Фестиваль “Old CAR Land” + Радомишльський Замок та Папірня (1 день)
Виїзди: 28.04
Вартість: 640 грн.
У вартість входить:
– проїзд комфортабельним автобусом, супровід, страхування на час подорожі.
У вартість не входить:
– особисті витрати;
– вхідний квиток на фестиваль – 120 грн дорослий / діти до 12 років – безкоштовно (за наявності свідоцтва);
– вхідний квиток у замок Радомишль – 120 грн.
Фестиваль “Old CAR Land”
+ Радомишльський Замок та Папірня
Виїзд о 03:00 з м.Хмельницького.
Ресторан Yellow Plane
По дорозі на фестиваль ми зробимо зупинку, щоб випити кави в дуже цікавому ресторані. На 57 кілометрі траси Київ-Житомир біля дороги стоїть великий і жовтий літак. Він давно не літає, але ви все ж можете політати в ньому. Це не парадокс, а унікальний комплекс Yellow Plane, в якому можна поїсти, випити, та посидіти в кабіні справжнього літака.
Літак – головний персонаж Yellow Plane, а будівля ресторану виконана у формі диспетчерського пункту в аеропорту. Загалом дуже цікаве і колоритне місце для того щоб відпочити з дороги, випити смачної кави або чаю, та зробити яскраве фото! Орієнтовна вартість кави – від 25 грн. Кави з бутербродом – від 35 грн.
09:00 – прибуття на фестиваль OldCarLand.
Про фестивальOldCarLand
Більше 1000 одиниць техніки привезуть на найбільший технічний фестиваль України OldCarLand.
Це вже восьмий захід. Його влаштовує OldCarServiсe і «проект Кофейбус».
Серед учасників – легковики, вантажівки, автобуси, мото- і велотехніка. Найстарішим машинам фестивалю – більше 90 років. Багато із них збережені в єдиному екземплярі. Чимало буде унікальних моделей, які випускали протягом короткого часу, а також тих, що належали відомим і впливовим особам. Техніку на OldCarLand привезуть із багатьох областей України, Польщі, Естонії, Литви, Білорусі й інших держав.
Вперше на фестивалі представлять масштабну експозицію спортивних машин. Можна буде побачити ретроавтомобілі, які здобували перемоги 30-40 років тому.
Тема спорту буде продовжена і в інших експозиціях. Вперше на OldCarLand презентують клубні автобуси найвідоміших українських футбольних команд. Звісно, також можна буде побачити старовинні й рідкісні ЛАЗи, іншу радянську, французьку й угорську пасажирську техніку різних років випуску.
Захід проходитиме за сприяння Міністерства оборони, на фестиваль привезуть як танки часів Другої світової війни, так і сучасну вітчизняну техніку. Покажуть машини, які США надало нашій армії у 1990-х роках.
На OldCarLand традиційно працюватимуть ресторанні зони, розважальні дитячі сектори, виступатимуть музичні гурти на головній сцені, діятимуть активні експозиції музичної й ігрової техніки, яку не випускають понад 30 років. Відбуватимуться змагання на дитячих педальних машинках і різноманітні майстер-класи.
OldCarLand – це ідеальне місце для проведення вихідних із сім’єю та друзями. Можна буде не лише прослідкувати, як змінилися автомобілі за останні 100 років, а й взяти участь у десятках конкурсів і заходах. Цікаво буде і дітям. Для них відчинять кабіни пілотів бойових винищувачів, влаштують змагання на педальних машинках, проведуть майстер-класи із гри на барабанах.
13:00 – збір та виїзд групи на екскурсію у замок Радомишль та Папірню.
Всього в ста кілометрах від Києва розкинувся красивий Радомишльський Замок. «Замок Радомисль» – одне з найбільших культурних відкриттів в Україні за останні 20 років. Доглянута територія, цікава історія, великий музей домашньої ікони,діюча папірня. На території паркової зони замку Радомишль є два острівця, що з’єднуються містками, багато скульптур, один з небагатьох музеїв в світі домашньої ікони, який налічує понад 5-ти тисяч експонатів. Разом з екскурсоводом, Ви прогуляєтесь зеленою територією та залами радомишльського замку.
Під час екскурсії Ви ткож відвідаєте старовину папірню замку, де виготовляють папір за старовинними рецептами Києво-Печерської Лаври. Весь процес ви зможете побачити своїми очима.
Найбільшою гордістю замку є музей-виставка домашньої ікони, зібрана родиною Богомолець. Ікони різних століть, територій і написані різними стилями. Також, в Замку Радомишль зібрано багато експонатів народного побуту і культури України. Екскурсія в Радомишль-насичена культурою, етикою і історією.
17:00 – збір та повернення у м.Хмельницький
По дорозі додому ми зробимо фото-паузу біля будинку рибака на Острові кохання.
Мальовничий Острів любові в селі Старий Солотвин, посеред річки Коднянка, виглядає по-справжньому казково. Острівець має штучне походження, на ньому побудували дерев’яний будиночок, іменований «хатиною рибалки і мисливця», який був місцем відпочинку і укриття від дощу для рибалок. Також використовувався для виставки мисливських трофеїв. Трохи пізніше з’явився дерев’яний місток, який з’єднав острів з «цивілізацією». Особливою барвистості крихітному острівці надають дерева, що ростуть там – саме вони створюють казкову атмосферу.
Виїзди: 28.04
Вартість: 640 грн.
У вартість входить:
– проїзд комфортабельним автобусом, супровід, страхування на час подорожі.
У вартість не входить:
– особисті витрати;
– вхідний квиток на фестиваль – 120 грн дорослий / діти до 12 років – безкоштовно (за наявності свідоцтва);
– вхідний квиток у замок Радомишль – 120 грн.
гарячі пропозиції
“Чарівне Закарпаття” (3 дні)
виїзди: 01-03.05 / 22-24.05 / 12-14.06 / 03-05.07 / 17-19.07 / 14-16.08
з Хмельницького о 05:00 год
«Закарпатські Озера + Relax» (4 дні)
Виїзд: 01-04.06 / 8-11.06 /15-18.06 /22-25.06 / 29.06-02.07 / 06-09.07 / 13-16.07 / 20-23.07 / 27-30.07 / 03-06.08 / 13-13.08 / 17-20.08 / 24-27.08
з Хмельницького о 6:00 год / Тернопіль 7:30 год
“Закарпатський смак + Термали” (3 дні)
виїзди: 13-15.03 / 08-10.05 / 05-07.06 / 26-28.06 / 24-26.07 / 07-09.08 / 28-30.08
з Хмельницького о 05:00 год / Тернопіль 6:30
Весняний релакс та сакура на Закарпатті (3 дні)
виїзд: 27 – 29.03 / 03 – 05.04
з Хмельницького о 05:00 год / Тернопіль 6:30
“Закарпатські Нотки” (3 дні)
виїзди: 29-31.05 / 19-21.06 /10-12.07 / 31.07-02.08 /21-23.08
з Хмельницького о 05:00 год
“Аромат Закарпаття + Лавандова Гора” (3 дні)
виїзд: 19-21.06/26-28.06 /03-05.07
з Хмельницького о 05:00 год / Тернопіль 6:30
