Стежками Поділля (1 день)

Стежками Поділля (1 день)

Виїзди: 24.10

Вартість: 350 грн / діти 300 грн (до 14 років)

У вартість входить:
– проїзд комфортабельним мікроавтобусом, супровід, розповідь на об’єктах, страхування на час подорожі.

У вартість не входить:
– обіди, власні витрати, вхідні квитки відсутні.

Стежками Поділля

авторський – екскурсійний тур на 1 день

 

Чарівна одноденна мандрівка по стежкам Поділля, це незвідані локації природні, дійсно вони існують давно, але інформація лише зараз стала публічною і дійшла до нас, також ми називаємо його “інста-тур” ))) адже дуже гарні локації для фото. В турі прораховано технологічно кожну годину та хвилину, щоб не поспішати на об’єктах та відпочивати, також продумано де зробити обідню перерву з перекусом на панораму Подільських Товтр. 

 

 

Програма туру:

07:00-7:30 – виїзд з Хмельницького. По дорозі санітарні зупинки (чай, кава, WC) на заправці.

– с. Маліївці – Малієвецький водоспад – Паркова зона – озера – купальня та джерело – Палац Орловських – Водонапірна башта – Бузкова зона (за сезону)

Крихітне село Маліївці з населенням близько 700 мешканців. Садиба Орловських у селі Маліївці Хмельницької області була збудована у 1788 р. відомим польським архітектором Доменіко Мерліні у стилі французького класицизму і знаходиться у мальовничій місцевості.

  • Палац звели прямокутним у плані із блоків місцевого пісковику, завдяки рельєфу місцевості він мав з однієї сторони три поверхи, а з іншої – два. На лівому бічному портику зазначена дата побудови – 1788 р. Колони центрального портика увінчані напівфігурами могутніх атлантів, які на своїх плечах утримують балкон другого поверху.
  • У різні роки навколо палацу було збудовано кілька господарських будівель, зокрема, оранжерею та каплицю.
  • У північному напрямку від палацу знаходиться водонапірна башта висотою 25м., яка забезпечувала мешканців палацу водою, її збудували ще на початку XІX ст. Відомо, що на даху башти був оглядовий майданчик з флагштоком. Вежа стилізована під замкову башту, кругла у плані та завершується вінцем навісних бійниць. До неї прилягає паркова огорожа, яка замикає по периметру фруктовий сад. З півдня паркової огорожі знаходиться в’їзна брама маєтку, на пілонах якої встановлено кам’яні вази.
  • Усього тут нараховується 84 види деревних рослин і два штучні ставки, на одному з яких є острівець.
  • До сьогодні збереглося джерело питної води із барельєфом лева і невеликим басейном, причому фонтан у басейні працює і досі.

Та все ж найбільш визначною пам’яткою садибного комплексу є висока скеля з штучним водоспадом висотою 18м., власники садиби Орловські її називали скелею святого Онуфрія. Тут здавна, прямо над рукотворним водоспадом було облаштовано кілька монаших печер. Відомо, що на початку XVІІІ ст. у цій місцевості почав діяти василіанський монастир. На скелю можна піднятися за допомогою вапнякових сходів. Колись над скелею, до 1933 р. існувала Воздвиженська церква, у пам’ять про неї тут встановлено хрест, а неподалік розташовано джерело, з якого живиться водоспад. В самій скелі є двоповерхова печера. Вода до вершини скелі подавалася до водоспаду старим дерев’яним водогоном. В радянські часи водогін прогнив. Щоб врятувати його, лікар Малієвецького дитячого санаторію, який розташований у палаці, Олександра Соколова, на отриману премію 400 рублів купила металеві труби, замінила водогін і водоспад почав знову “працювати”.

  • До наших днів у деяких кімнатах цього палацу збереглася ліпнина, а на стінах бального залу, що був відреставрований у 2005 р.
  • Палац та парк Орловських у Маліївцях нині використовується медичною установою (тут розташований обласний дитячий туберкульозний санаторій “Світанок”) і належить до пам’яток архітектури національного значення.

– Будинок Риболова. За погоди сприятливої, ми заїдемо на круту локацію, будинок який по центру озера, за домовленості катаємо на переправі до будиночка.

– Після виїзд та зупинка в смт.Дунаївці на Азс (туалет) та магазин + кава/чай.

– с. Лисець. Водоспад Бурбун.

5- метровий водоспад схований в гущавині каньйону і впадає в невелике озерце з блакитною водою. Водоспад Бурбун розташований в каньйоні річки Бобрівка біля села Лисець. Райський куточок, незіпсована дика природа, каміння вкрите мохом, кущі папороті. Довгий час це затишне місце залишалося поза увагою туристів, навідувалися туди лише місцеві жителі. Проте, як розповідають селяни, останніми роками водоспад став навдивовижу популярним і відвідуваним місцем серед мандрівників. Сюди їдуть відпочити, покупатися, насолодитися краєвидами і чи не впершу чергу… зробити ефекті фотографії на фоні блакитного озера з водоспадом посеред скель.  Вода в озері бадьорить, незалежно від погоди вона завжди холодна. Тому з дітьми подібний відпочинок не вдасться. Любителів покупатися температура води не стримує. Проте краще не пірнати головою вниз.

