Туроператор

“Карпатський Драйв” (3 дні)

“Карпатський Драйв” (3 дні)

виїзди: під запит

Вартість:  3100 грн (все включено!)

У вартість входить: 
– проїзд з Хмельницького – по всьому туристичному маршруту – Хмельницький,
– проживання 2 ночі на Драгобраті,
– страхування під час дороги,
– харчування (2 вечері / 2 сніданки),  
2 рази сплаву (10-12 км * 2 рази = 21-24км): прокат плавзасобу (весло, каска і жилет),
– супровід інструктора на воді та транспортний супровід на самих сплавах,
– прокат гідрокостюма та гідро-носки,
– Джип-тур по горам та на полонину.
– проїзд (трансфер) на позашляховиках ГАЗ-66 у дві сторони, Ясіня – Урочище Драгобрат (готель)

У вартість не входить:  
– Zip Line – 150 грн.
– провідник по горам на Драгобраті

РАФТИНГ на Черемоші / проживання в горах на Драгобраті / ЗІП-Лайн / похід на гору Близниця та гірські озера / Джип-тур / та багато іншого на Вас чекає в турі 

– нагадуємо, що для сплаву надаються гідрокостюми та носки, в яких не холодно та комфортно сплавлятись;

 

Виїзд о 2:30 год з м.Хмельницького / маршрут: Хмельницький – Чернівці – Верховина – Ясіня – Тернопіль – Хмельницький

 

1 день

 

9:00 – орієнтовний час прибуття, відпочинок / збір на рафтинг.

9:30 – Рафтинг по Черемошу.

Одним з найбільш захоплюючих варіантів сплавів – це рафтинг на Чорному Черемоші.

Прибуття до  рафтинг-табору в селищі Бистрець, видача спорядження (жилет, шолом, гідрокостюм, взуття). Від табору виїжджаємо на місце сплаву (вище за течією на 8 км.)

І ось зібравшись, ми готові та сплаву і розпочинаємо наш активний відпочинок. Сплав відбувається від повороту на селище Дземброня до закінчення селища Красник.

У нашій програмі передбачено 2 рази сплаву !

Основні пороги даної ділянки – поріг “Берди”, “Дземброня”, “Біла кобила”, “Малий Гучок”, “Середній Гук” та “Великий Гук”. Останній є найбільш складним порогом даної ділянки. По закінченні сплаву повторне повернення  на маршрут і сплав по Чорному Черемошу по всім порогам  та повернення в рафтинг-табір.

Рафтинг проводиться під керівництвом досвідченого інструктора з використаннями всього необхідного захисного спорядження (страхувальний жилет, каска) та не потребує спецпідготовки. Також перед сплавом проводиться інструктаж з техніки безпеки. Ви навчитесь правильно тримати весло, опануєте основи техніки веслування і  поведінки на воді. Тож сплавлятися буде не тільки захопливо і весело, а й безпечно.

Після сплаву в холодну пору буде бонусом купання в чанах.

15:00 – виїзд до Ворохти (спортивна база “Авангард”, огляд лижних трамплінів та міст-віадук).

– Zip Line (політ над Карпатами)   –  720 метрів щастя

Екстрім в Ворохті  – Zip Line дозволяє здійснити політ над землею без супроводу інструктора. Перепад висот незначний – близько 18 метрів від точки старту до точки фінішу. Спуск розділений на дві ділянки: 550 і 170 метрів, проміжна зупинка обов’язкова.

Установка складається зі зони старту, зони фінішу з тормозним пристроєм, несучого тросу натягненого між установками старту і фінішу, спеціального спорядження яке переміщається по тросу разом з людиною.

Підвіска і провисання тросу розраховані на вагу відвідувача від 35 до 90 кг.

Zip Line розрахований не тільки для дорослих. Для дітей працює нижній спуск довжиною 170 метрів.

– Виїзд в Ясіню. Заїзд до магазину, після чого ми покидаємо наш автобус та пересідаємо на позашляховик ГАЗ-66 та їдемо на проживання в урочище Драгобрат (1300-1500 м. н.р.м.).

– Поселення в готелі. Вечеря. Вільний час, можливо замовити чан та баню.

– Проживання на протязі двох днів буде в горах у готелі, який розташований вище хмар ))) в урочищі Драгобрат.

2 день

 

9: 00 Сніданок.

