Туроператор

«Таємниці Львова та його підземелля» (1 день)

«Таємниці Львова та його підземелля» (1 день)

Виїзди: під запит.

Вартість: 600 грн , екскурсійне обслуговування – 50 грн/чол

У вартість входить:
– проїзд комфортабельним автобусом, супровід, страхування.

У вартість не входить:
– особисті витрати, обіди, вхідні квитки.

Вхідні квитки:
– Підземелля Домініканського собору –  для дорослих 15 грн., діти 5 грн.
– Вірменська церква – для дорослих 2 грн., діти 1 грн.
– Латинська катедра – для дорослих 3 грн., діти 2 грн.

 «Таємниці Львова та його підземелля»

Екскурсійно-авторський тур на 1 день

 

Програма туру:

6.00 – виїзд з Хмельницького.

10.00 – приїзд до Львова.Початок екскурсії. Проводить львівський екскурсовод.

Екскурсійний маршрут:

Площа Ринок,  Ратуша, Копальня Кави, Львівська майстерня шоколаду, Домініканський собор, підземелля Домініканського собору, Вірменський квартал, Вірменська церква, кав’ярня Гасова Лампа, Оперний театр, підземелля Єзуїтського собору, Єзуїтський собор, Латинська катедра, Дім Легенд, Галицька Жидівська кнайпа, Успенська церква

14.00– Вільний час

19.00 – виїзд зі Львова

23.00 – приїзд в Хмельницький

Опис туристичних об’єктів:

 

Площа Ринок – це серце та головна визначна пам’ятка Львова, сукупність архітектурних пам’ятників Середньовіччя. Ця старовинна частина міста є історико-архітектурним заповідником та перебуває під егідою ЮНЕСКО.Площа Ринок – головна площа Старого міста. Майже кожне європейське місто в середні віки мало подібну площу. Вона була осереддям культурного й економічного життя.В архітектурному ансамблі львівської площі дивним чином гармонійно злилися воєдино різні стилі – італійський, німецький, східно-європейський. Будувалася Площа Ринок у XIV-XIX століттях. Початок забудови пов’язано з епохою Відродження. Ця епоха диктувала свої принципи містобудування, головним з яких було суворе дотримання загальних пропорцій будівель. Всі будівлі площі повинні були мати приблизно однакову ширину та висоту. Обов’язковим елементом фасаду була наявність трьох вікон. Хто порушував ці принципи, каралися великими податками.

Площа Ринок, Ратуша
Площа Ринок за розміром майже квадратна (142 на 129 метра). У центральній частині львівської площі розташована Ратуша. Ця будівля Ратуші вже четверта. Перша споруда зводилася ще в XIV столітті. Її знищила пожежа. Така ж доля спіткала й наступну будову. Третя ратуша, побудована в 1619 році, обвалилася в 1826 році, прослуживши трохи більше 200 років. У 1827 році почалося будівництво нової Ратуші за проектом архітектора І. Зальцмана. Її відкриття відбулося в 1835 році. Виконана вона у стилі класицизму. Вхід до Ратуші охороняють два кам’яні леви, які тримають щити з зображенням герба ЛьвоваНа Ратуші встановлена ​​вежа, висота якої 65 метрів. З оглядового майданчика цієї вежі відкривається прекрасна панорама Старого Львова.
Практично кожна будівля на Площі Ринок – це архітектурний пам’ятник із багатою історією.

Копальня Кави. Перша в Україні найдовша кав’ярня-книгарня, створена над кавовою шахтою просто на площі Ринок. Львів давно асоціюють із кавою, і саме Львівська копальня кави демонструє і реалізовує легенду власне львівської кави.
Отже, кава у Львові – ні що інакше як корисна копалина, яку видобувають так само, як вугілля чи торф. Ця шахта розповідає й історію видатного кавомана світу Юрія Кульчицького, увесь зв’язок кави львівської із походеньками турків чи промоцію у Відні, історію самої будівлі на Ринку, 10 – палацу Любомирських, як Дому товариства «ПРОСВІТА» та роль львівської кави у державотворенні України.