– Невідома локація (нажаль не публікуємо місце знаходження)Заїзд на панораму Подільських Товтр, можливість купання в освяченій купальні та набрати смачної води з джерела. Фотографування та огляд місцевості , яка нагадає Вам українські карпатські гори. А також можливість влаштувати пікнік та гриль, для того є облаштована альтанка, WC та мангал.

– Після виїзд та зупинка в м.Кам’янець-Подільському на Азс (wc, кава/чай).

– с. Зубрівка (кар’єр). Українські “Мальдіви”. (Тимчасово дана локація заборонена для відвідування туристів ! )

  • Неподалік села Зубрівка, що знаходиться за кілька кілометрів від Кам’янця-Подільського, розташувався кар’єр з блакитною водою. Водойма вже декілька тижнів приваблює туристів та фотографів. Огляд та фотографування, а також піднімаємось на вершину кар’єру, щоб побачити у всій красі.

– Панівці – село Кам’янець-Подільського району Хмельницької області. Панівецький віадук.

За якісь 4 км від Кам’янця, знаходиться цікава пам’ятка — недобудований залізничний міст через Смотрицький каньйон. Цей грандіозний недобуд знаходиться на території села Зубрівка, але зазвичай у путівниках та у краєзнавчих публікаціях його відносять до сусідніх Панівців. Жодної помилки у цій географічній плутанині немає — Зубрівка належить до Панівецької сільради.

На початку ХХ століття Російська імперія спільно з Румунією та Австро-Угорщиною започаткували амбітний інфраструктурний проект «Слов’янський шлях». Планувалося зв’язати залізницею порти Адріатичного моря з Петербургом. «Словянський шлях» мав переходити в не менш поважний «Індійський шлях». Кам’янець — Проскурів — Шепетівка — Новоград-Волинський — Жлобин — Петербург»

У Панівцях встигли виконати найскладнішу частину проекту — звели віадук і височезні, майже у 30 метрів.

– Кам’янець-Подільський. Заїзд в старе місто на захід сонця, прогулянка старими вуличками, огляд водоспаду та ландшафтного парку, скуштувати запашну каву на заході сонця з панорамою Замку. Вам сподобається.

– Виїзд в м.Хмельницький, зупинка на Азс (wc).

– Орієнтовний приїзд в місто 22-22:30 год.

Виїзди: 24.10

Вартість: 350 грн / діти 300 грн (до 14 років)

У вартість входить:
– проїзд комфортабельним мікроавтобусом, супровід, розповідь на об’єктах, страхування на час подорожі.

У вартість не входить:
– обіди, власні витрати, вхідні квитки відсутні.

Фірма залишає за собою право змінювати програму туру, порядок та час екскурсій без зменшення загального обсягу послуг. Фірма не несе відповідальність за можливі затримки на дорогах і погодні умови. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. 
У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від’їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи.
* У вартість “Туристичного обслуговування” входить – транспортне обслуговування по маршруту, супровід керівником групи, екскурсовод на екскурсійних об’єктах, плата за в’їзд автобусом на екскурсійні об’єкти.
Під страхуванням розуміється – “Страхування від нещасних випадків на транспорті”.

гарячі пропозиції

«Графське Закарпаття» (3 дні)

«Графське Закарпаття» (3 дні)

виїзди: під запит

Виїзд о 1:00 год з м.Хмельницького

2020 грн
докладніше
Новий Рік в Карпатах 2022, Микуличин

Новий Рік в Карпатах 2022, Микуличин

виїзд: 30.12-02.01.2021

з Хмельницького о 00:10 год

* щодня катання на Буковелі + екскурсійна програма

від 3400 грн
докладніше
Чорнобиль – зона відчуження (1 день)

Чорнобиль – зона відчуження (1 день)

виїзди: 24.10 / 7.11 / 14.11

набір групи закривається за 5 днів до виїзду

з Хмельницького о 02:00 год

1830 грн
докладніше
“Закарпатський калейдоскоп” (3 дні)

“Закарпатський калейдоскоп” (3 дні)

виїзд: 29-31.10

з Хмельницького о 01:00 год

2020 грн
докладніше
“Карпатські полонини з Говерлою + Джип Тур” (3 дні)

“Карпатські полонини з Говерлою + Джип Тур” (3 дні)

виїзд: сезон з квітня

з Хмельницького о 05:00 год

1750 грн
докладніше