9:30 Сьогодні в нас буде насичений день – ми побачимо неймовірну панораму на гори Карпат, відвідаємо гірські озера, зробимо фотосесію неймовірних Карпатських панорам. Враження позитивні – гарантуємо. Похід на Свидовецький хребет розпочинається відразу від готелю

У Свидовця власна неповторна магія, яку обов’язково варто спробувати на собі! На Свидовці справжній озерний рай: уздовж хребта розмістилися відразу декілька високогірних озер: Апшинец, Івор, Догяска (Герешаска), Ворожеска. Деякі Свидовецький озера досить мініатюрні, а ось Догяска не в приклад – вражає масштабом як для звичного озера льодовикового походження: воно розтягнуто на 167 метрів по діагоналі, а в глибину цілком годиться для пірнання. Тільки озеро наповнюється виключно завдяки атмосферних опадів, знаходиться на висоті 1 577 метрів н.р.м., тому про комфортну температуру для водних процедур забудьте відразу: +11 градусів в найспекотніше літо максимально.

Найвизначнішою вершиною Свидовецького хребта визначена гора Близниця, 1 881 метри заввишки. Хоча насправді Близниця на Свидовці  розділяється на три: просто Близниця, Мала і Велика Близниці. До того ж практично рукою подати від Близниці  до ще одного озера з льодовиковим походженням – Івор,  куди можливо відносно швидко піднятися за бажанням!

*2 маршрути: 1) похід на гору Близниця 1881 м – льодовикове озеро Івор – катання на канатній-дорозі / 2) катання на канатній-дорозі – похід по Свидовецькому хребту – гора Стіг – озеро Герешаска 1577 м – відпочинок на озеро – повернення до готелю.

19:00. Вечеря. Вільний час. Можливо замовити чан та баню.

3 день

 

8:00. Сніданок, виселення з номерів. Виїзд з урочища Драгобрат.

Джип-тур на полонину. (тривалість до 4 годин)

Ви відкриєте для себе красу і природу Карпат, а також отримаєте море адреналіну від поїздки на відкритих автомобілях-позашляховиках по гірських хребтах і перевалах, з виїздом на вершини, з яких відкриваються дивовижні панорами гір. Джипінг до карпатських вершин – чудовий шанс урізноманітнити свій відпочинок в Карпатах. Відвідати за кілька годин місця, до яких зазвичай треба витратити кілька днів пішого ходу, можна на потужному позашляховику, що з легкістю долає складні підйоми і спуски, бездоріжжя та невеликі потічки. Ви побачите Карпати зовсім з іншого боку, відчуєте справжній драйв і отримаєте  дивовижно красиві фотознімки.

Водоспад Пробій – Ринок сувенірів. Ви відвідаєте водоспад Пробій – це унікальний куточок природи з каскадом водоспадів, а також автентичний ринок гуцульських сувенірів, де можна буде придбати найрізноманітніші сувеніри на згадку про Карпатський край (вишиванки, ліжники, дерев’яні та шкіряні прикраси та ін.)

Овечий сир – Бринза/ Вурда/ Будз. У Вас буде можливість спробувати та придбати славнозвісну карпатську овечу бринзу і навіть самі зможете перекинутись на відомих всьому світу гуцулів.

– Обід (за додаткову плату).

– Виїзд в м. Хмельницький. (орієнтовне прибуття 22:00 год)

виїзди: під запит

Вартість:  3100 грн (все включено!)

У вартість входить: 
– проїзд з Хмельницького – по всьому туристичному маршруту – Хмельницький,
– проживання 2 ночі на Драгобраті,
– страхування під час дороги,
– харчування (2 вечері / 2 сніданки),  
2 рази сплаву (10-12 км * 2 рази = 21-24км): прокат плавзасобу (весло, каска і жилет),
– супровід інструктора на воді та транспортний супровід на самих сплавах,
– прокат гідрокостюма та гідро-носки,
– Джип-тур по горам та на полонину.
– проїзд (трансфер) на позашляховиках ГАЗ-66 у дві сторони, Ясіня – Урочище Драгобрат (готель)

У вартість не входить:  
– Zip Line – 150 грн.
– провідник по горам на Драгобраті

Часті запитання про сплав?

 • Чи є якісь обмеження щодо участі в рафтингу?  

При захворюваннях серцево-судинної системи, нирковій недостатності інших небезпечних і гострих захворюваннях – участь в рафтингу не рекомендована. Про будь-що, що може викликати або загострити проблеми зі здоров’ям треба заздалегідь повідомити організаторів.

