Печери / Замки / Джурин водоспад

Виїзди:
Вартість: 780 грн / діти 730 грн (до 14 років)
У вартість входить:
– проїзд комфортабельним мікроавтобусом, супровід, страхування на час подорожі.
У вартість не входить:
– обіди, власні витрати, вхідні квитки, екскурсовод на місцях.
Скала-Подільська замок – Кришталева печера – печера Вертеба – Джуринський водоспад
(1 день)
6:00 – виїзд з м.Хмельницького.
– Замок Скала-Подільська.
Один із найважливіших форпостів з часів Київської Русі. Місто Скала-Подільська колись міг похвалитися одним з найкрасивіших палаців в Європі. Але час нещадно, і зараз – це лише руїни і збережена вежа на скелі над річкою Збруч, але вид звідси – приголомшливий.
– Кришталева печера в Кривче.
Природа не втомлюється дивувати нас своїми витворами, місцями, в яких відчуваєш себе немов у казці. Одним з таких місць є Кришталева печера в українському селі Кривче. Всередині неї як в замку Снігової королеви – неймовірно красиво і досить холодно.
Вхід до Кришталевої печери знаходиться в схилі гори на околиці села. Це гіпсова печера, утворена карстовим способом, найбільш популярна і відвідувана туристами в даному регіоні. До того ж, найбільша печера в Європі такого типу – протяжність частини, яку вдалося дослідити, близько 24 км, а яка її повна довжина, поки невідомо. З недавнього часу в Кришталевій печері стали проводитися екскурсії, але обов’язково з екскурсоводом. Екскурсійна зона займає всього 2,5 км, тут є освітлення, і ходи найбільш пристосовані для відвідувань.
Чудеса Кришталевої печери
Чим же так примітна печера в Кривче? Коли входиш в неї – наче потрапляєш в казку, всі стіни печери покриті кристалами гіпсу, подекуди різнокольоровими, а місцями молочно-білими або прозорими, блискучими і мерехтливими в світлі не дуже яскравого освітлення. Тому печера має таку назву. Деякі кристали утворили цілі скульптури. Тут можна побачити дивовижні квіти або тварин: слона, буйвола, орла, навіть дракона. Загалом, кому що підкаже його фантазія.
Після вузького коридору довжиною в 500 м, печера розбивається на тематичні зали, кожен з них отримав свою назву в залежності від «дизайну»: Казковий зал, Святковий зал, Зоологічний зал.
Унікальність Кришталевої печери ще й в тому, що протягом тисячоліть її мікроклімат не змінюється. Тут постійна температура +11 С, вологість повітря 93-100%, повітря сильно іонізоване завдяки стронцію, який входить до складу кристалів, тому в печері легко дихати. Ці фактори роблять мікроклімат Кришталевої печери цілющим, що дозволяє боротися з таким хворобам як гіпертонія, бронхіальна астма, хронічний бронхіт. Можливо, в майбутньому, частину Кришталевої печери переобладнують в маленьку оздоровницю, як в соляних шахтах.
– Печера Вертеба (гіпсова)
“Наддністрянська Помпея”, саме так називають цю печеру, тому що за кількістю і багатством знайдених предметів матеріальної культури різних епох Вертеба не має рівних серед інших печер світу. Довжина ходів печери 8 кілометрів, в ній зажди однакова температура +11 градусів. Дуже цікавим є лабіринт “Кам’яна Соломка”, поверхня його стелі вкрита густими заростями сталактитів довжиною 10–12 см.
Вертеба гостинно запрошує Вас до першого в Україні та світі підземного музею археології, трипільської культури та епохи неоліту, в ньому можна оглянути діораму з трипільським посудом, скульптурами та матеріалами археологічних розкопок.
– Червоногородський замок. Щоб потрапити до диснеївських казок, не обов’язково шукати палаци в Європі – справжній чарівний замок є у нас на Тернопільщині. Червоногородський замок оповитий чисельними легендами й загадками – уже не одне століття вони привертають увагу допитливих туристів.
– Джуринський водоспад, входить до складу Національного природного парку «Дністровський каньйон», вважають одним із наймальовничіших і найцікавіших місць Тернопільщини. Добратися нелегко, але це не зупиняє тих, хто знає про нього. Водоспад важається одним з найбільших в Україні, висота його досягає 16 метрів, а ширина близько 20 метрів. Отримати море позитивних емоцій, гарно провести час у компанії – це те, заради чого сюди їдуть навіть з-за кордону.
*Саме у водоспаді, чудово можна покупатись, відпочити, брати з собою купальники, ковдри для відпочинку, напої та їжу для пікніку.
– виїзд в Хмельницький, повернення до комендантської години орієнтовно 21-22 год.
Виїзди:
Вартість: 780 грн / діти 730 грн (до 14 років)
У вартість входить:
– проїзд комфортабельним мікроавтобусом, супровід, страхування на час подорожі.
У вартість не входить:
– обіди, власні витрати, вхідні квитки, екскурсовод на місцях.
Вхідні квитки:
– Кришталева печера: 50 грн (дорослий) / 40 грн (дитячий).;
– Вертеба печера: 30 грн (дорослий) / 25 грн (дитячий).;
– Джуринський водоспад: 10 грн (загальний).;
гарячі пропозиції

“Закарпатський калейдоскоп” (3 дні)
виїзд: 25-27.04 / 09-11.05 / 23-25.05
з Хмельницького о 05:00 год / Тернопіль 6:30

“Закарпатські Нотки” (3 дні)
виїзди: 02 – 04.05 / 23 – 25.05
з Хмельницького о 05:00 год

“Чарівне Закарпаття” (3 дні)
виїзди: 04 – 06.04 / 16 – 18.05 / 30.05 – 01.06
з Хмельницького о 05:00 год

«Мештами по Гуцульщині + Хомяк» та Джип тур (3 дні)
Виїзд: 12-14.07 / 02-04.08 / 09-11.08 / 16-18.08 / 23-25.08
з м.Хмельницького о 5:30 год

“Закарпатський смак + Термали” (3 дні)
виїзди: 21-23.03 / 11-13.04
з Хмельницького о 05:00 год / Тернопіль 6:30

Весняний релакс та сакура на Закарпатті (3 дні)
виїзд: 28 – 30.03 / 04 – 06.04
з Хмельницького о 05:00 год / Тернопіль 6:30