“Дорога до невідомих локацій” (1 день)

“Дорога до невідомих локацій” (1 день)

Виїзди: 3.10 / 17.10

Вартість: 680 грн (проїзд, супровід, організація, страхування)

У вартість не входить: вхідні квитки, особисті витрати, послуги фотографа, обіди.

“Дорога до невідомих локацій” (1 день)

 

Програма туру:

5.00 – виїзд з Хмельницького.

Будиночок рибалки на Острові кохання. Острів любові створений людиною – він був створений в 19 столітті. Це зовсім невеликий острівець, на якому розташовується невеликий дерев’яний будиночок. Цей рибальський будиночок побудований з дерева і виглядає так, ніби перенісся в реальність зі старої казки! Однак місце виглядає неймовірно романтично – будиночок оточений водою і декількома деревами, а веде до нього невеликий дерев’яний міст. Кажуть, якщо закохані пройдуться по місточку до будинку, то збережуть своє кохання навіки.

– Далі ми вирушаємо в Коростишівський кар’єр. Колись тут добували граніт. Після закінчення робіт Коростишівський кар’єр був затоплений і перетворився в красиве і мальовниче місце з високими гранітними берегами та чистою водою. Дуже гарне місце для фото та можливо скупатись в прозорі воді.

– Зупинка на каву, ось вона інста-локація, це Yellow Plane. Саме тут встановлено справжній літак, в який можна зайти, присісти за штурвал, зробити круті фото, а також за окрему плату (50 грн) політати на симуляторі. (вхід в літак з кавою безкоштовно, без кави 10 грн).

Голлівуд по-київськи. Розташований він в селі Гурівщина і називається Victoria Film Studios. Тут виробляють фільми, розробляють їх і займаються постпродакшном. Студія займає величезну територію в 36 гектарів і являє собою архітектурний шедевр. Своєрідний Діснейленд під Києвом є закритою територією, тому екскурсій тут не проводять і сторонній людині складно потрапити. Вхід на територію прикрашає дизайнерська будівля з башточками, що дуже нагадує Діснейленд. Фортецю охороняють великі триметрові статуї, що зображують персонажів з фільмів “Хижак” і “Чужий”, біля яких виходять неймоіврно колоритні фото!

– Дендропарк “Добропарк” (150 грн дорослий / 80 грн діти 5-14 років). Цієї весни під Києвом з’явилась абсолютно нова локація – унікальний парк «Добропарк», де можна відпочити від метушні міста, розважитися і насолодитися природою. Серед дерев і квітів там розташовані локації для розваг, в тому числі парк динозаврів і атракціонів. Також в парку облаштують безліч озер для купання.

На території парку є безліч локацій, фуд-корти, розваги. У нас буде достатньо часу, аби влаштувати собі пікнік (прихопіть усе необхідне із собою).

Радомишль. (Замок, паркова зона, паперовий майстер-клас та інше). Запрошуємо відвідати замок-музей «Радомисль» основою якого стала збудована у 1612 році паперова фабрика, що була найбільшою східною спорудою оборонного типу і першою на цих територіях, що забезпечувала потреби православного друкарства. До вашої уваги виставкові зали з історією замку «Радомисль», музей домашніх ікон ХVII – XIX ст., ландшафтний парк.

– Завершується наш  тур в прекрасному місті  Вінниця! Родзинкою являється відвідування фейєричного музикально-лазерного Шоу фонтанів. Фонтан Рошен – технічна споруда, яка може посперечатись у своїй унікальності з подібними світовими відомими об’єктами. А лазерне шоу – єдине в своєму роді. Вільний час по місту.

– виїзд в м.Хмельницький, орієнтовне прибуття 23:45 год

Виїзди: 3.10 / 17.10

Вартість: 680 грн (проїзд, супровід, організація, страхування)

У вартість не входить: вхідні квитки, особисті витрати, послуги фотографа, обіди.

Фірма залишає за собою право змінювати програму туру, порядок та час екскурсій без зменшення загального обсягу послуг. Фірма не несе відповідальність за можливі затримки на дорогах і погодні умови. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. 
У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від’їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи.
* У вартість “Туристичного обслуговування” входить – транспортне обслуговування по маршруту, супровід керівником групи, екскурсовод на екскурсійних об’єктах, плата за в’їзд автобусом на екскурсійні об’єкти.
Під страхуванням розуміється – “Страхування від нещасних випадків на транспорті”.

гарячі пропозиції

“Карпатські полонини з Говерлою + Джип Тур” (3 дні)

“Карпатські полонини з Говерлою + Джип Тур” (3 дні)

виїзд: 8-10.10

з Хмельницького о 05:00 год

1750 грн
докладніше
«Графське Закарпаття» (3 дні)

«Графське Закарпаття» (3 дні)

виїзди: 8-10.10

Виїзд о 1:00 год з м.Хмельницького

2020 грн
докладніше
Чорнобиль – зона відчуження (1 день)

Чорнобиль – зона відчуження (1 день)

виїзди: 24.10

набір групи закривається за 5 днів до виїзду

з Хмельницького о 02:00 год

1830 грн
докладніше
“Карпатський Драйв” (3 дні)

“Карпатський Драйв” (3 дні)

виїзди: 17-19.09

з Хмельницького о 2:30 год

3100 грн
докладніше
“Закарпатський калейдоскоп” (3 дні)

“Закарпатський калейдоскоп” (3 дні)

виїзд: 14-16.10 / 29-31.10

з Хмельницького о 01:00 год

2020 грн
докладніше
Стежками Поділля (1 день)

Стежками Поділля (1 день)

виїзди: 19.09 / 3.10

з Хмельницького о 07:30 год

350 грн
докладніше