Йо, Карпати! + Говерла (3 дні)
У вартість туру не входить: обіди, вхідні квитки, екскурсійне облуговування, провідник.
Виїзд о 5:00 год з м.Хмельницького.
Маршрут автобуса: Хмельницький – Кам-Подільський – Чернівці – Верховина – Яремче – повернення можливе через Кам-Под (якщо є з того напрямку туристи, якщо ні, то) Тернопіль – Хмельницький.
1 день
– сніданок (зупинка, самостійно).
– с.Пістень, найстаріша церква Гуцульщини 1600р. (яка знаходиться на іншій стороні села, перейти потрібно через підвісний міст). У селі Пістині, захищена горами і древніми оборонними валами, стоїть унікальна пам’ятка історії та архітектури, найстаріша сакральна споруда району- церква Успіння Пресвятої Богородиці. Наші предки збудували її на славу Божу далекого 1600 року. До церкви веде перекинута високо над водою підвісна на металевих тросах дерев’яна кладка.
– обід
– Шешори, купання в Сріблястих водоспадах. Село на річці Пістиньці, де знаходиться каскад надзвичайно мальовничих Сріблястих водоспадів, що розтягнулися на декілька сотень метрів і є одним з улюблених місць відпочинку гуцулів і туристів. Це місце чудове для купання, беремо з собою купальний одяг, засмагаємо, купаємо, відповичаємо. Адже тут дуже добре прогрівається гірська водичка, а також є місця з гідро-масажем природнім.
– обід (пікнік на водоспаді, рекомендуємо з собою взяти, а також ковдри для відпочину)
– Буковецький перевал 810 м.
– Музей “Дідова аптека”, дегустація цілющих чаїв та настоянок у лікувальних цілях. Туристи зможуть побачити велику кількість, цілющих трав, плодів, коріння та настоянок якими діди-прадіди запобігали різним захворюванням та лікувалися ними.Також ви почуєте історії про приготування лікувальних мазей за народними методами, та їхнє застосування. Найбільш інтригуючою є третя музейна кімната, де знаходиться більше 20-ти видів цілющих настоянок, із загадковими гуцульськими назвам.
– Найцікавіша музей-хата ТРЕМБІТАРЯ Миколи Ілюка. На висоті 700м. над р.м. біля ошатної дерев’яної хати, нас зустрічає в гуцульській одежі грою на трембіті – Заслужений працівник культури України Микола Ілюк. Звук трембіти, який ввібрав в себе і чари гір і Карпатську незвідану силу громовиці заворожує всіх. Гостинно запрошує Микола Ілюк гостей до своєї хати-музею, де відтворено старовинний побут гуцулів. Музей багатий на гуцульську одежу та народні музичні інструменти.
Після екскурсії кожен бажаючий може вдягнутися в національний одяг та сфотографуватися на фоні Верховини, гори Магура, Чорногірського хребта чи під смерічками з грибочками на царинці в пана Миколи. Маленьким відвідувачам теж цікаво, бо вони грають, вдягаються в маленьких гуцуликів, а ще розглядають та годують кроликів, кізоньку – це їм найцікавіше. І вражень їм вистачає надовго.
– Музей гуцульської магії. Експозиція створена для презентації місцевих традицій та діяльності гуцульських чародіїв — мольфарів, знахарів тощо. Зокрема експонується інвентар, який використовують цілителі для створення зілля чи замовляння, щоби допомогти людям. Дізнаємось про уміння карпатських мольфарів і знахарів, як розігнати хмари, припинити дощ чи, до прикладу, вилікувати рак настоянкою з гадюки. У музеї можна ознайомитися з практикою двох найсильніших мольфарів — Андрія Атаманюка (Ґоя) та Михайла Нечая.
– Гуцульська броварня. А пивоманам особливо смакуватиме живе пиво “Верховина”, що зварене із якісного баварського солоду та хмелю на кришталевій карпатській воді. Тут можливо спробувати та придбати 4 сорти пива карпатського та верховинські настоянки.
