«Карпатським краєм до Говерли» (3 дні)
Виїзд: під запит
У вартість туру не входить: обіди, вхідні квитки.
Виїзд о 3:30 год з м.Хмельницького.
Маршрут автобуса: Хмельницький – Кам’янець-Подільський – Чернівці – Верховина – Яремче – Тернопіль – Хмельницький.
1 день
– Вашківці. Відвідування Свято-Аннинського жіночого монастиря у м. Вашківці “Аннина гора”. Один з наймолодших на Буковині. За свою недовгу історію обитель встигла стати однією з центральних православних святинь області.
– Косів. Це місто ще називають “Ворота Карпат”, а також столицею декоративно-прикладного мистецтва України, бо саме в Косові і районі живуть і працюють тисячі народних майстрів, які продовжують давні ремісничі традиції. Візитною картою міста є знаменита на весь світ косівська кераміки, видатні гончарі запрошують Вас на її виробництво, де можна побачити процес її виготовлення та купити за цінами виробника.
– с.Яворів. Українське село, яке по праву рахується столицею давнього гуцульського ремесла – ліжникарства.
Ми відвідаємо майстра, якій розкаже та покаже нам, як виготовляються ці м’які та пухнасті вовняні вироби, а також дозволить усім бажаючим йому допомогти. Це унікальна можливість наблизитися до традицій гуцулів, поспілкуватися з місцевими мешканцями та придбати собі подарунок на пам’ять по цінах виробника. Ліжник — плетений руками виріб з овечої шерсті. Гуцульські ліжники використовується як ковдра, покривало, килим, ним застеляють лавки, бричкі, санки, взимку вкривають коней. Ліжник дуже теплий та має цілющі властивості. Виставка виробів із овечої вовни на продаж (шкарпетки, рукавиці, ліжники, гобелени, килими, безрукавки).
– «Валило» – гуцульська пральна машина або карпатське джакузі, де ліжник під дією води стає міцним та пухнастим. Ознайомлення з валилом.
– Огляд справжньої гуцульської «хати-гражди», у 1964 р. хату-гражду було використано під час зйомок кінофільму «Тіні забутих предків».
– Хата-музей музичних інструментів Романа Кумлика. Концерт гуцульської музики.
Приватний музей Романа Кумлика – це ціла скарбниця цікавих предметів гуцульського побуту. Тут можна побачити як повсякденний, так і весільний одяг гуцулів, характерні писані тарілки, старовинні монети, дерев’яні замки, бартки (гуцульські сокирки), цілу колекціюнезвичайних музичних інструментів.
Впродовж екскурсії донька Романа – Наталка , віртуозно заграє на скрипках, дудках, трембіті, цимбалах та інших експонатах свого музею. Надовго запам’ятаються відвідувачам влучні та дотепні жарти та анекдоти приправлені гуцульською гостротою, якими невпинно сипле пані Наталка.
За годину проведену в музеї, відвідувачі дізнаються про цікаві моменти побуту гуцулів, про обряд весілля та особливості сімейного життя, про лісовий промисел та сплав дараб, про особливості характеру гуцулів та їх ставлення до життя.
– Музей «Штопора» – Дегустаційний зал – це ідеальне місце для любителів домашнього молодого вина і де зібрано близько 400 штопорів різних типів.
Для дегустації буде запропоновано домашнє молоде вино, а також буде проведено розповідь про історію та види штопорів. Ціни приємно здивують Вас своєю доступністю, а смаки – своєю вишуканістю.
– Гуцульська броварня. А пивоманам особливо смакуватиме живе пиво “Верховина”, що зварене із якісного баварського солоду та хмелю на кришталевій карпатській воді. Тут можливо спробувати та придбати 4 сорти пива карпатського та верховинські настоянки.
– Кривопільський перевал 970 м.
– поселення, в номерах з санвузлами. Вечеря.
– вільний час, можливо замовити: баню та чани.
2 день
– Сніданок.
– Гора Говерла. Пішохідний маршрут на найвищу вершину України – гору Говерла 2061м. Маршрут розпочинається з туристичної бази «Заросляк».
– Ворохта (спортивна база «Авангард», огляд лижних трамплінів та міст-віадук).
– Микуличинська пивоварня. (Саме у маленькій приватній пивоварні, ми можемо спробувати та придбати свіже-карпатське пиво, а саме 4 види: світле, темне, пшеничне та медове).
– Вечеря – вільний час.
3 день
– Сніданок. Виселення з номерів / виїзд.
– Яблунецький перевал, панорама на Закарпаття, ринок сувенірів.
