Туроператор

Велотур “Карпатський Ровер” (3 дні)

Велотур “Карпатський Ровер” (3 дні)

Виїзди: під запит.

Вартість туру складає на чоловіка:

– від 700 грн проїзд  /  від 4700 грн – автобус на 7 чол

– 350 грн – дві ночі проживання

– 300 грн – харчування: 2 вечері / 2 сніданки

– 350 грн/день –  провідник – механік

– 120 грн/день – прокат велосипеда

 

Карпатський Ровер

 

Пропонуємо Вам дуже цікавий велосипедний тур по Карпатським стежкам під назвою «Карпатський Ровер».

За два дні, які Ви проведете на цілющому повітрі Карпат, серед гір та лісів, Ви підкорите на велосипеді близько 75 кілометрів (1 день – до 38 км, 2 день – до 35 км) гірських доріг, помилуєтесь панорамами гір, гірськими селами та річками. Це буде заряд бадьорості на довгий час!


Програма велотуру

1 день

 

Виїзд в п’ятницю вечері орієнтовно о 19:00 год на мікроавтобусі для активного відпочинку (велосипеди у багажному відділенні). По дорозі знайомство групи, перегляд фільмів та зупинки на каву/чай.

Прибуття у м.Яремче (Микуличин) в ніч з п’ятниці на суботу. Відпочинок.

2 день

 

– Сніданок і після сніданку виїзд на залізничний вокзал м. Яремче.

– Відбуття на місцевому карпатському потязі до точки старту у м. Ворохта.

 

Від Ворохти рухаємося до присілка Вороненко, принагідно оглядаючи австрійські кам’яні мости. Присілок проїжджаємо за вказівниками головним автошляхом з ґрунтовим покриттям, сміливо долаємо затяжний апхіл і опиняємося біля церкви. Там ми на вододільному хребті, звідки пряма стезя на Яблуницький перевал.

Дорога хребтом надзвичайно гарна і не така вже й коротка. Спочатку їдемо полонинами, а згодом поринаємо в густий ліс. Майте на увазі, що на деяких ділянках права нога перебуватиме в Івано-Франківській області, а ліва – в Закарпатській! Нині цим хребтом пролягає адміністративний кордон між областями, а ще 60 років тому тут були державні межі. Держави змінювалися, кордон залишався.

Кілька нескладних апхілів виводять із лісу до житлових будинків і телевізійного ретранслятора. Минаємо його головною дорогою, і вже за кілька хвилин – швидкісний спуск до Яблуницького перевалу, відомого також як «Беркут» (за іменем турбази, яка там стоїть). На перевалі працюють сувенірний ринок, кафе з гуцульськими стравами, є й інші ознаки цивілізації.

Звідси автотрасою близько 5 км спускаємося до центру села Яблуниці. Педалі крутити на цій ділянці майже не доводиться – суцільне відчуття польоту. Далі ми вирушаємо до точки фінішу автотрасою до залізничної станції у Татарові.

Маршрут першого дня завершено!  Відпочинок та смачна вечеря.

3 день

 

– Сніданок.

– Зранку, також вирушаємо до залізничної станції м. Яремче.

Нас очікує абсолютно нескладний прогулянковий маршрут, майже повністю прокладений автодорогами. Траса з Татарова в бік Яремче. В кінці Татарова повертаємо ліворуч, на вузьку асфальтовану дорогу. Вона виведе нас до берега річки Женець, уздовж якої й рухаємося далі.

Чудову гірську природу доповнять інші атракції – маєтки політичних і бізнесових діячів нашої країни. Серед обійсть тут заховалася і зимова резиденція президента Ющенка.

В кінці дороги нас чекає найбільший в Яремчанському регіоні водоспад «Гук» на річці Женець, помилувавшись яким, ми далі вирушаємо в напрямку селища Микуличин, яке до речі є одним з найбільших в Україні сіл протяжністю 44 км, а також найстаріших поселень, про які згадано документально у 1412 році. Також у Микуличині ми відвідаємо пивоварню «Микуличин», в ній можливо скуштувати пиво “Гуцульське” чотирьох сортів. Відрізняється сорт Медового пива, який зварений і настояний на карпатському меді та прополісі, зібраному на пасіці власника пивоварні. Пиво вариться в натуральний спосіб, з дотриманням оригінальної рецептури, завезеної з Австрії. Пиво, зварене на карпатській воді, має цілющі властивості, зокрема розробляється і втілюється в життя програма пивотерапії. Пиво виробляється живе, термін зберігання не більше 5 днів в темному холодному місці. В пивоварні також продається живі косметичні засоби, приготовані на пиві місцевого виробництва.

Насолодившись смаком свіжого пива ми вирушаємо далі, нас чекає доволі легка дорога до м. Яремче, на якій будуть тільки легкі спуски і кілька майже не помітних підйомів.

Прибувши у м. Яремче (Микуличин), обід. Виїзд у м. Хмельницький.

Виїзди: під запит.

Вартість туру складає на чоловіка:

– від 700 грн проїзд  /  від 4700 грн – автобус на 7 чол

– 350 грн – дві ночі проживання

– 300 грн – харчування: 2 вечері / 2 сніданки

– 350 грн/день –  провідник – механік

– 120 грн/день – прокат велосипеда

 

Фірма залишає за собою право змінювати програму туру, порядок та час екскурсій без зменшення загального обсягу послуг. Фірма не несе відповідальність за можливі затримки на дорогах і погодні умови. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. 
У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від’їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи.
* У вартість “Туристичного обслуговування” входить – транспортне обслуговування по маршруту, супровід керівником групи, екскурсовод на екскурсійних об’єктах, плата за в’їзд автобусом на екскурсійні об’єкти.
Під страхуванням розуміється – “Страхування від нещасних випадків на транспорті”.

гарячі пропозиції

“Карпатські полонини з Говерлою + Джип Тур” (3 дні)

“Карпатські полонини з Говерлою + Джип Тур” (3 дні)

виїзд:  29.09.-01.10. / 13-15.10. / 27-29.10.

з Хмельницького о 5:00 / Тернопіль 6:30

3300 грн
докладніше
Озеро Несамовите + гора Шпиці (3 дні)

Озеро Несамовите + гора Шпиці (3 дні)

Виїзд: 23-25.06 / 7-9.07 / 21-23.07 / 4-6.08 / 18-20.08 / 1-3.09

з Хмельницького о 5:00 / Кам-Подільський 6:30

* у даній програмі, щоденно є можливість купання в озерах, басейнах та річках

3200 грн
докладніше
Йо, Карпати! + Говерла (3 дні)

Йо, Карпати! + Говерла (3 дні)

Виїзд:  06-08.10. / 20-22.10. / 03-05.11.

з Хмельницького о 5:00 / Тернопіль 6:30

* у даній програмі, пропонуються різновиди проведення днів, від активу до релаксу

3300 грн
докладніше