– Кривопільський перевал 970 м.
– поселення в готелі та котеджах.
– Вечеря, – вільний час, можливо замовити чан/ баню, або гриль зона.
2 день
*Сьогодні ми пропонуємо, кілька варіантів відпочинку: 1- по програмі на Говерлу (програма нижче), 2 – замовляємо Джип-тур, після повернення з джипінгу можливо чан для релаксу, 3- поїздка в Солотвино на солені озера-басейни або Верховинщина (при наборі групи).
– Сніданок.
– Гора Говерла. Пішохідний маршрут на найвищу вершину України – гору Говерла 2061м. Маршрут розпочинається з туристичної бази «Заросляк».
– Ворохта. Тут ми зробимо зупинку, фото-пауза на залізничному міст-віадук, кам’яний міст не діючий, де вийдуть мега круті фото, потім відвідаємо сувенірний ринок, а також фото та огляд гірськолижних трамплінів, підйомник екскурсійний.
– Микуличинська пивоварня. (Саме у маленькій приватній пивоварні, ми можемо спробувати та придбати свіже-карпатське пиво, а саме 4 види: світле, темне, пшеничне та медове).
– Вечеря – вільний час.
Для бажаючих на другий день туру, Ви маєте альтернативу замість походу на Говерлу, поїхати на Рафтинг, Вас забирає трансфер з готелю і після сплаву трансфер до готелю. Вартість 600 грн – це сплав, гідрокостюм, трансфер.
– Рафтинг по Черемошу.
Одним з найбільш захоплюючих варіантів сплавів – це рафтинг на Чорному Черемоші.
Прибуття до рафтинг-табору в селищі Бистрець, видача спорядження (жилет, шолом, гідрокостюм, взуття). Від табору виїжджаємо на місце сплаву.
Основні пороги даної ділянки – поріг “Берди”, “Дземброня”, “Біла кобила”, “Малий Гучок”, “Середній Гук” та “Великий Гук”. Останній є найбільш складним порогом даної ділянки. По закінченні сплаву повторне повернення на маршрут і сплав по Чорному Черемошу по всім порогам та повернення в рафтинг-табір.
Рафтинг проводиться під керівництвом досвідченого інструктора з використаннями всього необхідного захисного спорядження (страхувальний жилет, каска) та не потребує спецпідготовки. Також перед сплавом проводиться інструктаж з техніки безпеки. Ви навчитесь правильно тримати весло, опануєте основи техніки веслування і поведінки на воді. Тож сплавлятися буде не тільки захопливо і весело, а й безпечно.
3 день
– Сніданок. Виселення з номерів / виїзд.
– Яблунецький перевал, панорама на Закарпаття, ринок сувенірів.
– Полонина Перці на висоті 1000 м.
В самому серці українських Карпат знаходиться унікальна гуцульська полонина “Перці”, де на 15 гектарах розташований т.з. “Гуцульський Діснейленд”: тут можна прогулятися стежками і подихати чистим карпатським повітрям, скупатися в купелях молодості, зайти в гості до мольфара, дізнатися більше про українських повстанців у “Криївці”, зачекінитися у фотозонах, накупити повні торби сувенірів та еко-продуктів у “Вурдамаркеті”. На ґречних ґаздів і ґаздинь чекають столітні гуцульські хати із старовинними речами побуту, де народні майстри проводять майстер-класи із гончарства, ліжникарства, ковальства, килимарства, бісероплетіння, ляльки-мотанки, різбярства та навіть перший у світі майстер-клас із лежання на сіні. Всі бажаючі мають можливість побачити, як народжується справжній сир у хаті-стаї, скуштувати автентичні гуцульські страви на вогні, послухати, як файно грають троїсті музики у “Хатулі Folk”, одягнутися, як справжні гуцул і гуцулка у “ФешнХат”. Арт-ґрунь “Полонина Перці” розташована на висоті понад 1000 метрів, між Чорногірським та Ґорґанським хребтами, з неї як на долоні видно найвищу вершину Карпат – Говерлу, стрімкий Петрос, кам’янисті Хом’як і Синяк, хребет Свидовець із знаменитими Близницями.
