Туроператор

“Весняні фарби Закарпаття + Нарциси” (4 дні)

“Весняні фарби Закарпаття + Нарциси” (4 дні)

Виїзди: травневі свята

Вартість: 2400 грн (загальний) / 2300 грн (діти до 14 років) (проїзд, проживання 3 ночі в Берегове, страхування, 2-ох раз. харчування)
Туристичне обслуговування: 100 грн

У вартість туру не входить: обіди, вхідні квитки.

Виїзд о 00:15 год* з м.Хмельницького

*(якщо потяг прибуває пізніше по графіку від часу виїзду, зателефонуйте менеджерам туроператора)

Маршрут автобуса: Хмельницький – Тернопіль – Львів (об’їзна, ТЦ “Кінг Крос Леополіс”) – Стрий – Воловець – Мукачево – Львів – Тернопіль – Хмельницький

 

1 день

 

– Сніданок 6:00 (самостійно в кафе)

– Сойминське джерело. Мінеральна вода, яку видобувають у селі Соймах, Міжгірського району. У воді найбільший вміст кальцію серед усіх гідрокарбонадних вод України, наявні й інші мікроелементи. В одній літрі сойминської води стільки ж кальцію, скільки в двох склянках молока! Воду можна не лише пити – можна й приймати мінеральні ванни. Аналогів цій мінеральній воді в Україні більше немає.

 Міжгірський перевал. Огляд карпатських відбірних пейзажів чекає на Вас, фотосесія та продовжуємо далі екскурсію. Колись Міжгірський перевал служив прикордонною зоною відразу трьох країн: Чехословаччини, Румунії та Польщі.

– Озеро Синевір. Його ще називають «Морським Оком». Якщо подивитися на нього з висоти пташиного польоту, водойма нагадує райдужну оболонку ока, а острів схожий на зіницю. І якщо дивитися з висоти , то відкривається мальовнича картина – яскраво синя водна гладь у зеленій гущавині лісів, з маленьким острівцем посередині. Озеро оточене ялинами, смереками і буками. Вода в озері настільки чиста, що можна побачити дно. Здалеку вода здається яскраво блакитною. Повітря тут як ніде свіже і легке, наповнене ароматом хвої і дихається вільно і легко. Озеро – найбільше в Карпатах за площею. Знаходиться на висоті 989 метрів над рівнем моря. Середня глибина озера: 10-12 метрів, максимальна 24 м. В озері можна побачити струмкову, озерну і райдужну форель, риба гольян, харіус. А на березі озера в альтанці є незамерзаюче джерело з цілющою водою. Озеро виникло у післяльодовиковий період, йому вже близько 10 тисяч років.

– Обід зі страв закарпатської кухні в колибі (самостійно)

 Реабілітаційний центр бурих ведмедів (Національний природний парк “Синевір”). Тут працівники центру займаються благородною справою – повертають до нормального життя косолапих велетнів, що потерпали від жорстокості людини. Тварини заново вчаться жити в барлогах, а не в клітках, полювати, ловити рибу й розважатися. Спостерігати за їх забавами неймовірно цікаво не лише дітям, а й дорослим. До речі, ведмедів звідси нікуди не забирають. Вони доживають свого віку на волі серед розкішних карпатських лісів заповідника.

– Канатно-крісельнадорога на гору Маковиця 750 м. Міжгір’я, мальовниче карпатське містечко, неподалік від якого знаходиться гора Маковиця 750м., піднятися на неї можна на канатно-крісельному підйомнику. З вершини гори відкриваються чудові  панорами карпатських хребтів Боржава та  Ґорґан, а також меандри ріки Ріки.

– поселення в м.Берегове. Якщо хочете відчути себе в іншій країні, де частина людей не розуміють української, російської та англійської, однозначно Вам треба в столицю угорської України – Берегове. Саме місто підготувало для гостей готичний костел Всіх Святих (1370р.), костел реформаторів (XV ст.), «Графський двір» – садиба князя Бетлені (1629р.), величний будинок імперського суду (1908р.) та касино «Золота пава». Але найбільшою принадою є басейни з унікальною термальною водою, що піднімається з глибини 1600м. та лікує від 86 хвороб, аналоги їй є лише в Новій Зеландії.

(Поселення в готелях Берегове, фото проживання на офіційному сайті “Партнер Тур груп”)

– вечеря

– Факультативне відвідування термального басейну «Жайворонок» (три термальних басейна, джакузі з термальною водою, басейн з прісною водою та відпочинкова зона з лежаками) або «Спорт база».

