“Водограй Закарпаття” (3 дні)
Виїзди: під запит
У вартість туру не входить: обіди, вхідні квитки.
Виїзд о 1:00 год* з м.Хмельницького
*(якщо потяг прибуває пізніше по графіку від часу виїзду, зателефонуйте менеджерам туроператора)
Маршрут автобуса: Хмельницький – Тернопіль (Збаразьке кільце) – Львів (об’їзна, можлива посадка ТЦ “Кінг Крос Леополіс” або Залізничний вокзал) – Стрий – Воловець – Мукачево – Берегове – Львів – Тернопіль – Хмельницький
1 день
– Сніданок (самостійно в кафе)
– Келечин (мінеральне джерело). Батьківщина президента Карпатської України Августина Волошина славиться також своїм унікальним джерелом природно-газованої мінеральної води “Келичин”, яка відноситься до нарзанів із високим вмістом заліза.
– Міжгірський перевал. Огляд карпатських відбірних пейзажів чекає на Вас, фотосесія та продовжуємо далі екскурсію. Колись Міжгірський перевал служив прикордонною зоною відразу трьох країн: Чехословаччини, Румунії та Польщі.
–Озеро Синевір. Його ще називають «Морським Оком». Якщо подивитися на нього з висоти пташиного польоту, водойма нагадує райдужну оболонку ока, а острів схожий на зіницю. І якщо дивитися з висоти , то відкривається мальовнича картина – яскраво синя водна гладь у зеленій гущавині лісів, з маленьким острівцем посередині. Озеро оточене ялинами, смереками і буками. Вода в озері настільки чиста, що можна побачити дно. Здалеку вода здається яскраво блакитною. Повітря тут як ніде свіже і легке, наповнене ароматом хвої і дихається вільно і легко. Озеро – найбільше в Карпатах за площею. Знаходиться на висоті 989 метрів над рівнем моря. Середня глибина озера: 10-12 метрів, максимальна 24 м. В озері можна побачити струмкову, озерну і райдужну форель, риба гольян, харіус. А на березі озера в альтанці є незамерзаюче джерело з цілющою водою. Озеро виникло у післяльодовиковий період, йому вже близько 10 тисяч років.
– Реабілітаційний центр бурих ведмедів (Національний природний парк “Синевір”). Тут працівники центру займаються благородною справою – повертають до нормального життя косолапих велетнів, що потерпали від жорстокості людини. Тварини заново вчаться жити в барлогах, а не в клітках, полювати, ловити рибу й розважатися. Спостерігати за їх забавами неймовірно цікаво не лише дітям, а й дорослим. До речі, ведмедів звідси нікуди не забирають. Вони доживають свого віку на волі серед розкішних карпатських лісів заповідника.
– Обід зі страв закарпатської кухні в колибі.
– Водоспад Білий Звір. На відрізку дороги між Синевиром та Синевирською Поляною. Водоспад спадає зі скелястого схилу гори, з-поміж смерек і буків, переливаючись по камінню, перетворюється в шумовиння – з прозорої на білу – створюючи неперевершену красу. А навколо – ліс… Білий Звір мінливий за характером.
– Колочава. Одне з найгарніших сіл Закарпаття, в якому розташовано 10 музеїв, 20 пам’ятників, 50 визначних історичних місць, найвідоміші з яких музей народної архітектури та побуту “Старе село”, музей залізничної справи “Колочавська вузькоколійка”, музей “Церква святого Духа”, чотири бункери Лінії Арпада, музей місцевих повстанців “Бункер Штаєра” та музей “Колочавський бокораш”, а в корчмі “Старе село” можна почастуватися і побачити сценки із життя горян.
– Сойминське джерело. Мінеральна вода, яку видобувають у селі Соймах, Міжгірського району. У воді найбільший вміст кальцію серед усіх гідрокарбонадних вод України, наявні й інші мікроелементи. В одній літрі сойминської води стільки ж кальцію, скільки в двох склянках молока! Воду можна не лише пити – можна й приймати мінеральні ванни. Аналогів цій мінеральній воді в Україні більше немає.
– Поселення в с.Пилипець.
– Вечеря – вільний час (чани / баня / гриль зона за бажанням)
2 день
– Сніданок
– Санаторій “Квітка Полонини”. Саме в даному санаторії, Ви можете провести дегустацію трьох мінеральних вод, а саме – “Лужанська-4”, “Лужанська-7”, “Поляна Квасова”. Огляд території та фотосесія.
– Курорт “Воєводино”, парк Шенборнів. Екскурсія по парковій території, відпочинок біля озера, у вільний час прогулянка, пікнік, катання на конях.
