Туроператор

“Карпатський Драйв” (4 дні)

“Карпатський Драйв” (4 дні)

виїзди: під замовлення

Вартість:  
№ 1 – 2950 грн
№ 2 – 3450 грн (все включено!)

*вартість може змінюватись, залежить від виконавців послуг додаткових (уточнення 23.04)

№ “1” – у вартість входить: 
– проїзд з Хмельницького – по всьому туристичному маршруту – Хмельницький;
– проживання 1 ніч у Ворохті / 2 ночі на Драгобраті;
– страхування під час дороги;
– харчування (3 вечері / 3 сніданки) / обід на Рафтинг-центрі / обід в готелі на 2 день;  
– 2 рази сплаву (10-12 км * 2 рази = 21-24км): прокат плавзасобу (весло, каска і жилет);
– супровід інструктора на воді та транспортний супровід на самих сплавах;
– Джип-тур по горам та на полонину;
– Драгобрат: трансфер в урочище на позашляховику у дві сторони;
– супровід керівника групи;

№ “2” – у вартість входить “ВСЕ ВКЛЮЧЕНО”:
– проїзд з Хмельницького – по всьому туристичному маршруту – Хмельницький;
– проживання 1 ніч у Ворохті / 2 ночі на Драгобраті;
– страхування під час дороги;
– харчування (3 вечері / 3 сніданки) / обід на Рафтинг-центрі / обід в готелі на 2 день;  
– 2 рази сплаву (10-12 км * 2 рази = 21-24км): прокат плавзасобу (весло, каска і жилет);
– супровід інструктора на воді та транспортний супровід на самих сплавах;
– Джип-тур по горам та на полонину;
– вхідний квиток на концерт-музей у хаті Трембітаря Миколи Ілюка;
– Велотур до 2 год;
– Кінна прогулянка до 2 год;
– Драгобрат: трансфер в урочище на позашляховику у дві сторони, провідник по горам.
– супровід керівника групи;

У вартість не входить:  
– прокат гідрокостюма – 100 грн + 50 грн гідро-носки; 
– Zip Line – 150 грн;
– Велотур до 2 год. – 250 грн (прокат велосипеду, провідник)
– Кінна прогулянка до 2 год. – 350 грн;

РАФТИНГ на Черемоші / Велотур / Кінні прогулянки / ЗІП-Лайн / похід в гори на Драгобраті / Джип-тур / та багато іншого на Вас чекає в турі 

 

– нагадуємо, що для сплаву надаються гідрокостюми та носки, в яких не холодно та комфортно сплавлятись;
– а також в період квітня-травня, висока вода і сплав виходить ще цікавішим. 

Виїзд о 2:30 год з м.Хмельницького / Маршрут: через Хмельницький – Чернівці – Верховина – Яремче – Івано-Франківськ (об’їзна)- Тернопіль – Хмельницький

 

1 день

 

– 9:00 – орієнтовний час прибуття, відпочинок / збір на рафтинг.

– 9:30 – Рафтинг по Черемошу.

Одним з найбільш захоплюючих варіантів сплавів – це рафтинг на Чорному Черемоші.

Прибуття до  рафтинг-табору в селищі Бистрець, видача спорядження (жилет, шолом, гідрокостюм, взуття). Від табору виїжджаємо на місце сплаву (вище за течією на 8 км.)

І ось зібравшись, ми готові та сплаву і розпочинаємо наш активний відпочинок. Сплав відбувається від повороту на селище Дземброня до закінчення селища Красник.

У нашій програмі передбачено 2 рази сплаву !

Основні пороги даної ділянки – поріг “Берди”, “Дземброня”, “Біла кобила”, “Малий Гучок”, “Середній Гук” та “Великий Гук”. Останній є найбільш складним порогом даної ділянки. По закінченні сплаву повторне повернення  на маршрут і сплав по Чорному Черемошу по всім порогам  та повернення в рафтинг-табір.

