Туроператор

“РЛС Памір + Рафтинг” (2 дні)

“РЛС Памір + Рафтинг” (2 дні)

Виїзд: під запит

Вартість: (проїзд, проживання, страхування, харчування 2-ох раз. – вечеря / сніданок)
Туристичне обслуговування:

У вартість туру не входить: обіди, вхідні квитки та провідник.

** Туристичним фірмам надається агентська винагорода.
.
*** Повернення коштів “Covid-19”!: У разі введення карантинних обмежень (при яких, здійснення туристичних поїздок буде неможливим), а також при виявленні в туриста позитивного результату на Covid-19 на період поїздки (з документальним підтвердженням), кошти сплачені туристом Туроператору, будуть поверненні у повному обсязі!

Виїзд о 3:00 год з м.Хмельницького

(Маршрут автобуса: Хмельницький – Кам’янець-Подільський – Чернівці – Путила – Хмельницький).

1 день

 

– с.Шепіт – прибуваємо на самий край України , оглядаємо водоспад Сучавський Гук і пересідаємо з мікроавтобуса нашого в позашляховики, на яких будемо здійснювати крутий Off road на Памір. (Наявність паспорту українського обов’язково!)

– Джип-тур на радіолокаційну станцію “Памір”. Долаємо важке бездоріжжя та форсуємо гірські ріки вбрід, буквально вздовж колючого дроту, що розділяє Україну з Румунією. Хоча дорога сюди вже цікава пригода, проте наша головна мета – це надсекретна радянська військова частина ППО – РЛС “Памір”, яка була на бойовому чергуванні з 1960-х аж до середини 1990-х і “бачила” величезну територію – від турецького узбережжя до Балтійського моря. Ще здалеку на горі Томнатик висотою 1565 метрів на рівнем моря, видніються білі кулі-радари, що нагадують космічні кораблі, а збизька – це просто ВАУ! Нещодавно тут розпочали проводити етно-фестиваль, в рамках якого, кулі розписують узорами українського орнаменту, таких вже є дві і планують розписати всі п’ять. Орнаменти додають ще більше магічності і перетворюють військові об’єкти у величезні автентичні писанки, які видно навіть з космосу! (Також на бажання групи за додаткову оплату, ми можемо на наших джипах заїхати на “Буковинське око”, це озеро гірське, яке є аналогом озера Синевір).

– Обід/ пікнік зі своїм перекусом з видом на Трансільванію. Робимо круті фото, насолоджуємось панорамою.

– Пересідаємо в мікроавтобус  з емоціями переїзд гірським краєм до Верховини.

– Поселення, вечеря, вільний час, можливо замовити: баню та чани. Влаштовуємо на бажання гриль.

2 день

 

– Сніданок. Виселення з номерів / виїзд.

– Рафтинг по Черемошу. Одним з найбільш захоплюючих варіантів сплавів – це рафтинг на Чорному Черемоші.

Прибуття до  рафтинг-табору в селищі Бистрець, видача спорядження (жилет, шолом, гідрокостюм, взуття). Від табору виїжджаємо на місце сплаву (вище за течією на 8 км.)

І ось зібравшись, ми готові та сплаву і розпочинаємо наш активний відпочинок. Сплав відбувається від повороту на селище Дземброня до закінчення селища Красник.

У нашій програмі передбачено 2 рази сплаву !

Основні пороги даної ділянки – поріг “Берди”, “Дземброня”, “Біла кобила”, “Малий Гучок”, “Середній Гук” та “Великий Гук”. Останній є найбільш складним порогом даної ділянки. По закінченні сплаву повторне повернення  на маршрут і сплав по Чорному Черемошу по всім порогам  та повернення в рафтинг-табір.

Рафтинг проводиться під керівництвом досвідченого інструктора з використаннями всього необхідного захисного спорядження (страхувальний жилет, каска) та не потребує спецпідготовки. Також перед сплавом проводиться інструктаж з техніки безпеки. Ви навчитесь правильно тримати весло, опануєте основи техніки веслування і  поведінки на воді. Тож сплавлятися буде не тільки захопливо і весело, а й безпечно.

– Обід (оплата окремо).

Хата-музей музичних інструментів Романа Кумлика. Концерт гуцульської музики.
Приватний музей Романа Кумлика – це ціла скарбниця цікавих предметів гуцульського побуту. Тут можна побачити як повсякденний, так і весільний одяг гуцулів, характерні писані тарілки, старовинні монети, дерев’яні замки, бартки (гуцульські сокирки), цілу колекцію незвичайних музичних інструментів.

Впродовж екскурсії донька Романа – Наталка ,  віртуозно заграє на скрипках, дудках, трембіті, цимбалах та інших експонатах свого музею. Надовго запам’ятаються відвідувачам влучні та дотепні жарти та анекдоти приправлені гуцульською гостротою, якими невпинно сипле пані Наталка.

За годину проведену в музеї, відвідувачі дізнаються про цікаві моменти побуту гуцулів, про обряд весілля та особливості сімейного життя, про лісовий промисел та сплав дараб, про особливості характеру гуцулів та їх ставлення до життя.

– Огляд справжньої гуцульської «хати-гражди», у 1964 р. хату-гражду було використано під час зйомок кінофільму «Тіні забутих предків».

– Виїзд в м.Хмельницький

Виїзд: під запит

Вартість: (проїзд, проживання, страхування, харчування 2-ох раз. – вечеря / сніданок)
Туристичне обслуговування:

У вартість туру не входить: обіди, вхідні квитки та провідник.