 

Львівська майстерня шоколаду – найсолодший заклад міста, був відкритий у 2009 р. З моменту відкриття він залишається одним з найпопулярніших і найвідвідуваніших місць історичного Львова. Львів здавна славився своїми кондитерськими виробами та різноманітними смаколиками. Ще в далекому середньовіччі, коли через центр старого міста проходили торгові шляхи, львів’яни мали відмінну можливість першими куштувати неповторні солодкі смаковинки, що стали однією з візитівок торгового міста.З того часу і донині традиції шоколаду глибоко укорінилися в Левовому місті, зробивши його справжнім шоколадним куточком сучасної України. Сьогодні шоколад вже не є такою екзотикою та новинкою, проте майстерність його приготування дійшла до такого високого рівня, що шоколадна індустрія вже не є лише кулінарним аспектом, а на рівні з іншими видами мистецтва, стала справжньою творчістю, про що свідчить відкриття у Львові Шоколадної майстерні та музею.

 

Домініканський собор. Домініканський костел у Львові є одним із найстаріших храмів славетного міста Львова. і з нею пов’язано дуже багато цікавих фактів і легенд. Сучасна назва Домініканського костелу – Храм Святої Євхаристії.

 

Підземелля Домініканського монастиря, є одними з найстаріших підземель Львова. Вчені припускають, що це – залишки палацу князя Лева, який було закладено у 1270 р. Тут можна побачити зал з шибеницею та житло монаха-відлюдника.

 

Вірменський квартал. Одна з найстаріших громад Львова – вірменська – віками створювала у місті осередок свого національного життя з унікальною архітектурою і неповторним духом найдревнішої східної християнської культури.

 

Вірменський катедральний собор. Вірменський катедральний собор – унікальна пам’ятка східної культури на європейських теренах. Досконале поєднання архітектури вірменських святинь, романсько-готичного стилю Західної Європи і староукраїнського галицького зодчества.

Гасова Лямпа

Перший в Україні Музей-ресторація! Ця кнайпа є першою в Україні музеєм-ресторацією, адже тут зібрана велика колекція гасових лямп, які були винайдені у Львові у 1853 році, тому відвідувачі закладу можуть не лише смачно поїсти чи випити живого пива, а й більше дізнатись про історію цих ламп.Гостей закладу зустрічають “батьки-винахідники” гасової лямпи, бронзовий Ян Зег за столом біля входу у сам заклад, а Ігнатій Лукашевич виглядає з третього поверху.

 

Львівський Оперний театр – архітектурна перлина Львова у стилі неоренесансу (1901 рік), один з найгарніших театрів Європи.Збудований на початку минулого століття за проектом архітектора Зиґмунта Ґорґолевського Великий театр у Львові порівнювали з Паризькою та Віденською оперою. Стоячи перед величним фасадом цієї фантастичної споруди відчуваєш всепоглинаючу потугу мистецтва, його вічність у контрасті зі швидкоплинністю людського життя. Це споруда, у якій можна знайти різні архітектурні стилі європейських країн, втілені з пишномовною імпозантністю.

 

У центрі історичного Львова височить Єзуїтський собор святих Петра і Павла. Одна з найвеличніших і значних культурних споруд міста.Єзуїтський костел розкішний зовні і не менше прекрасний всередині, виконаний у стилі бароко. Стіни прикрашені декоративним ліпленням і скульптурами, барельєфами та старовинними фресками. Але найбільшою цінністю і гордістю собору є бароковий вівтар 18 століття.Єзуїтський костел святих Петра і Павла у Львові Костел єзуїтів відомий як один з найбільш загадкових львівських храмів завдяки мережі підземель. Тут досі відчувається дух середньовіччя, а історики та археологи продовжують відкривати все нові знахідки, як, наприклад, саркофаг з цілого каменя вагою 600 кг, у якому у 18 столітті був похований єпископ Львова Вижицький. Любителів гострих відчуттів приваблює легенда про примару Чорного Монаха, який нібито бродить лабіринтами підземель.. Підземелля використовувалося у різні періоди часу як в’язниця і склад продовольства, притулок і лазарет. Сьогодні по лабіринтах можна пройтися у супроводі екскурсовода і відчути всю повноту атмосфери середньовічного Львова.

