з цілющою водою. Озеро виникло у післяльодовиковий період, йому вже близько 10 тисяч років.

 Реабілітаційний центр бурих ведмедів (Національний природний парк “Синевір”). Тут працівники центру займаються благородною справою – повертають до нормального життя косолапих велетнів, що потерпали від жорстокості людини. Тварини заново вчаться жити в барлогах, а не в клітках, полювати, ловити рибу й розважатися. Спостерігати за їх забавами неймовірно цікаво не лише дітям, а й дорослим. До речі, ведмедів звідси нікуди не забирають. Вони доживають свого віку на волі серед розкішних карпатських лісів заповідника.

– Обід зі страв закарпатської кухні в колибі.

Водоспад Білий Звір. На відрізку дороги між Синевиром та Синевирською Поляною. Водоспад спадає зі скелястого схилу гори, з-поміж смерек і буків, переливаючись по камінню, перетворюється в шумовиння – з прозорої на білу – створюючи неперевершену красу. А навколо – ліс… Білий Звір мінливий за характером.

– Колочава. Одне з найгарніших сіл Закарпаття, в якому розташовано 10 музеїв, 20 пам’ятників, 50 визначних історичних місць, найвідоміші з яких музей народної архітектури та побуту “Старе село”, музей залізничної справи “Колочавська вузькоколійка”, музей “Церква святого Духа”, чотири бункери Лінії Арпада, музей місцевих повстанців “Бункер Штаєра” та музей “Колочавський бокораш”, а в корчмі “Старе село” можна почастуватися і побачити сценки із життя горян.

– Сойминське джерело. Мінеральна вода, яку видобувають у селі Соймах, Міжгірського району. У воді найбільший вміст кальцію серед усіх гідрокарбонадних вод України, наявні й інші мікроелементи. В одній літрі сойминської води стільки ж кальцію, скільки в двох склянках молока! Воду можна не лише пити – можна й приймати мінеральні ванни. Аналогів цій мінеральній воді в Україні більше немає.

– Поселення в с.Пилипець.

– Вечеря – вільний час (чани / баня / гриль зона за бажанням)

2 день

 

– Сніданок

– Санаторій “Квітка Полонини”. Саме в даному санаторії, Ви можете провести дегустацію трьох мінеральних вод, а саме – “Лужанська-4”, “Лужанська-7”, “Поляна Квасова”. Огляд території та фотосесія.

– Курорт “Воєводино”, парк Шенборнів. Екскурсія по парковій території, відпочинок біля озера, у вільний час прогулянка, пікнік, катання на конях.

– Похід до водоспаду Воєводин. За деякими припущеннями, водоспад утворився в результаті землетрусу. Назва водоспаду розшифровується як «виття води». Його висота сягає 24 метрів. Потужні потоки холодних гірських вод хлинуть вниз і вже через 4 кілометри потрапляють у річку Шипот. Велич водоспаду підсилює навколишня природа. Незаймані смарагдові ліси приховують багато таємничих історій. Повітря тут п’янке свіже і чисте.

– пікнік на водоспаді.

 Лумшори (варіння в чанах та купання в гірській річці). В підніжжі найбільшої полонини українських Карпат полонини Руна знаходиться бальнеологічний курорт Лумшори, який відомий ще з XVII ст. В ньому тісно переплелися райської краси природа і елементи пекла – величезні металеві чани, в яких Вас варитимуть на повільному вогні в мінеральній сірководневій воді. Для більшої насолоди можна чергувати “варіння” в чані і купання в холодній воді. Такий відпочинок окрім незабутніх вражень, приводить до оздоровлення опорно-рухового апарату і омолоджує організм на десять років.

Ті, хто пройшли тренування перед пеклом, допускаються до оглядин каскаду мальовничих водоспадів на річці Лумшори.

– повернення в готель, вечеря / вільний час.

3 день

 

 Сніданок 

Канатно-крісельний підйомник на Боржавську полонину (гора Гимба – 1497 м.) та відвідування єдиної-унікальної в Карпатах “Чайовні”, де можливо посмакувати десерти та напої з найкращої панорамою Карпат.