2 день

 

– Сніданок

– Ужгород (екскурсія містом, панорамний огляд замку із північно-східної сторони, вільний час по місту). Перша згадка про це вічно прикордонне місто на річці Уж датується 872 роком, воно зачарує своїм шармом і колоритом навіть найвибагливішого туриста. Прогулянка історичною вулицею міста – Корзо, відвідаємо найвідоміший храм міста Кафедральний Хрестовоздвиженський собор (1841р.), римо-католицький костел св. Георгія (1775р.), панорамний огляд із північно-східної сторони одного з найстарішого в Україні замку (ХIV ст.) та вільний час місту.

– Обід зі страв закарпатської кухні (самостійно в Ужгороді).

 Лумшори (варіння в чанах та купання в гірській річці). В підніжжі найбільшої полонини українських Карпат полонини Руна знаходиться бальнеологічний курорт Лумшори, який відомий ще з XVII ст. В ньому тісно переплелися райської краси природа і елементи пекла – величезні металеві чани, в яких Вас варитимуть на повільному вогні в мінеральній сірководневій воді. Для більшої насолоди можна чергувати “варіння” в чані і купання в холодній воді. Такий відпочинок окрім незабутніх вражень, приводить до оздоровлення опорно-рухового апарату і омолоджує організм на десять років.

Ті, хто пройшли тренування перед пеклом, допускаються до оглядин каскаду мальовничих водоспадів на річці Лумшори.

– Монастир в селі Ракошино. Відвідаємо Свято-Покровський чоловічий монастир, який відомий своїми святинями. А також відвідаємо сироварню, де ченці готують сири по Італійській технології, де можна буде скуштувати їх та придбати (сири, мед, пікницю та іншу смакоту, що виготовлена силами ченців з власного фермерського господарства).

– Дегустація та придбання закарпатських вин в місцевого винороба у с.Гать та можливість придбати угорських продуктів та побутової хімії. (Дегустація безкоштовно).

вечеря

– Факультативне відвідування термального басейну «Жайворонок» (три термальних басейна, басейн з прісною водою та відпочинкова зона з лежаками) або «Спорт база».

3 день

 

 Сніданок

– Іза (виставка-продаж виробів з лози). Столиця лозоплетіння України, проїжджаючи через село можна придбати різноманітні сувеніри з лози, від простих ужиткових до справжніх витворів мистецтва.

 Долина Нарцисів. Візитка Закарпаття, всесвітньо відома легендарна долина, в якій охороняється найбільший у Середній Європі осередок нарцису вузьколистого. Протягом 10-ти днів цвітуть нарциси, популяція котрих залишилася тут ще з льодовикового періоду. Долина вкривається суцільним білим килимом квітучих нарцисів, які можна зустріти лише тут.

– Джерело близнюків. У селі Великі Копані на Закарпатті проживає 57 пар близнюків. Така кількість пар, за поясненнями місцевих жителів, народжується через цілющу воду зі скелі. Для води тут навіть облаштували спеціальний бювет. Щоб набрати її потрібно вистояти чималу чергу. Причина цьому тут – це неймовірні історії про жінок, які народжували дітей після того, як випили цілющої води.

– обід зі страв закарпатської кухні.

 Буйволина ферма та дегустація сиру. Неподалік виноградівської Чорної гори розташована ферма “Карпатський буйвол”, на якій місцеві ентузіасти намагаються врятувати найпівнічнішу популяцію буйволів у світі. Зараз на фермі є понад 30 карпатських буйволів за якими можна спостерігати, а також скуштувати й купити різні сорти буйволячого та овечого сиру.

– Дегустація у винному підвалі винороба сім’ї Карла Шоша. Ми скуштуємо ряд білих та червоних сухих та солодких вин. Навчимося як правильно вибрати та тримати бокал з вином, засвоїти особливості декантації вина та подачі його на стіл. Дегустація супроводжується насиченою інформацією про технології вирощування та переробки винограду і виробництва вина, про історичні віхи виноробства Закарпаття, про трапезні та лікувальні властивості сортів та видів вина, а головне – з допомогою майстерного сомельє засвоїмо основи культури вживання вина та спілкування Людини з Вином, що є засадами здорового, культурного та лікувального відпочинку.

– вечеря – вільний час.

– Факультативне відвідування термального басейну «Жайворонок» (три термальних басейна, басейн з прісною водою та відпочинкова зона з лежаками) або «Спорт база».

