Туроператор

“Гуцульський край + Говерла” (3 дні)

“Гуцульський край + Говерла” (3 дні)

Виїзди: під запит

Вартість: 1720 грн (проїзд, проживання, страхування, харчування 2-ох раз. – 2 сніданки / 2 вечері)
Туристичне обслуговування: 100 грн

У вартість туру не входить: обіди, вхідні квитки.

 

1 день

 

Виїзд о 5:00 год з м.Хмельницького

(Маршрут: Хмельницький – Кам’янець-Подільський – Коломия – Верховина – Кам’янець-Подільський – Хмельницький).

– м.Коломия – місто коломийок, одне з найгарніших міст Галичини, з чудовою сецесійною забудовою центральної частини міста.

– Майстер-клас по гончарству. Коломийська майстриня традиційної гуцульської кераміки: майстер-класи, виготовлення та продаж. Ми побачимо, як народжується справжня гуцульська кераміка, як під руками майстра оживає і набуває форми шматочок глини, як гончарні вироби стають такими яскравими і неповторними. А найсміливіші зможуть навіть самі сісти за гончарний круг!

– Музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття (екскурсія по музею) – У музеї народного мистецтва Гуцульщини і Покуття ми побачимо унікальні за красою речі – кераміку, різьблені вироби з дерева, прикрашені народними візерунками шкіряні пояси і сокири-бартки, традиційні гуцульські килими, народні ікони – всього не перелічити.

– Обід (вільний час).

– Музей «Писанка» (факультативно) – рекомендуємо відвідати візитівку Коломиї – унікальний і єдиний в світі Музей писанкового розпису, він знаходиться в найбільшому яйці в світі (13,5 м) і має експозицію з 12 000 експонатів з різних областей України та інших країн світу.

 Джип-тур на полонину. (тривалість до 4 годин)

Ви відкриєте для себе красу і природу Карпат, а також отримаєте море адреналіну від поїздки на відкритих автомобілях-позашляховиках по гірських хребтах і перевалах, з виїздом на вершини, з яких відкриваються дивовижні панорами гір. Джипінг до карпатських вершин – чудовий шанс урізноманітнити свій відпочинок в Карпатах. Відвідати за кілька годин місця, до яких зазвичай треба витратити кілька днів пішого ходу, можна на потужному позашляховику, що з легкістю долає складні підйоми і спуски, бездоріжжя та невеликі потічки. Ви побачите Карпати зовсім з іншого боку, відчуєте справжній драйв і отримаєте  дивовижно красиві фотознімки. Нас відвезуть на гірську полонину, де ми зможемо ознайомитись з виробництвом овечих сирів (бринза, вурда, будз), на замовлення приготують на вогнищі смачний банош, шашлик, настоянки.

– поселення в м.Яремче або с.Микуличин – відомий курорт, розташований в надзвичайно мальовничій долині між горами на березі річки Прут. Містечко вважається найвідомішим туристичним центром Прикарпаття з надзвичайно чистим повітрям, багатою історією та цікавими краєвидами.

– Вечеря – вільний час

2 день

 

 Сніданок.

– Гора Говерла. Пішохідний маршрут на найвищу вершину України – гору Говерла 2061м. Маршрут розпочинається з туристичної бази «Заросляк».

– Микуличинська пивоварня. (Саме у маленькій приватній пивоварні, ми можемо спробувати та придбати свіже-карпатське пиво, а саме 4 види: світле, темне, пшеничне та медове).

– Вечеря – вільний час.

3 день

 

– Сніданок. Виселення з номерів / виїзд.

– Верховина, яка повністю виправдовує свою назву, тому що тільки нижня його частина знаходиться на висоті 620-640 м над рівнем моря, а решта – ще вище у горах. Це етнографічний центр Гуцульщини, колишнє Жаб’є, що розкинулося на берегах славетної річки Чорний Черемош, окрім мальовничих карпатських панорам має й багато інших принад для вибагливих туристів.

– Найцікавіша музей-хата ТРЕМБІТАРЯ Миколи Ілюка. На висоті 700м. над р.м. біля ошатної дерев’яної хати, нас зустрічає в гуцульській одежі грою на трембіті – Заслужений працівник культури України Микола Ілюк. Звук трембіти, який ввібрав в себе і чари гір і Карпатську незвідану силу громовиці заворожує всіх. Гостинно запрошує Микола Ілюк гостей до своєї хати-музею, де відтворено старовинний побут гуцулів. Музей багатий на гуцульську одежу та народні музичні інструменти.

Після екскурсії кожен бажаючий може вдягнутися в національний одяг та сфотографуватися на фоні Верховини, гори Магура, Чорногірського хребта чи під смерічками з грибочками на царинці в пана Миколи. Маленьким відвідувачам теж цікаво, бо вони грають, вдягаються в маленьких гуцуликів, а ще розглядають та годують кроликів, кізоньку – це їм найцікавіше. І вражень їм вистачає надовго.