Рафтинг проводиться під керівництвом досвідченого інструктора з використаннями всього необхідного захисного спорядження (страхувальний жилет, каска) та не потребує спецпідготовки. Також перед сплавом проводиться інструктаж з техніки безпеки. Ви навчитесь правильно тримати весло, опануєте основи техніки веслування і  поведінки на воді. Тож сплавлятися буде не тільки захопливо і весело, а й безпечно.

– Обід зі страв гуцульської кухні на Рафтинг-таборі.

– 15:00 – виїзд до Верховини.

– Найцікавіша музей-хата Трембітаря Миколи Ілюка. На висоті 700 м. над р.м. біля ошатної дерев’яної хати, нас зустрічає в гуцульській одежі грою на трембіті – Заслужений працівник України Миколи Ілюк. Звук трембіти, який ввібрав в себе і чари гір і Карпатську незвідану силу громовиці заворожує всіх. Гостинно запрошує Микола Ілюк гостей до своєї хати-музею, де відтворено старовинний побут гуцулів. Музей багатий на гуцульську одежу та народні музичні інструменти.

Після екскурсії кожень бажаючий може вдячнутися в національний одяг та сфотографуватися на фоні Верховини, гори Магура, Чорногірського хребта чи під смерічками з грибочками на царинці в пана Миколи. Маленьким відвідувачам теж цікаво, бо вони грають, вдягаються в маленьких гуцуликів, а ще розглядають та годують кроликів, кізоньку – це їм найцікавіше. І вражень їм вистачає надовго.

– Гуцульська броварня. А пивоманам особливо смакуватиме живе пиво “Верховина”, що зварене із якісного баварського солоду та хмелю на кришталевій карпатській воді. Тут можливо спробувати та придбати 4 сорти пива карпатського, а також верховинські настоянки.

– 17:00 – виїзд до Ворохти. Поселення в готель, вільний час / відпочиваємо.

 2 день

 

– 9: 00 Сніданок. Виселення.

– Сьогодні в нас буде насичений день – Велосипеди, Кінні прогулянки, Політ над Карпатами 😉

– 10:00. Велотур (тривалістю: до 2 год). Наш маршрут Карпатським шляхом до найдовшого в Україні залізничного тунелю, ми будемо їхати не головною дорогою, щоб не було транспорту між містами і насолоджуватись краєвидами гірського масису, а також оглянемо старовинні австрійські мости-віадук. При поверненні до Ворохти ми зробимо відпочинок від сидіння велосипеда, а саме організуємо політ.

* На бажання групи, можливо організація велотуру до 5-6 год з підйомом на полонину.

– 12:00. Zip Line (політ над Карпатами)   –  720 метрів щастя.

Екстрім в Ворохті  – Zip Line дозволяє здійснити політ над землею без супроводу інструктора. Перепад висот незначний – близько 18 метрів від точки старту до точки фінішу. Спуск розділений на дві ділянки: 550 і 170 метрів, проміжна зупинка обов’язкова.

Установка складається зі зони старту, зони фінішу з тормозним пристроєм, несучого тросу натягненого між установками старту і фінішу, спеціального спорядження яке переміщається по тросу разом з людиною.

Підвіска і провисання тросу розраховані на вагу відвідувача від 35 до 90 кг.

Zip Line розрахований не тільки для дорослих. Для дітей працює нижній спуск довжиною 170 метрів.

– Обід зі страв гуцульської кухня – колиба. Ми зробимо відпочинок на обід, після чого відправляємо далі за новими емоціями.

– Кінні прогулянки по горам. Після смачного обіду та відпочинку ми друзі їдемо до старту нашої кінної прогулянки. Пересідаємо із зручних сидінь автобуса на кінні сідла. Наша прогулянка буде тривати до 2-ох годин. Хто вперше буде на верховій їзді, на одного-два коня йде супроводжуючий поряд.