4 день

 

 Сніданок

– Косино. Сучасний відпочинковий комплекс «Термальні води Косино» розташований у дубовому гаю, має 7 басейнів, 7 Королівських саун, середня температура в термальних басейнах + 41 °C. Гордістю комплексу є найбільші в Україні фонтани-джакузі з «кавою», «вином», «пивом», «паленкою» та фонтанів-ілюзія «Золотий кран здоров’я» висотою 15,5 метра. Відпочинок тут подобається дорослим і дітям, а також приносить користь здоров’ю. Велика відпочинкова територія з лежаками. Більше інформації на сайті kosino.com.ua

– Мукачево (замок Паланок). Звідки б Ви не наближалися до Мукачево, за десятки кілометрів, на одинокій гостроверхій сопці, як магніт, Вас притягує овіяний легендами і бойовою славою мукачівський замок «Паланок» (XIV ст.). Цей визначний воєнно-архітектурний пам’ятник середньовіччя був збудований для охорони і контролю торгових і військових шляхів. Деякі джерела стверджують, що вже в ІХ-Х ст. на горі було невелике укріплення, збудоване для охорони кордонів Київської Русі за Карпатами. Спорудив замок руський князь Федір Корятович і перетворив його у свою резиденцію. Замкові стіни пам’ятають свою захисницю Ілону Зріні, що проявила дива мужності та героїзму при обороні замку.

– обід (самостійно в кафе).

– виїзд в Хмельницький. Орієнтовне прибуття 23:00-23:30 год.

Виїзди: травневі свята

Вартість: 2400 грн (загальний) / 2300 грн (діти до 14 років) (проїзд, проживання 3 ночі в Берегове, страхування, 2-ох раз. харчування)
Туристичне обслуговування: 100 грн

У вартість туру не входить: обіди, вхідні квитки.

Вхідні квитки:

* Чани в Лумшорах – 140 грн (загальний), * Замок «Паланок» – 40 грн (дорослий) / 20 грн (діти), * Косино (3 год) – 350 грн (загальний) / Діти до 150 см – безкоштовно,  * Жайворонок (2 год) – 180 грн (загальний) / 140 грн – пенсіонери Ж- від 57р, Ч- від 60 р. / 90 грн – (діти 120-150 см) / безкоштовно – діти до 120 см,  * Спорт база басейн (1 год) – 90 грн, * Озеро Синевір – 21 грн (загальний) / 6 грн (дитячий), * Реабілітаційний центр бурого ведмедя – 21 грн (загальний) / 6 грн (дитячий), * Підйомник на гору Маковиця – 70 грн (загальний) / 60 грн (дитячий до 7 років) / діти до 5 років безкоштовно, * Долина Нарцисів – 25 грн (загальний) / 15 грн (дитячий)

* вартість вхідних квитків вказана на 11.04.2018р.

Фірма залишає за собою право змінювати програму туру, порядок та час екскурсій без зменшення загального обсягу послуг. Фірма не несе відповідальність за можливі затримки на дорогах і погодні умови. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. 

У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від’їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи.

* У вартість “Туристичного обслуговування” входить – транспортне обслуговування по маршруту, супровід керівником групи, екскурсовод на екскурсійних об’єктах, плата за в’їзд автобусом на екскурсійні об’єкти.

Під страхуванням розуміється – “Страхування від нещасних випадків на транспорті”.

гарячі пропозиції

“Чарівне Закарпаття” (3 дні)

“Чарівне Закарпаття” (3 дні)

виїзди: 17-19.05 / 31.05 – 02.06 / 14 – 16.06

з Хмельницького о 05:00 год

3700 грн
докладніше
“Закарпатський смак + Термали” (3 дні)

“Закарпатський смак + Термали” (3 дні)

виїзди: 19-21.04 / 10-12.05 /24-26.05

з Хмельницького о 05:00 год / Тернопіль 6:30

3700 грн
докладніше
“Закарпатський калейдоскоп” (3 дні)

“Закарпатський калейдоскоп” (3 дні)

виїзд:  12 -14.04 / 03 – 05.05 / 17 – 19.05 / 07 – 09.06

з Хмельницького о 05:00 год / Тернопіль 6:30

3700 грн
докладніше
Чернівці – Долина Тюльпанів (1 день)

Чернівці – Долина Тюльпанів (1 день)

виїзди: 13.04. / 14.04 / 20.04. / 21.04. /27.04. / 28.04

800 грн
докладніше