 • Чи можна брати з собою дітей?   

В рафтингу дозволяється брати участь дітям від 16 років. Якщо менше 16 років, обговорювати з організаторами. В практиці в нас беруть участь на сплаві діти від 8 років.

 • Чи заважає рафтингу погана погода (дощ і т.п.)?  

Погода на Черемоші, як і загалом в горах, мінлива. Часом світить сонце, часом падає дощ, а деколи й сніг. Тому готовим варто бути до всього. Однак саме для рафтингу є плюси у всіх випадках.В сонячну погоду – сплав дуже приємний, в дощову – піднімається вода і можна отримати більше вражень та адреналіну. А в рафтинг-таборі завжди є можливість зігрітись та гарно провести час за будь-якої погоди.

 

Рекомендоване спорядження:

Для сплаву:

 • Найкращий одяг для сплаву – гідрокостюм, він промокає, але дуже добре тримає тепло. Під нього вдягають футболку або тонкий гольф і спідню білизну, можна також вдягнути термоштани. Поверх гідрокостюма в прохолодну погоду варто вдягнути водонепроникну куртку. В літній період можна купальник одягнути під гідрокостюм.
 • Взамін гідрокостюма можна використати водовідштовхуючий костюм (куртка+штани, такий собі «продвинутий» дощовик), повністю сухими не будете, але буде тепло, бо не продувається вітром. Під нього варто вдягнути спортивний одяг або термобілизну
 • В дуже холодну погоду допоможе додаткова флісова або подібна до неї кофта.
 • В сонячну погоду варто мати одяг з довгим рукавами, щоб уникнути опіків.
 • Під каску одягається тонка шапка, бандана або баф.
 • На ноги гідрошкарпетки, під них варто одягнути ще одні тонкі чисті звичайні. Поверх всього — старі вільні кросовки або трекінгові черевики.
 • На руки можна одягнути спеціальні гідрорукавиці або звичайні тонкі рукавиці.
 • Змінний теплий і зручний одяг, щоб переодягнутися після сплаву, тут треба врахувати, що все, щоб було на вас під час рафтингу буде мокре або вологе.

– Усе спеціальне водне спорядження можна взяти на прокат.

– Мобільний телефон краще залишити на березі, з собою його можна взяти лише в спеціальному гермопакеті. Фотоапарат теж краще залишити, хоча дехто бере його з собою на воду, однак гарантувати, що він повернеться цілим і неушкодженим/незамоченим – не можемо.

  

За детальною інформацією звертайтесь до менеджерів Туроператора “Партнер Тур груп”:

тел. (067)557-67-27, (063)529-54-20, (0382)777143

 

– Туристичним агенціям надається комісійна винагорода –

 


Фірма залишає за собою право змінювати програму туру, порядок та час екскурсій без зменшення загального обсягу послуг. Фірма не несе відповідальність за можливі затримки на дорогах і погодні умови. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. 

У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від’їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи.

* У вартість “Туристичного обслуговування” входить – транспортне обслуговування по маршруту, супровід керівником групи, екскурсовод на екскурсійних об’єктах, плата за в’їзд автобусом на екскурсійні об’єкти.

Під страхуванням розуміється – “Страхування від нещасних випадків на транспорті”.

гарячі пропозиції

“Карпатські полонини з Говерлою + Джип Тур” (3 дні)

“Карпатські полонини з Говерлою + Джип Тур” (3 дні)

виїзд:  29.09.-01.10. / 13-15.10. / 27-29.10.

з Хмельницького о 5:00 / Тернопіль 6:30

3300 грн
докладніше
Йо, Карпати! + Говерла (3 дні)

Йо, Карпати! + Говерла (3 дні)

Виїзд:  06-08.10. / 20-22.10. / 03-05.11.

з Хмельницького о 5:00 / Тернопіль 6:30

* у даній програмі, пропонуються різновиди проведення днів, від активу до релаксу

3300 грн
докладніше
Озеро Несамовите + гора Шпиці (3 дні)

Озеро Несамовите + гора Шпиці (3 дні)

Виїзд: 23-25.06 / 7-9.07 / 21-23.07 / 4-6.08 / 18-20.08 / 1-3.09

з Хмельницького о 5:00 / Кам-Подільський 6:30

* у даній програмі, щоденно є можливість купання в озерах, басейнах та річках

3200 грн
докладніше