– Ворохта (центр). Де ми зможемо оглянуит гуцульські церкви XVIII-XIX століття, кілька десятків австрійських та польських вілл, унікальні австрійські залізничні мости-віадуки, побудовані більше ста років тому руками полонених італійців та шедевр спортивної архітектури – комплекс трамплінів для стрибків на лижах, що діє цілий. Для бажаючих працює канатно-крісельний витяг, а також ринок сувенірів.

– Виїзд в Ясіню. Заїзд до магазину, після чого ми покидаємо наш автобус та пересідаємо на позашляховик ГАЗ-66 та їдемо в урочище Драгобрат (1300-1500 м. н.р.м.).

– 20:00. Поселення на Драгобраті, з вікон нашого готелю відкривається неймовірна краса Карпат.

– Вечеря. Вільний час. Можливо замовити Чан та Баню.

3 день

 

– 9:00. Сніданок.

– Сьогодні в нас буде насичений день – ми побачимо неймовірну панораму на гори Карпат, відвідаємо гірські озера, зробимо фотосесію неймовірних Карпатських панорам. Враження позитивні – гарантуємо. Похід на Свидовецький хребет + якщо погода буде сприяти, ми побачимо цвітіння “Долини крокусів”.

– В нас буде два варіанти підйому, ми рекомендуємо скористатись підйомом на Свидовецький хребет канатно-крісельним підйомником, потім ми продовжуємо марштрут  на гору Близниця 1881 м через Жандарми, на вершині відпочинок, “фото-пауза”, після чого спуск – льодовикове озеро Івор 1600м. – далі прямуємо гірською стежкою через гірське озеро “Оаза” до готелю.

У Свидовця власна неповторна магія, яку обов’язково варто спробувати на собі! На Свидовці справжній озерний рай: уздовж хребта розмістилися відразу декілька високогірних озер: Апшинец, Івор, Догяска (Герешаска), Ворожеска.Деякі Свидовецький озера досить мініатюрні, а ось Догяска не в приклад – вражає масштабом як для звичного озера льодовикового походження: воно розтягнуто на 167 метрів по діагоналі, а в глибину цілком годиться для пірнання. Тільки озеро наповнюється виключно завдяки атмосферних опадів, знаходиться на висоті 1 577 метрів н.р.м., тому про комфортну температуру для водних процедур забудьте відразу: +11 градусів в найспекотніше літо максимально.

Найвизначнішою вершиною Свидовецького хребта визначена гора Близниця, 1881 метри заввишки. Хоча насправді Близниця на Свидовці  розділяється на три: просто Близниця, Мала і Велика Близниці. До того ж практично рукою подати від Близниці  до ще одного озера з льодовиковим походженням – Івор, куди можливо відносно швидко піднятися за бажанням!

– Вечеря 19:00. Вільний час. Можливо замовити Чан та Баню.

4 день

 

– 8:00. Сніданок, виселення з номерів. Виїзд з готелю. Переїзд з урочища в Ясіню на позашляховиках.

– Ябулунецький перевал. Зупинка на Яблунецькому перевалі, висота перевалу – 931 метрів над рівнем моря. Яблунецький перевал – перехід , що з’єднує річку Прут і Тиса. Яблунецький перевал є границею, що розділяє Закарпатську та Івано-Франківську область. Тут діє сувенірний ринок, облаштовано оглядовий майданчик, з якого видно частину смт.Ясіня і Свидівецького масиву з горами Близниця. Яблунецький перевал попав в Українську книгу рекордів, як сама високогірна траса в Україні. (фотосесія, огляд перевалу та придбання сувенірів на ринку).

– Джип-тур по вершинам та на полонину. (тривалість до 3,5 – 4 год.)

Ви відкриєте для себе красу і природу Карпат, а також отримаєте море адреналіну від поїздки на відкритих автомобілях-позашляховиках по гірських хребтах і перевалах, з виїздом на вершини, з яких відкриваються дивовижні панорами гір. Джипінг до карпатських вершин – чудовий шанс урізноманітнити свій відпочинок в Карпатах. Відвідати за кілька годин місця, до яких зазвичай треба витратити кілька днів пішого ходу, можна на потужному позашляховику, що з легкістю долає складні підйоми і спуски, бездоріжжя та невеликі потічки. Ви побачите Карпати зовсім з іншого боку, відчуєте справжній драйв і отримаєте  дивовижно красиві фотознімки.