– Буковель – оглядовий підйомник та відпочинок-купання на озері Молодості. Гірськолижний курорт №1 в Україні, де можна здійснити підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель (1115м) з якої відкривається чудова панорама Ґорґан і Чорногірського хребта. (оглядова по курорту, катання на підйомнику, для бажаючих відвідування “VODA Club”, в якому басейни / сауни та релакс зона, а також відпочинок на озері “Молодості”). В цей день ми відпочиваємо на озері Молодості, є можливість провести активно (велосипеди, роуд-джампінг, водні пригоди та ін.)
– Перевернутий будиночок в с.Поляниця. (*факультативно на бажання групи) (у нас є можливість не лише сфотографувати будинок зовні, а також відвідати його, ми побачимо, як всі меблі прикріплені до стелі, вийде дуже цікава фото сесія. Перевернутий будинок є чи не найпопулярнішим місцем серед туристів. Всього в Україні є не більше десяти подібних музеїв. Перевернутий будинок в Буковелі є першим такого роду будівлею в Україні. Незвичайність цієї споруди в тому, що фундамент знаходиться нагорі, а дах – внизу. Умілі теслі збудували його за каркасною технологією всього за 45 днів.
– Водоспад Пробій – ринок сувенірів. Ви відвідаєте водоспад Пробій – це унікальний куточок природи з каскадом водоспадів, а також автентичний ринок гуцульських сувенірів, де можна буде придбати найрізноманітніші сувеніри на згадку про Карпатський край (вишиванки, ліжники, дерев’яні та шкіряні прикраси та ін.).
– Обід.
– Виїзд в м.Хмельницький (приїзд до комендантської години)
У вартість туру не входить: обіди, вхідні квитки, екскурсійне облуговування, провідник.
Вхідні квитки:
– Полонина Перці: 150 грн (дорослий) / 100 грн (дитячий).;
– Вхід на території заповідника “Говерла” – 80 грн (загальний) / 40 грн (дитячий); Окремо оплата провідника;
– Буковель, канатно-крісельний підйомник: 250 грн (дорослий) / 200 грн (дитячий до 12р.)
Фірма залишає за собою право змінювати програму туру, порядок та час екскурсій без зменшення загального обсягу послуг. Фірма не несе відповідальність за можливі затримки на дорогах і погодні умови. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене.
У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від’їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи.
* У вартість “Туристичного обслуговування” входить – транспортне обслуговування по маршруту, супровід керівником групи, екскурсовод на екскурсійних об’єктах, плата за в’їзд автобусом на екскурсійні об’єкти.
* Під страхуванням розуміється – “Страхування від нещасних випадків на транспорті”.
гарячі пропозиції
“Аромат Закарпаття + Лавандова Гора” (3 дні)
виїзд: 21-23.06 / 28-30.06
з Хмельницького о 05:00 год / Тернопіль 6:30
«Мештами по Гуцульщині + Хомяк» та Джип тур (3 дні)
Виїзд: 12-14.07 / 02-04.08 / 09-11.08 / 16-18.08 / 23-25.08
з м.Хмельницького о 5:30 год
“Карпатські полонини з Говерлою + Джип Тур” (3 дні)
виїзд: 05-07.07 / 12-14.07 / 19-21.07 / 26-28.07
з Хмельницького о 5:00 / Тернопіль 6:30
Новий Рік 2025 в Закарпатті, Берегове, 4 дні
виїзд: 30.12 – 02.01.2025
з Хмельницького о 22:00 год
* Щодня термальні басейни + екскурсійна програма