– Похід до водоспаду Воєводин. За деякими припущеннями, водоспад утворився в результаті землетрусу. Назва водоспаду розшифровується як «виття води». Його висота сягає 24 метрів. Потужні потоки холодних гірських вод хлинуть вниз і вже через 4 кілометри потрапляють у річку Шипот. Велич водоспаду підсилює навколишня природа. Незаймані смарагдові ліси приховують багато таємничих історій. Повітря тут п’янке свіже і чисте.
– пікнік на водоспаді.
– Лумшори (варіння в чанах та купання в гірській річці). В підніжжі найбільшої полонини українських Карпат полонини Руна знаходиться бальнеологічний курорт Лумшори, який відомий ще з XVII ст. В ньому тісно переплелися райської краси природа і елементи пекла – величезні металеві чани, в яких Вас варитимуть на повільному вогні в мінеральній сірководневій воді. Для більшої насолоди можна чергувати “варіння” в чані і купання в холодній воді. Такий відпочинок окрім незабутніх вражень, приводить до оздоровлення опорно-рухового апарату і омолоджує організм на десять років.
Ті, хто пройшли тренування перед пеклом, допускаються до оглядин каскаду мальовничих водоспадів на річці Лумшори.
– повернення в готель, вечеря / вільний час.
3 день
– Сніданок
– Канатно-крісельний підйомник на Боржавську полонину (гора Гимба – 1497 м.) та відвідування єдиної-унікальної в Карпатах “Чайовні”, де можливо посмакувати десерти та напої з найкращої панорамою Карпат.
– Водоспад Шипіт. Один з найкрасивіших водоспадів України, що з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між андезиновими скелями скидає води в мальовничу гірську долину. Водоспад бере свій початок з великого підземного джерела, т.з. «морське око», в одному з найгарніших місць українських Карпат – полонині Боржава. Проведення часу біля Шипоту чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили.
– обід (самостійно в кафе).
– Водоспад Кам’янка та гірське Журавлине озеро. ! Диво природи, це каскад водоспадів висотою 7 метрів, який знаходиться в Національному природному парку “Сколівські Бескиди”. Вважається, що якщо дівчина зранку скупається у водоспаді, то протягом року вдало вийде заміж та відвідаємо чудо природи – це гірське озеро “Журавлине” інша назва “Чорне озеро”.
– Урич “Тустань фортеця” (огляд музею, наскельної фортеці).
Державний історико-культурний заповідник “Тустань” – одне з найгарніших і наймальовничіших місць в Україні. Це гряда каменів-пісковиків у вигляді скель посеред Карпат, які утворилися 25 млн. років тому і створили мальовничий комплекс екзотичних форм і витворів. Тустань була важливим стратегічним пунктом і входила у єдину систему Карпатської лінії оборони південно-західних кордонів Київської Русі, а потім Королівства Русі. У ІХ-ХІІІ ст. на скелях був оборонний комплекс, митниця і місто-фортеця, центральна частина укріплень займала 3 гектари. Не тільки в Україні, але і у всій Європі нема до цього часу збережених дерев’яних фортець Х-ХІІІ ст., що ставить Тустань в ряд унікальних пам’яток давньоруської архітектури домонгольського періоду.
– виїзд в Хмельницький. Орієнтовне прибуття 23:00-23:30 год.
Виїзди: під запит
У вартість туру не входить: обіди, вхідні квитки.
Фірма залишає за собою право змінювати програму туру, порядок та час екскурсій без зменшення загального обсягу послуг. Фірма не несе відповідальність за можливі затримки на дорогах і погодні умови. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене.
У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від’їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи.
* У вартість “Туристичного обслуговування” входить – транспортне обслуговування по маршруту, супровід керівником групи, екскурсовод на екскурсійних об’єктах, плата за в’їзд автобусом на екскурсійні об’єкти.
* Під страхуванням розуміється – “Страхування від нещасних випадків на транспорті”.
гарячі пропозиції
«Мештами по Гуцульщині + Хомяк» та Джип тур (3 дні)
Виїзд: 12-14.07 / 02-04.08 / 09-11.08 / 16-18.08 / 23-25.08
з м.Хмельницького о 5:30 год
Новий Рік 2025 в Закарпатті, Берегове, 4 дні
виїзд: 30.12 – 02.01.2025
з Хмельницького о 22:00 год
* Щодня термальні басейни + екскурсійна програма
“Аромат Закарпаття + Лавандова Гора” (3 дні)
виїзд: 21-23.06 / 28-30.06
з Хмельницького о 05:00 год / Тернопіль 6:30
“Карпатські полонини з Говерлою + Джип Тур” (3 дні)
виїзд: 05-07.07 / 12-14.07 / 19-21.07 / 26-28.07
з Хмельницького о 5:00 / Тернопіль 6:30