– 14:30. Яремче, водоспад Пробій – Ринок сувенірів. Ви відвідаєте водоспад Пробій – це унікальний куточок природи з каскадом водоспадів, а також автентичний ринок гуцульських сувенірів, де можна буде придбати найрізноманітніші сувеніри на згадку про Карпатський край (вишиванки, ліжники, дерев’яні та шкіряні прикраси та ін.)

– Овечий сир – Бринза/ Вурда/ Будз. У Вас буде можливість спробувати та придбати славнозвісну карпатську овечу бринзу і навіть самі зможете перекинутись на відомих всьому світу гуцулів.

– Обід (за додаткову плату).

– Виїзд в м. Хмельницький. (орієнтовне прибуття 22-23:00 год)

виїзди: під замовлення

Вартість:  
№ 1 – 2950 грн
№ 2 – 3450 грн (все включено!)

*вартість може змінюватись, залежить від виконавців послуг додаткових (уточнення 23.04)

№ “1” – у вартість входить: 
– проїзд з Хмельницького – по всьому туристичному маршруту – Хмельницький;
– проживання 1 ніч у Ворохті / 2 ночі на Драгобраті;
– страхування під час дороги;
– харчування (3 вечері / 3 сніданки) / обід на Рафтинг-центрі / обід в готелі на 2 день;  
– 2 рази сплаву (10-12 км * 2 рази = 21-24км): прокат плавзасобу (весло, каска і жилет);
– супровід інструктора на воді та транспортний супровід на самих сплавах;
– Джип-тур по горам та на полонину;
– Драгобрат: трансфер в урочище на позашляховику у дві сторони;
– супровід керівника групи;

№ “2” – у вартість входить “ВСЕ ВКЛЮЧЕНО”:
– проїзд з Хмельницького – по всьому туристичному маршруту – Хмельницький;
– проживання 1 ніч у Ворохті / 2 ночі на Драгобраті;
– страхування під час дороги;
– харчування (3 вечері / 3 сніданки) / обід на Рафтинг-центрі / обід в готелі на 2 день;  
– 2 рази сплаву (10-12 км * 2 рази = 21-24км): прокат плавзасобу (весло, каска і жилет);
– супровід інструктора на воді та транспортний супровід на самих сплавах;
– Джип-тур по горам та на полонину;
– вхідний квиток на концерт-музей у хаті Трембітаря Миколи Ілюка;
– Велотур до 2 год;
– Кінна прогулянка до 2 год;
– Драгобрат: трансфер в урочище на позашляховику у дві сторони, провідник по горам.
– супровід керівника групи;

У вартість не входить:  
– прокат гідрокостюма – 100 грн + 50 грн гідро-носки; 
– Zip Line – 150 грн;
– Велотур до 2 год. – 250 грн (прокат велосипеду, провідник)
– Кінна прогулянка до 2 год. – 350 грн;

Часті запитання про сплав?

  • Чи є якісь обмеження щодо участі в рафтингу?  

При захворюваннях серцево-судинної системи, нирковій недостатності інших небезпечних і гострих захворюваннях – участь в рафтингу не рекомендована. Про будь-що, що може викликати або загострити проблеми зі здоров’ям треба заздалегідь повідомити організаторів.

  • Чи можна брати з собою дітей?   

В рафтингу дозволяється брати участь дітям від 16 років. Якщо менше 16 років, обговорювати з організаторами. В практиці в нас беруть участь на сплаві діти від 8 років.

  • Чи заважає рафтингу погана погода (дощ і т.п.)?  