– Хата-стая. «Файні наші газдині та газдики, просимо вас до нашої гуцульської хатини», – такими словами верховника Галина Мокан запрошує шукачів народного колориту до свого сирного світу. Галина відкрила у Верховниі власний музей «Хата-стая», де розповідає про традиційне домашнє сироваріння. Стая – це кустарна гуцульська сироварня із казанком над відкритим вонищем. Саме у таких колибах-стаях вівчарі на полонинах ціле літо варять полонинські сири – будз, вурду та бринзу. В музеї «Хата-стая» весь процес можна побачити на власні очі та долучитися до роботи власними руками, щоб наприкінці екскурсії продегустувати сир власного виробництва та інші страви гуцульської кухні. А для учасників туру “Слідами забутих предків” пані Галина готує особливе меню.

 Музей “Дідова аптека”, дегустація цілющих чаїв та настоянок у лікувальних цілях. Туристи зможуть побачити велику кількість, цілющих трав, плодів, коріння та настоянок якими діди-прадіди запобігали різним захворюванням та лікувалися ними.Також ви почуєте історії про приготування лікувальних мазей за народними методами, та їхнє застосування. Найбільш інтригуючою є третя музейна кімната, де знаходиться більше 20-ти видів цілющих настоянок, із загадковими гуцульськими назвам.

– Форельне господарство (риболовля) / Обід – комплекс ставків, які призначені для ловлі форелі. А також Вашу власноруч свіжо виловлену форель, приготують в місцевій колибі. Обід зі страв гуцульської кухні.

– при хорошій погоді, відпочиваємо, купаємось на гірському пляжі та приймаємо процедури в карпатському джакузі (валилі).

– с.Яворів. Українське село, яке по праву рахується столицею давнього гуцульського ремесла – ліжникарства.

Ми відвідаємо майстра, якій розкаже та покаже нам, як виготовляються ці м’які та пухнасті вовняні вироби, а також дозволить усім бажаючим йому допомогти. Це унікальна можливість наблизитися до традицій гуцулів, поспілкуватися з місцевими мешканцями та придбати собі подарунок на пам’ять по цінах виробника. Ліжник — плетений руками виріб з овечої шерсті. Гуцульські ліжники використовується як ковдра, покривало, килим, ним застеляють лавки, бричкі, санки, взимку вкривають коней. Ліжник дуже теплий та має цілющі властивості. Виставка виробів із овечої вовни на продаж (шкарпетки, рукавиці, ліжники, гобелени, килими, безрукавки).

 «Валило» – гуцульська пральна машина або карпатське джакузі, де ліжник під дією води стає міцним та пухнастим. Ознайомлення з валилом.

– завершення екскурсійної програми, виїзд в Хмельницький /  (орієнтовне прибуття в 22-23 год).

Виїзди: під запит

Вартість: 1720 грн (проїзд, проживання, страхування, харчування 2-ох раз. – 2 сніданки / 2 вечері)
Туристичне обслуговування: 100 грн

У вартість туру не входить: обіди, вхідні квитки.

 

Вхідні квитки:

– Музей Гуцульщини: загальний – 50 грн./ос., дитячий – 25 грн./ос.
– Майстер-клас по кераміці та екскурсія: загальний – 25 грн./ос., дитячий – 15 грн./ос.;
– Музей-хата Трембітаря Миколи Ілюка: загальний – 25 грн./ос.;
– Музей Дідова аптека: загальний – 35 грн./ос.;
– Вхід на території заповідника “Говерла” – 25 грн (загальний) / 10 грн (дитячий);
– Джип-тур: 250 грн (загальний)
– Обід на форельному господарстві – 200 грн (форель, банош, салат, настоянка, узвар)

* вартість вхідних квитків вказана на 11.04.2018р.

Фірма залишає за собою право змінювати програму туру, порядок та час екскурсій без зменшення загального обсягу послуг. Фірма не несе відповідальність за можливі затримки на дорогах і погодні умови. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. 

У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від’їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи.

* У вартість “Туристичного обслуговування” входить – транспортне обслуговування по маршруту, супровід керівником групи, екскурсовод на екскурсійних об’єктах, плата за в’їзд автобусом на екскурсійні об’єкти.

Під страхуванням розуміється – “Страхування від нещасних випадків на транспорті”.

гарячі пропозиції

“Закарпатський смак + Термали” (3 дні)

“Закарпатський смак + Термали” (3 дні)

виїзди: 19-21.04 / 10-12.05 /24-26.05

з Хмельницького о 05:00 год / Тернопіль 6:30

3700 грн
докладніше
Чернівці – Долина Тюльпанів (1 день)

Чернівці – Долина Тюльпанів (1 день)

виїзди: 13.04. / 14.04 / 20.04. / 21.04. /27.04. / 28.04

800 грн
докладніше
“Чарівне Закарпаття” (3 дні)

“Чарівне Закарпаття” (3 дні)

виїзди: 17-19.05 / 31.05 – 02.06 / 14 – 16.06

з Хмельницького о 05:00 год

3700 грн
докладніше
“Закарпатський калейдоскоп” (3 дні)

“Закарпатський калейдоскоп” (3 дні)

виїзд:  12 -14.04 / 03 – 05.05 / 17 – 19.05 / 07 – 09.06

з Хмельницького о 05:00 год / Тернопіль 6:30

3700 грн
докладніше