Водоспад Шипіт. Один з найкрасивіших водоспадів України, що з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між андезиновими скелями скидає води в мальовничу гірську долину. Водоспад бере свій початок з великого підземного джерела, т.з. «морське око», в одному з найгарніших місць українських Карпат – полонині Боржава. Проведення часу біля Шипоту чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили.

– обід (самостійно в кафе).

– Водоспад Кам’янка та гірське Журавлине озеро. ! Диво природи, це каскад водоспадів висотою 7 метрів, який знаходиться в Національному природному парку “Сколівські Бескиди”. Вважається, що якщо дівчина зранку скупається у водоспаді, то протягом року вдало вийде заміж та відвідаємо чудо природи – це гірське озеро “Журавлине” інша назва “Чорне озеро”.

Урич “Тустань фортеця” (огляд музею, наскельної фортеці).

Державний історико-культурний заповідник “Тустань” – одне з найгарніших і наймальовничіших місць в Україні. Це гряда каменів-пісковиків у вигляді скель посеред Карпат, які утворилися 25 млн. років тому і створили мальовничий комплекс екзотичних форм і витворів. Тустань була важливим стратегічним пунктом і входила у єдину систему Карпатської лінії оборони південно-західних кордонів Київської Русі, а потім Королівства Русі. У ІХ-ХІІІ ст. на скелях був оборонний комплекс, митниця і місто-фортеця, центральна частина укріплень займала 3 гектари. Не тільки в Україні, але і у всій Європі нема до цього часу збережених дерев’яних фортець Х-ХІІІ ст., що ставить Тустань в ряд унікальних пам’яток давньоруської архітектури домонгольського періоду.

– виїзд в Хмельницький. Орієнтовне прибуття 23:00-23:30 год.

 

Виїзди: під запит

Вартість: 3100 грн (загальний) / 3000 грн (діти до 14 років) (проїзд, проживання, страхування, 2-ох раз. харчування)
Туристичне обслуговування: 120 грн
У вартість туру не входить: обіди, вхідні квитки.
Вхідні квитки:
* Чани в Лумшорах – від 170 грн (загальний), * Парк “Воєводино” – 70 грн (дорослий) / 30 грн (діти), * Тустань фортеця – 60 грн (загальний) / 30 грн (дитячий), * Озеро Синевір – 30 грн (загальний) / 15 грн (дитячий), * Реабілітаційний центр бурого ведмедя – 30 грн (загальний) / 15 грн (дитячий), * Водоспад Шипіт – 20 грн (загальний) / 10 грн (дитячий), * Підйомник на Боржаву – 150 грн (загальний) / 100 грн (дитячий до 12 років) / діти до 5 років безкоштовно, *Колочава – 70 грн (дорослий) / 35 грн (діти), * Водоспад Кам’янка та озеро “Чорне” – 10 грн (загальний) / 5 грн (дитячий),
* вартість вхідних квитків вказана на 29.05.2020р.

Фірма залишає за собою право змінювати програму туру, порядок та час екскурсій без зменшення загального обсягу послуг. Фірма не несе відповідальність за можливі затримки на дорогах і погодні умови. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. 

У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від’їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи.

* У вартість “Туристичного обслуговування” входить – транспортне обслуговування по маршруту, супровід керівником групи, екскурсовод на екскурсійних об’єктах, плата за в’їзд автобусом на екскурсійні об’єкти.

Під страхуванням розуміється – “Страхування від нещасних випадків на транспорті”.

гарячі пропозиції

3 дні «WEEKEND на Буковелі» пт–нд *Вечірній виїзд

3 дні «WEEKEND на Буковелі» пт–нд *Вечірній виїзд

виїзди: щочетверга
сезон: січень-квітень 2024

з Хмельницького 17:00-20:00 год

від 3600 грн
докладніше
3 дні «WEEKEND на Буковелі» пт–нд

3 дні «WEEKEND на Буковелі» пт–нд

виїзди: щочетверга
сезон: січень-квітень 2024

з Хмельницького о 23:45 год

від 3400 грн
докладніше