Погода на Черемоші, як і загалом в горах, мінлива. Часом світить сонце, часом падає дощ, а деколи й сніг. Тому готовим варто бути до всього. Однак саме для рафтингу є плюси у всіх випадках.В сонячну погоду – сплав дуже приємний, в дощову – піднімається вода і можна отримати більше вражень та адреналіну. А в рафтинг-таборі завжди є можливість зігрітись та гарно провести час за будь-якої погоди.

 

Рекомендоване спорядження:

Для сплаву:

  • Найкращий одяг для сплаву – гідрокостюм, він промокає, але дуже добре тримає тепло. Під нього вдягають футболку або тонкий гольф і спідню білизну, можна також вдягнути термоштани. Поверх гідрокостюма в прохолодну погоду варто вдягнути водонепроникну куртку. В літній період можна купальник одягнути під гідрокостюм.
  • Взамін гідрокостюма можна використати водовідштовхуючий костюм (куртка+штани, такий собі «продвинутий» дощовик), повністю сухими не будете, але буде тепло, бо не продувається вітром. Під нього варто вдягнути спортивний одяг або термобілизну
  • В дуже холодну погоду допоможе додаткова флісова або подібна до неї кофта.
  • В сонячну погоду варто мати одяг з довгим рукавами, щоб уникнути опіків.
  • Під каску одягається тонка шапка, бандана або баф.
  • На ноги гідрошкарпетки, під них варто одягнути ще одні тонкі чисті звичайні. Поверх всього — старі вільні кросовки або трекінгові черевики.
  • На руки можна одягнути спеціальні гідрорукавиці або звичайні тонкі рукавиці.
  • Змінний теплий і зручний одяг, щоб переодягнутися після сплаву, тут треба врахувати, що все, щоб було на вас під час рафтингу буде мокре або вологе.

– Усе спеціальне водне спорядження можна взяти на прокат.

– Мобільний телефон краще залишити на березі, з собою його можна взяти лише в спеціальному гермопакеті. Фотоапарат теж краще залишити, хоча дехто бере його з собою на воду, однак гарантувати, що він повернеться цілим і неушкодженим/незамоченим – не можемо.

  

За детальною інформацією звертайтесь до менеджерів Туроператора “Партнер Тур груп”:

тел. (067)557-67-27, (063)529-54-20, (0382)777143

 

– Туристичним агенціям надається комісійна винагорода –

 


Фірма залишає за собою право змінювати програму туру, порядок та час екскурсій без зменшення загального обсягу послуг. Фірма не несе відповідальність за можливі затримки на дорогах і погодні умови. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. 

У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від’їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи.

* У вартість “Туристичного обслуговування” входить – транспортне обслуговування по маршруту, супровід керівником групи, екскурсовод на екскурсійних об’єктах, плата за в’їзд автобусом на екскурсійні об’єкти.

Під страхуванням розуміється – “Страхування від нещасних випадків на транспорті”.

гарячі пропозиції

“Закарпатський смак + Термали” (3 дні)

“Закарпатський смак + Термали” (3 дні)

виїзди: 19-21.04 / 10-12.05 /24-26.05

з Хмельницького о 05:00 год / Тернопіль 6:30

3700 грн
докладніше
“Чарівне Закарпаття” (3 дні)

“Чарівне Закарпаття” (3 дні)

виїзди: 17-19.05 / 31.05 – 02.06 / 14 – 16.06

з Хмельницького о 05:00 год

3700 грн
докладніше
Чернівці – Долина Тюльпанів (1 день)

Чернівці – Долина Тюльпанів (1 день)

виїзди: 13.04. / 14.04 / 20.04. / 21.04. /27.04. / 28.04

800 грн
докладніше
“Закарпатський калейдоскоп” (3 дні)

“Закарпатський калейдоскоп” (3 дні)

виїзд:  12 -14.04 / 03 – 05.05 / 17 – 19.05 / 07 – 09.06

з Хмельницького о 05:00 год / Тернопіль 6:30

3700 грн
докладніше