Туроператор

Печери / Замки / Джурин водоспад

Печери / Замки / Джурин водоспад

Виїзди:  сезон 2023

Вартість: 780 грн / діти 730 грн (до 14 років)

У вартість входить:
– проїзд комфортабельним мікроавтобусом, супровід, страхування на час подорожі.

У вартість не входить:
– обіди, власні витрати, вхідні квитки, екскурсовод на місцях.

Скала-Подільська замок – Кришталева печера – печера Вертеба – Джуринський водоспад

(1 день)

 

6:00 – виїзд з м.Хмельницького.

– Замок Скала-Подільська.

Один із найважливіших форпостів з часів Київської Русі. Місто Скала-Подільська колись міг похвалитися одним з найкрасивіших палаців в Європі. Але час нещадно, і зараз – це лише руїни і збережена вежа на скелі над річкою Збруч, але вид звідси – приголомшливий.

– Кришталева печера в Кривче.

Природа не втомлюється дивувати нас своїми витворами, місцями, в яких відчуваєш себе немов у казці. Одним з таких місць є Кришталева печера в українському селі Кривче. Всередині неї як в замку Снігової королеви – неймовірно красиво і досить холодно.

Вхід до Кришталевої печери знаходиться в схилі гори на околиці села. Це гіпсова печера, утворена карстовим способом, найбільш популярна і відвідувана туристами в даному регіоні. До того ж, найбільша печера в Європі такого типу – протяжність частини, яку вдалося дослідити, близько 24 км, а яка її повна довжина, поки невідомо. З недавнього часу в Кришталевій печері стали проводитися екскурсії, але обов’язково з екскурсоводом. Екскурсійна зона займає всього 2,5 км, тут є освітлення, і ходи найбільш пристосовані для відвідувань.

Чудеса Кришталевої печери

Чим же так примітна печера в Кривче? Коли входиш в неї – наче потрапляєш в казку, всі стіни печери покриті кристалами гіпсу, подекуди різнокольоровими, а місцями молочно-білими або прозорими, блискучими і мерехтливими в світлі не дуже яскравого освітлення. Тому печера має таку назву. Деякі кристали утворили цілі скульптури. Тут можна побачити дивовижні квіти або тварин: слона, буйвола, орла, навіть дракона. Загалом, кому що підкаже його фантазія.

Після вузького коридору довжиною в 500 м, печера розбивається на тематичні зали, кожен з них отримав свою назву в залежності від «дизайну»: Казковий зал, Святковий зал, Зоологічний зал.

Унікальність Кришталевої печери ще й в тому, що протягом тисячоліть її мікроклімат не змінюється. Тут постійна температура +11 С, вологість повітря 93-100%, повітря сильно іонізоване завдяки стронцію, який входить до складу кристалів, тому в печері легко дихати. Ці фактори роблять мікроклімат Кришталевої печери цілющим, що дозволяє боротися з таким хворобам як гіпертонія, бронхіальна астма, хронічний бронхіт. Можливо, в майбутньому, частину Кришталевої печери переобладнують в маленьку оздоровницю, як в соляних шахтах.

– Печера Вертеба (гіпсова)

“Наддністрянська Помпея”, саме так називають цю печеру, тому що за кількістю і багатством знайдених предметів матеріальної культури різних епох Вертеба не має рівних серед інших печер світу. Довжина ходів печери 8 кілометрів, в ній зажди однакова температура +11 градусів. Дуже цікавим є лабіринт “Кам’яна Соломка”, поверхня його стелі вкрита густими заростями сталактитів довжиною 10–12 см.

Вертеба гостинно запрошує Вас до першого в Україні та світі підземного музею археології, трипільської культури та епохи неоліту, в ньому можна оглянути діораму з трипільським посудом, скульптурами та матеріалами археологічних розкопок.

 

– Червоногородський замок.  Щоб потрапити до диснеївських казок, не обов’язково шукати палаци в Європі – справжній чарівний замок є у нас на Тернопільщині. Червоногородський замок оповитий чисельними легендами й загадками – уже не одне століття вони привертають увагу допитливих туристів.

– Джуринський водоспад, входить до складу Національного природного парку «Дністровський каньйон», вважають одним із наймальовничіших і найцікавіших місць Тернопільщини. Добратися нелегко, але це не зупиняє тих, хто знає про нього. Водоспад важається одним з найбільших в Україні, висота його досягає 16 метрів, а ширина близько 20 метрів. Отримати море позитивних емоцій, гарно провести час у компанії – це те, заради чого сюди їдуть навіть з-за кордону.

*Саме у водоспаді, чудово можна покупатись, відпочити, брати з собою купальники, ковдри для відпочинку, напої та їжу для пікніку.

 

– виїзд в Хмельницький, повернення до комендантської години орієнтовно 21-22 год.

Виїзди:  сезон 2023

Вартість: 780 грн / діти 730 грн (до 14 років)

У вартість входить:
– проїзд комфортабельним мікроавтобусом, супровід, страхування на час подорожі.

У вартість не входить:
– обіди, власні витрати, вхідні квитки, екскурсовод на місцях.

Вхідні квитки:

– Кришталева печера: 50 грн (дорослий) / 40 грн (дитячий).;
– Вертеба печера: 30 грн (дорослий) / 25 грн (дитячий).;
– Джуринський водоспад: 10 грн (загальний).;

* вартість вхідних квитків вказана на 10.06.2022р.

Фірма залишає за собою право змінювати програму туру, порядок та час екскурсій без зменшення загального обсягу послуг. Фірма не несе відповідальність за можливі затримки на дорогах і погодні умови. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. 
У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від’їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи.
Під страхуванням розуміється – “Страхування від нещасних випадків на транспорті”.