– Полонина Перці на висоті 1000 м.
В самому серці українських Карпат знаходиться унікальна гуцульська полонина “Перці”, де на 15 гектарах розташований т.з. “Гуцульський Діснейленд”: тут можна прогулятися стежками і подихати чистим карпатським повітрям, скупатися в купелях молодості, зайти в гості до мольфара, дізнатися більше про українських повстанців у “Криївці”, зачекінитися у фотозонах, накупити повні торби сувенірів та еко-продуктів у “Вурдамаркеті”. На ґречних ґаздів і ґаздинь чекають столітні гуцульські хати із старовинними речами побуту, де народні майстри проводять майстер-класи із гончарства, ліжникарства, ковальства, килимарства, бісероплетіння, ляльки-мотанки, різбярства та навіть перший у світі майстер-клас із лежання на сіні. Всі бажаючі мають можливість побачити, як народжується справжній сир у хаті-стаї, скуштувати автентичні гуцульські страви на вогні, послухати, як файно грають троїсті музики у “Хатулі Folk”, одягнутися, як справжні гуцул і гуцулка у “ФешнХат”. Арт-ґрунь “Полонина Перці” розташована на висоті понад 1000 метрів, між Чорногірським та Ґорґанським хребтами, з неї як на долоні видно найвищу вершину Карпат – Говерлу, стрімкий Петрос, кам’янисті Хом’як і Синяк, хребет Свидовець із знаменитими Близницями.
– Буковель – оглядовий підйомник та відпочинок-купання на озері Молодості. Гірськолижний курорт №1 в Україні, де можна здійснити підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель (1115м) з якої відкривається чудова панорама Ґорґан і Чорногірського хребта. (оглядова по курорту, катання на підйомнику, для бажаючих відвідування “VODA Club”, в якому басейни / сауни та релакс зона, а також відпочинок на озері “Молодості”). Також можливо відвідати етно-парк “Гуцул Ленд”.
– Овечий сир (сирна лавка).
– Яремче, Водоспад Пробій – ринок сувенірів. Ви відвідаєте водоспад Пробій – це унікальний куточок природи з каскадом водоспадів, а також автентичний ринок гуцульських сувенірів, де можна буде придбати найрізноманітніші сувеніри на згадку про Карпатський край (вишиванки, ліжники, дерев’яні та шкіряні прикраси та ін.).
– Обід (комплекс 110 грн).
– Виїзд в м.Хмельницький
Виїзд: під запит
У вартість туру не входить: обіди, вхідні квитки.
Вхідні квитки:
– Яворів, екскурсія-показ по ліжникарству: загальний – 35 грн./ос.;
– Хата-гражда: загальний – 35 грн./ос.;
– Хата-концерт-виставка Кумлика: загальний – 35 грн./ос.;
– Музей “Штопора”: загальний – 50 грн./ос.;
– Вхід на території заповідника “Говерла” – 50 грн (загальний) / 25 грн (дитячий) + провідник на гору, вартість залежить від кількості в групі;
– Полонина Перці – 100 грн (загальний);
– Буковель, канатно-крісельний підйомник: 150 грн (дорослий) / 100 грн (дитячий до 12р.)
Фірма залишає за собою право змінювати програму туру, порядок та час екскурсій без зменшення загального обсягу послуг. Фірма не несе відповідальність за можливі затримки на дорогах і погодні умови. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене.
У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від’їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи.
* У вартість “Туристичного обслуговування” входить – транспортне обслуговування по маршруту, супровід керівником групи, екскурсовод на екскурсійних об’єктах, плата за в’їзд автобусом на екскурсійні об’єкти.
* Під страхуванням розуміється – “Страхування від нещасних випадків на транспорті”.
гарячі пропозиції
“Карпатські полонини з Говерлою + Джип Тур” (3 дні)
виїзд: 05-07.07 / 12-14.07 / 19-21.07 / 26-28.07
з Хмельницького о 5:00 / Тернопіль 6:30
«Мештами по Гуцульщині + Хомяк» та Джип тур (3 дні)
Виїзд: 12-14.07 / 02-04.08 / 09-11.08 / 16-18.08 / 23-25.08
з м.Хмельницького о 5:30 год
“Аромат Закарпаття + Лавандова Гора” (3 дні)
виїзд: 21-23.06 / 28-30.06
з Хмельницького о 05:00 год / Тернопіль 6:30
Новий Рік 2025 в Закарпатті, Берегове, 4 дні
виїзд: 30.12 – 02.01.2025
з Хмельницького о 22:00 год
* Щодня термальні басейни + екскурсійна програма