** Туристичним фірмам надається агентська винагорода.
.
*** Повернення коштів “Covid-19”!: У разі введення карантинних обмежень (при яких, здійснення туристичних поїздок буде неможливим), а також при виявленні в туриста позитивного результату на Covid-19 на період поїздки (з документальним підтвердженням), кошти сплачені туристом Туроператору, будуть поверненні у повному обсязі!

Вхідні квитки:

– Памір джип-тур: загальний – від 450 грн./ос.(вартість може змінитись, від кількості чол.в групі);
– 2 рази сплаву: прокат плавзасобу (весло, каска і жилет), прокат гідрокостюма та гідро носки, супровід інструктора на воді та в горах, транспортний супровід на самих сплавах: загальний – 700 грн./ос. (один сплав 400 грн./ос.);
– Хата-концерт-виставка Кумлика: загальний – 35 грн./ос., дитячий – 35 грн./ос.;

* вартість вхідних квитків вказана на 27.08.2021р.

Часті запитання про сплав?

  • Чи є якісь обмеження щодо участі в рафтингу?  

При захворюваннях серцево-судинної системи, нирковій недостатності інших небезпечних і гострих захворюваннях – участь в рафтингу не рекомендована. Про будь-що, що може викликати або загострити проблеми зі здоров’ям треба заздалегідь повідомити організаторів.

  • Чи можна брати з собою дітей?   

В рафтингу дозволяється брати участь дітям від 16 років. Якщо менше 16 років, обговорювати з організаторами. В практиці в нас беруть участь на сплаві діти від 8 років.

  • Чи заважає рафтингу погана погода (дощ і т.п.)?  

Погода на Черемоші, як і загалом в горах, мінлива. Часом світить сонце, часом падає дощ, а деколи й сніг. Тому готовим варто бути до всього. Однак саме для рафтингу є плюси у всіх випадках.В сонячну погоду – сплав дуже приємний, в дощову – піднімається вода і можна отримати більше вражень та адреналіну. А в рафтинг-таборі завжди є можливість зігрітись та гарно провести час за будь-якої погоди.

 

Рекомендоване спорядження:

Для сплаву:

– Найкращий одяг для сплаву – гідрокостюм, він промокає, але дуже добре тримає тепло. Під нього вдягають футболку або тонкий гольф і спідню білизну, можна також вдягнути термоштани. Поверх гідрокостюма в прохолодну погоду варто вдягнути водонепроникну куртку. В літній період можна купальник одягнути під гідрокостюм.

– Взамін гідрокостюма можна використати водовідштовхуючий костюм (куртка+штани, такий собі «продвинутий» дощовик), повністю сухими не будете, але буде тепло, бо не продувається вітром. Під нього варто вдягнути спортивний одяг або термобілизну

– В дуже холодну погоду допоможе додаткова флісова або подібна до неї кофта.

– В сонячну погоду варто мати одяг з довгим рукавами, щоб уникнути опіків.

– Під каску одягається тонка шапка, бандана або баф.

– На ноги гідрошкарпетки, під них варто одягнути ще одні тонкі чисті звичайні. Поверх всього — старі вільні кросовки або трекінгові черевики.

– На руки можна одягнути спеціальні гідрорукавиці або звичайні тонкі рукавиці.

– Змінний теплий і зручний одяг, щоб переодягнутися після сплаву, тут треба врахувати, що все, щоб було на вас під час рафтингу буде мокре або вологе.

 

* Усе спеціальне водне спорядження можна взяти на прокат.

* Мобільний телефон краще залишити на березі, з собою його можна взяти лише в спеціальному гермопакеті. Фотоапарат теж краще залишити, хоча дехто бере його з собою на воду, однак гарантувати, що він повернеться цілим і неушкодженим/незамоченим – не можемо.


Фірма залишає за собою право змінювати програму туру, порядок та час екскурсій без зменшення загального обсягу послуг. Фірма не несе відповідальність за можливі затримки на дорогах і погодні умови. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. 

У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від’їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи.

* У вартість “Туристичного обслуговування” входить – транспортне обслуговування по маршруту, супровід керівником групи, екскурсовод на екскурсійних об’єктах, плата за в’їзд автобусом на екскурсійні об’єкти.

Під страхуванням розуміється – “Страхування від нещасних випадків на транспорті”.

гарячі пропозиції

“Чарівне Закарпаття” (3 дні)

“Чарівне Закарпаття” (3 дні)

виїзди: 17-19.05 / 31.05 – 02.06 / 14 – 16.06

з Хмельницького о 05:00 год

3700 грн
докладніше
“Закарпатський калейдоскоп” (3 дні)

“Закарпатський калейдоскоп” (3 дні)

виїзд:  12 -14.04 / 03 – 05.05 / 17 – 19.05 / 07 – 09.06

з Хмельницького о 05:00 год / Тернопіль 6:30

3700 грн
докладніше
Чернівці – Долина Тюльпанів (1 день)

Чернівці – Долина Тюльпанів (1 день)

виїзди: 13.04. / 14.04 / 20.04. / 21.04. /27.04. / 28.04

800 грн
докладніше
“Закарпатський смак + Термали” (3 дні)

“Закарпатський смак + Термали” (3 дні)

виїзди: 19-21.04 / 10-12.05 /24-26.05

з Хмельницького о 05:00 год / Тернопіль 6:30

3700 грн
докладніше