Туроператор

“Гуцульське Водохреще” (3 дні)

“Гуцульське Водохреще” (3 дні)

Виїзди: під запит

Вартість: 1650 грн (проїзд, проживання, страхування, харчування 2-ох раз. – 2 сніданки / 2 вечері, екскурсійні та туристичні послуги)

У вартість туру не входить: обіди, вхідні квитки.

Виїзд о 4:00 год з м.Хмельницького.

Маршрут автобуса: Хмельницький – Кам’янець-Подільський – Чернівці – Верховина – Яремче – Тернопіль – Хмельницький.

 

1 день

 

– м.Коломия – місто коломийок, одне з найгарніших міст Галичини, з чудовою сецесійною забудовою центральної частини міста.

– Музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття (екскурсія по музею) – У музеї народного мистецтва Гуцульщини і Покуття ми побачимо унікальні за красою речі – кераміку, різьблені вироби з дерева, прикрашені народними візерунками шкіряні пояси і сокири-бартки, традиційні гуцульські килими, народні ікони – всього не перелічити.

– Обід (вільний час).

Музей «Писанка» (факультативно) – рекомендуємо відвідати візитівку Коломиї – унікальний і єдиний в світі Музей писанкового розпису, він знаходиться в найбільшому яйці в світі (13,5 м) і має експозицію з 12 000 експонатів з різних областей України та інших країн світу.

 Найстаріша церква Гуцульщини в с.Пістень. Дерев’яна п’ятизрубна церква Успіння Богородиці – перлина гуцульського зодчества. Одна з найстаріших в Україні дерев’яна церква Успіння Пресвятої Діви Богородиці (1600 р.). Згідно із легендою, селище було засноване монахами. Церква побудована між двох величезних крутих ущелин на горі Писаревій.

– “Маєток Святого Миколая” (с.Пістень). Тут відкрито перший будиночок комплексу “Маєток Святого Миколая”, де він разом зі своїми помічниками працює без вихідних цілий рік, а 19 грудня запрягає коней і на санях виїждає з Маєтку, щоб розвести дітям подарунки. Тут можна всім, в тому числі й дорослим, трішечки поринути в казку, Вас гостинно запросить сам господар, покаже свою приймальню, спальню, музей новорічно-різдвяної іграшки. Святкові листівки, різнобарвні ліхтарики та багато ялинкових іграшок прикрашають кімнату. Тут можна побачити, як люди з дівніх часів вітали одне одного з Різдвом Христовим та Днем Святого Миколая, Іграшкові Діди Морози та Санта Клауси зайняли цілу полицю. Вони були виготовлені в різних країнах світу і надіслані до Маєтку в подарунок.

– Хата-музей музичних інструментів Романа Кумлика. Концерт гуцульської музики.
Приватний музей Романа Кумлика – це ціла скарбниця цікавих предметів гуцульського побуту. Тут можна побачити як повсякденний, так і весільний одяг гуцулів, характерні писані тарілки, старовинні монети, дерев’яні замки, бартки (гуцульські сокирки), цілу колекціюнезвичайних музичних інструментів.

Впродовж екскурсії донька Романа – Наталка ,  віртуозно заграє на скрипках, дудках, трембіті, цимбалах та інших експонатах свого музею. Надовго запам’ятаються відвідувачам влучні та дотепні жарти та анекдоти приправлені гуцульською гостротою, якими невпинно сипле пані Наталка.

За годину проведену в музеї, відвідувачі дізнаються про цікаві моменти побуту гуцулів, про обряд весілля та особливості сімейного життя, про лісовий промисел та сплав дараб, про особливості характеру гуцулів та їх ставлення до життя.

– поселення в приватному готелі (м.Верховина).

– вечеря.

– вільний час, рекомендуємо відвідати баню та чани.

2 день

 

– Сніданок

– Косів. Це місто ще називають “Ворота Карпат”, а також столицею декоративно-прикладного мистецтва України, бо саме в Косові і районі живуть і працюють тисячі народних майстрів, які продовжують давні ремісничі традиції. Візитною картою міста є знаменита на весь світ косівська кераміки, видатні гончарі запрошують Вас на її виробництво, де можна побачити процес її виготовлення та купити за цінами виробника.

– Сувенірний ринок. Запрошуємо Вас на найвідоміший гуртовий базар виробів народних майстрів в Україні. На ньому Ви зможете придбати безліч гуцульських виробів: вишиванки, ліжники, гончарні вироби, вироби з дерева, одяг, сири, вироби з лози та 1 000 000 інших речей, більшість з яких продають самі майстри. Ціни в два-п’ять разів дешевші чим на інших базарах України.

– Майстер-клас по кераміці. Косівська майстриня традиційної гуцульської кераміки: майстер-класи, виготовлення та продаж. Ми побачимо, як народжується справжня гуцульська кераміка, як під руками майстра оживає і набуває форми шматочок глини, як гончарні вироби стають такими яскравими і неповторними. А найсміливіші зможуть навіть самі сісти за гончарний круг!

– с.Яворів. Українське село, яке по праву рахується столицею давнього гуцульського ремесла – ліжникарства.

