Тунель Кохання – Тараканів Форт – Замок Дубно (1 день)

Тунель Кохання – Тараканів Форт – Замок Дубно (1 день)

Виїзди: з квітня 2021р.

Вартість: 550 грн

У вартість входить:
– проїзд комфортабельним автобусом, супровід, страхування на час подорожі.

У вартість не входить:
– обіди, вхідні квитки в Дубно замок, провідник по Форту (Тараканів).

Тунель Кохання – Тараканів Форт (Форт війни) – Замок Дубно

екскурсійний тур на 1 день

 

Чарівна одноденна мандрівка до загадкового тунелю кохання, старовинного та могутнього Дубенського замку та унікального Тараканівського форту. Під час подорожі на Вас чекає безліч цікавих фактів, історій та легенд, мальовничі панорами, романтична прогулянка серед казкової природи, огляд середньовічної фортеці та військового містечка.

 

 

Програма туру:

06:00 – виїзд з Хмельницького. По дорозі санітарні зупинки (чай, кава, WC) на заправці.

 Клевань. У “Тунелі кохання” гуляємо попід ручку або самі по собі, цілуємося, загадуємо бажання, фотографуємося з коханою половинкою, самі або, як бачимо весільну пару, обов’язково фотографуємося з ними, щоб протягом року відсвяткувати своє весілля.

 Такого Ви ще не бачили!!! Тараканівський форт — самостійне військове містечко площею 4 га. На 7-ми підземних рівнях, знаходились склади боєприпасів, житлові приміщення, хлібопекарня, пральні, церква, морг, 3 колодязі з водою та колодязі-пастки (обережно не попадіться). Форт зустріне Вас складною системою підземних ходів, тунелів, лабіринів, ДОТів, сходів, до яких ви потрапите через рови, що оточують будівлю, (Важливо ! при собі мати ліхтарик).

 Дубно. В наймогутнішій фортеці Волині прогуляємося територією замку, оглянемо військові каземати, підземелля, палац, бастіон та легендарну вежу “Беатка”. Справді відважних туристів запрошуємо на огляд знаряддя тортур, які відтворені у натуральну величину, та зустріч з катом.

 Факультативно (якщо залишається вільний час) – відвідаємо Кременецький Замок.

 Співаємо, дрімаємо, дивимося кіно — для чого кращий настрій буде. 😉 Повернення до Хмельницького. (орієнтовне прибуття о 21 год)

Опис туристичних об’єктів:

 

Клевань

Тунель на Рівненщині є ботанічним феноменом, який знаходиться вздовж залізничної колії між селищами Клевань та Оржів. Сама природа, ніби професійний ландшафтний дизайнер, сформувала зі щільної зарості дерев і кущів стіни та стелю прироного коридору. Влітку та восент тунель чіткої арочної форми має особливу красу, від якої перехоплює подих. Кажуть, якщо пара поцілується під час прогулянки тунелем, то їх кохання скріпиться на все життя. Крім того, у цьому селищі збереглися залишки замку Чорторийських 15 ст., товщина стін якого сягає до 4м., та велитенських розмірів костел Благовіщення початку 17 ст.

 

Тараканів форт

Неподалік м. Дубно знаходиться перлина фортифіакційного мистецтва – Тараканів форт — збудований для укріплення західних кордонів Російської імперії у ХІХст. Фотр був цілком самостійною військовою одиницею: він мав хлібопекарню, пральню, церкву, морг, телефонний зв’язок і 3 колодязі з водою. Але через нерозумне планування військовим відомством, форт з самого початку не мав великого стратегічного значення (його могли обстрілювати з сусіднього пагорба і не було видно звідки стріляють). Під час Першої світової війни ним володіли австрійці. Під час Другої світової війни практично не використовувався. Форт зустріне Вас складною системою підземних ходів, тунелів, приміщень, сходів (усього два наземних та три підземних поверхи). До форту можна потрапити через входи у чотирьох ровах, які оточують будівлю (довжина ровів – 230м, висота – 6м).

 

Дубно

На Вас чекає замок Острозьких, який був споруджений у 17 ст. який за свою історії жодного разу не був взятий штурмом. За час існування тут побували армії Максима Кривоноса, Карла ХІІ, Петра І. Замок описаний у повісті Миколи Гоголя “Тарас Бульба”. Також на Вас чекає башта Беатка та історія про те, як смілива дівчина відбила навалу турків.

Виїзди: з квітня 2021р.

Вартість: 550 грн

У вартість входить:
– проїзд комфортабельним автобусом, супровід, страхування на час подорожі.

У вартість не входить:
– обіди, вхідні квитки в Дубно замок, провідник по Форту (Тараканів).

Фірма залишає за собою право змінювати програму туру, порядок та час екскурсій без зменшення загального обсягу послуг. Фірма не несе відповідальність за можливі затримки на дорогах і погодні умови. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. 
У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від’їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи.
* У вартість “Туристичного обслуговування” входить – транспортне обслуговування по маршруту, супровід керівником групи, екскурсовод на екскурсійних об’єктах, плата за в’їзд автобусом на екскурсійні об’єкти.
Під страхуванням розуміється – “Страхування від нещасних випадків на транспорті”.

гарячі пропозиції

Стежками Поділля (1 день)

Стежками Поділля (1 день)

виїзди: 19.09 / 3.10

з Хмельницького о 07:30 год

350 грн
докладніше
“Карпатський Драйв” (3 дні)

“Карпатський Драйв” (3 дні)

виїзди: 17-19.09

з Хмельницького о 2:30 год

3100 грн
докладніше
“Карпатські полонини з Говерлою + Джип Тур” (3 дні)

“Карпатські полонини з Говерлою + Джип Тур” (3 дні)

виїзд: 8-10.10

з Хмельницького о 05:00 год

1750 грн
докладніше
Чорнобиль – зона відчуження (1 день)

Чорнобиль – зона відчуження (1 день)

виїзди: 24.10

набір групи закривається за 5 днів до виїзду

з Хмельницького о 02:00 год

1830 грн
докладніше
“Закарпатський калейдоскоп” (3 дні)

“Закарпатський калейдоскоп” (3 дні)

виїзд: 14-16.10 / 29-31.10

з Хмельницького о 01:00 год

2020 грн
докладніше
“РЛС Памір + Незвідана Буковина” (2 дні)

“РЛС Памір + Незвідана Буковина” (2 дні)

виїзд: 2-3.10 / 16-17.10

з Хмельницького о 3:30 год

1300 грн
докладніше