 

Латинський катедральний костел – унікальна пам’ятка XIV-XVIII століть, в якій гарно поєднані риси різних стилів та епох. Тут були використані готичний стиль, ренесанс і, звичайно ж, бароко.Катедральний собор був одним із найкращих у Львові і тому на нього зовсім не шкодували грошей і часу. Будівництво тривало настільки довго, що ні один будівельник не зміг побачити свою роботу, тому що помер. 1360 року почалося будівництво головної церкви в місті, яка по першому проекту повинна була мати дві величезні вежі. Одну вежу виконали у XIV столітті, ну а друга так і не народилась на білий світ.
Спочатку була готика, потім ренесанс і бароко, а потім і елементи класицизму – ось такий шлях пройшов цей собор перш ніж вийти у світ.

Дім Легенд. Кнайпа, лише в твоїй уяві. Будинок сажотруса та його сім’ї, де живуть львівські легенди. Сажотрус та його сім’я збирають книги про Львів у своїй бібліотеці, пильнують львівських левів, стежать за рівнем води в Полтві і рахують чи хто не вкрав пару метрів старої австрійської бруківки. Саме тут офіційно пильнують за львівським часом, щоб годинникова стрілка не відставала і йшла точно по-львівськи.
Як коли треба почистити пару коминів, то сажотрус сідає на свого трабанта, припаркованого на даху і так обминає львівські корки. Вночі, коли сім’я засинає, легенди пильнує львівський смог з святоюрської гори.

 

Галицька жидівська кнайпа. Галицько-жидівська кнайпа розташована в історичному єврейському кварталі Львова поблизу руїн синагоги Золота Роза. Відвідувачів зустрічають єврейськими звичаями. Меню без цін, а вартість наїдженого залежить від вміння клієнта торгуватись.

 

Ансамбль православної Успенської церкви – архітектурний шедевр українського ренесансу, пам’ятка європейського і світового значення. Храм Успіня Пресвятої Богородиці – центр українського духовного життя впродовж усієї середньовічної історії Львова, символ страждань і піднесень українців, свідчення їхнього незламного духу і прагнення до самоствердження.

Виїзди: під запит.

Вартість: 600 грн , екскурсійне обслуговування – 50 грн/чол

У вартість входить:
– проїзд комфортабельним автобусом, супровід, страхування.

У вартість не входить:
– особисті витрати, обіди, вхідні квитки.

Вхідні квитки:
– Підземелля Домініканського собору –  для дорослих 15 грн., діти 5 грн.
– Вірменська церква – для дорослих 2 грн., діти 1 грн.
– Латинська катедра – для дорослих 3 грн., діти 2 грн.

Фірма залишає за собою право змінювати програму туру, порядок та час екскурсій без зменшення загального обсягу послуг. Фірма не несе відповідальність за можливі затримки на дорогах і погодні умови. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. 
У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від’їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи.
* У вартість “Туристичного обслуговування” входить – транспортне обслуговування по маршруту, супровід керівником групи, екскурсовод на екскурсійних об’єктах, плата за в’їзд автобусом на екскурсійні об’єкти.
Під страхуванням розуміється – “Страхування від нещасних випадків на транспорті”.

гарячі пропозиції

“Карпатські полонини з Говерлою + Джип Тур” (3 дні)

“Карпатські полонини з Говерлою + Джип Тур” (3 дні)

виїзд: 05-07.07 / 12-14.07 / 19-21.07 / 26-28.07

з Хмельницького о 5:00 / Тернопіль 6:30

3700
докладніше
“Аромат Закарпаття + Лавандова Гора” (3 дні)

“Аромат Закарпаття + Лавандова Гора” (3 дні)

виїзд: 21-23.06 / 28-30.06

з Хмельницького о 05:00 год / Тернопіль 6:30

3800
докладніше
«Мештами по Гуцульщині + Хомяк» та Джип тур (3 дні)

«Мештами по Гуцульщині + Хомяк» та Джип тур (3 дні)

Виїзд: 12-14.07 / 02-04.08 / 09-11.08 / 16-18.08 / 23-25.08

з м.Хмельницького о 5:30 год

3700
докладніше
Новий Рік 2025 в Закарпатті, Берегове, 4 дні

Новий Рік 2025 в Закарпатті, Берегове, 4 дні

виїзд: 30.12 – 02.01.2025

з Хмельницького о 22:00 год

* Щодня термальні басейни + екскурсійна програма

5900 грн
докладніше