Ми відвідаємо майстра, якій розкаже та покаже нам, як виготовляються ці м’які та пухнасті вовняні вироби, а також дозволить усім бажаючим йому допомогти. Це унікальна можливість наблизитися до традицій гуцулів, поспілкуватися з місцевими мешканцями та придбати собі подарунок на пам’ять по цінах виробника. Ліжник — плетений руками виріб з овечої шерсті. Гуцульські ліжники використовується як ковдра, покривало, килим, ним застеляють лавки, бричкі, санки, взимку вкривають коней. Ліжник дуже теплий та має цілющі властивості. Виставка виробів із овечої вовни на продаж (шкарпетки, рукавиці, ліжники, гобелени, килими, безрукавки).

– Обід зі страв гуцульської кухні.

 Вгості до хати “Діда Іванчика”, дегустація цілющих чаїв та настоянок у лікувальних цілях. Туристи зможуть побачити велику кількість, цілющих трав, плодів, коріння та настоянок якими діди-прадіди запобігали різним захворюванням та лікувалися ними.Також ви почуєте історії про приготування лікувальних мазей за народними методами, та їхнє застосування. Найбільш інтригуючою є третя музейна кімната, де знаходиться більше 20-ти видів цілющих настоянок, із загадковими гуцульськими назвам.

– вечеря.
– вільний час, рекомендуємо: прогулянка по місту, шашлик, баню та чани.

3 день

 

– Сніданок. Виселення з номерів / виїзд.

– Огляд справжньої гуцульської «хати-гражди», у 1964 р. хату-гражду було використано під час зйомок кінофільму «Тіні забутих предків».

Святкування Водохреща в с.Криворівня.

– Вздовж ріки Чорний Черемош розташоване мальовниче гуцульське село Криворівня.Легендарне село, “Українські Афіни” – великий культурний центр Гуцульщини, де любили відпочивати видатні українці І.Франко, Леся Українка, М.Коцюбинський, та ін.

Мальовнича Криворівня сподобалася І.Франку, М.Грушевському, Г.Хоткевичу, М.Коцюбинському, І.Трушу і десяткам інших видатних діячів і очевидно сподобається і Вам.

– Саме тут 19 січня святкують гуцули Водохреща.

– У церкві Різдва Пресвятої Богородиці (збудована ще у 1719 році) відбувається служба Божа. Сюди на спільну молитву збирається дуже багато людей і серед них своїм вбранням вирізняються колядники, яких буває зазвичай більше сотні. Вони упродовж десяти днів відвідали понад 800 дворів своїх земляків, вітаючи колядками Різдво і віншуючи газдів та газдинь щастям-здоров’ям на многая літа. Після Богослужіння всі присутні вирушають до річки Черемош, де відбувається дійство освячення Йорданської води.

– Купання в ополонці гірської річки Чорного Черемошу.

– завершення екскурсійної програми, виїзд в Хмельницький /  (орієнтовне прибуття в 22-23 год). 

Виїзди: під запит

Вартість: 1650 грн (проїзд, проживання, страхування, харчування 2-ох раз. – 2 сніданки / 2 вечері, екскурсійні та туристичні послуги)

У вартість туру не входить: обіди, вхідні квитки.

Вхідні квитки:

– Музей Гуцульщини: загальний – 50 грн./ос., дитячий – 20 грн./ос.
– Маєток Святого Миколая: загальний – 15 грн./ос.;
– Яворів, екскурсія-показ по ліжникарству: загальний – 25 грн./ос.;
– Хата-стая: загальний – 35 грн./ос.;
– Хата-концерт-виставка Кумлика: загальний – 25 грн./ос., дитячий – 20 грн./ос.;
– Майстер-клас по кераміці та екскурсія: загальний – 20 грн./ос., дитячий – 15 грн./ос.; Майстер-клас на гончарному кругу: загальний – 65 грн./ос., дитячий – 50 грн./ос.; Розмальовування готових виробів: від 10-40 грн.
– Вгості до хати “Діда Іванчика”, дегустація цілющих чаїв та настоянок у лікувальних цілях: загальний – 35 грн./ос.;

* вартість вхідних квитків вказана на 01.11.2019р.

Фірма залишає за собою право змінювати програму туру, порядок та час екскурсій без зменшення загального обсягу послуг. Фірма не несе відповідальність за можливі затримки на дорогах і погодні умови. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. 

У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від’їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи.

* У вартість “Туристичного обслуговування” входить – транспортне обслуговування по маршруту, супровід керівником групи, екскурсовод на екскурсійних об’єктах, плата за в’їзд автобусом на екскурсійні об’єкти.

Під страхуванням розуміється – “Страхування від нещасних випадків на транспорті”.

гарячі пропозиції

Чернівці – Долина Тюльпанів (1 день)

Чернівці – Долина Тюльпанів (1 день)

виїзди: 13.04. / 14.04 / 20.04. / 21.04. /27.04. / 28.04

800 грн
докладніше
“Закарпатський калейдоскоп” (3 дні)

“Закарпатський калейдоскоп” (3 дні)

виїзд:  12 -14.04 / 03 – 05.05 / 17 – 19.05 / 07 – 09.06

з Хмельницького о 05:00 год / Тернопіль 6:30

3700 грн
докладніше
“Закарпатський смак + Термали” (3 дні)

“Закарпатський смак + Термали” (3 дні)

виїзди: 19-21.04 / 10-12.05 /24-26.05

з Хмельницького о 05:00 год / Тернопіль 6:30

3700 грн
докладніше
“Чарівне Закарпаття” (3 дні)

“Чарівне Закарпаття” (3 дні)

виїзди: 17-19.05 / 31.05 – 02.06 / 14 – 16.06

з Хмельницького о 05:00 год

3700 грн
докладніше