Туроператор

“Weekend Карпати” (2 дні)

“Weekend Карпати” (2 дні)

Виїзди: під запит

Вартість: (проїзд, проживання, страхування, харчування 2-ох раз. – вечеря / сніданок)
Туристичне обслуговування: * грн

У вартість туру не входить: обіди, вхідні квитки.

Виїзд о 4:00 год з м.Хмельницького.

Маршрут автобуса: Хмельницький – Кам’янець-Подільський – Чернівці – Верховина – Яремче – Тернопіль – Хмельницький.

 

1 день

– Косів. Це місто ще називають “Ворота Карпат”, а також столицею декоративно-прикладного мистецтва України, бо саме в Косові і районі живуть і працюють тисячі народних майстрів, які продовжують давні ремісничі традиції. Візитною картою міста є знаменита на весь світ косівська кераміки, видатні гончарі запрошують Вас на її виробництво, де можна побачити процес її виготовлення та купити за цінами виробника.

– Сувенірний ринок – по оптових цінах від виробника! Запрошуємо Вас на найвідоміший гуртовий базар виробів народних майстрів в Україні. На ньому Ви зможете придбати безліч гуцульських виробів: вишиванки, ліжники, гончарні вироби, вироби з дерева, одяг, сири, вироби з лози та 1 000 000 інших речей, більшість з яких продають самі майстри. Ціни в два-п’ять разів дешевші чим на інших базарах України.

– с.Яворів. Українське село, яке по праву рахується столицею давнього гуцульського ремесла – ліжникарства.

Ми відвідаємо майстра, якій розкаже та покаже нам, як виготовляються ці м’які та пухнасті вовняні вироби, а також дозволить усім бажаючим йому допомогти. Це унікальна можливість наблизитися до традицій гуцулів, поспілкуватися з місцевими мешканцями та придбати собі подарунок на пам’ять по цінах виробника. Ліжник — плетений руками виріб з овечої шерсті. Гуцульські ліжники використовується як ковдра, покривало, килим, ним застеляють лавки, бричкі, санки, взимку вкривають коней. Ліжник дуже теплий та має цілющі властивості. Виставка виробів із овечої вовни на продаж (шкарпетки, рукавиці, ліжники, гобелени, килими, безрукавки).

 «Валило» – гуцульська пральна машина або карпатське джакузі, де ліжник під дією води стає міцним та пухнастим. Ознайомлення з валилом.

Форельне господарство (риболовля) / Обід – комплекс ставків, які призначені для ловлі форелі. А також Вашу власноруч свіжо виловлену форель, приготують в місцевій колибі. Обід зі страв гуцульської кухні.

– при хорошій погоді, відпочиваємо, купаємось на гірському пляжі та приймаємо процедури в карпатському джакузі (валилі).

 Вгості до хати “Діда Іванчика”, дегустація цілющих чаїв та настоянок у лікувальних цілях. Туристи зможуть побачити велику кількість, цілющих трав, плодів, коріння та настоянок якими діди-прадіди запобігали різним захворюванням та лікувалися ними.Також ви почуєте історії про приготування лікувальних мазей за народними методами, та їхнє застосування. Найбільш інтригуючою є третя музейна кімната, де знаходиться більше 20-ти видів цілющих настоянок, із загадковими гуцульськими назвам.

– Хата-стая. «Файні наші газдині та газдики, просимо вас до нашої гуцульської хатини», – такими словами верховника Галина Мокан запрошує шукачів народного колориту до свого сирного світу. Галина відкрила у Верховниі власний музей «Хата-стая», де розповідає про традиційне домашнє сироваріння. Стая – це кустарна гуцульська сироварня із казанком над відкритим вонищем. Саме у таких колибах-стаях вівчарі на полонинах ціле літо варять полонинські сири – будз, вурду та бринзу. В музеї «Хата-стая» весь процес можна побачити на власні очі та долучитися до роботи власними руками, щоб наприкінці екскурсії продегустувати сир власного виробництва та інші страви гуцульської кухні.

– Верховина, яка повністю виправдовує свою назву, тому що тільки нижня його частина знаходиться на висоті 620-640 м над рівнем моря, а решта – ще вище у горах. Це етнографічний центр Гуцульщини, колишнє Жаб’є, що розкинулося на берегах славетної річки Чорний Черемош, окрім мальовничих карпатських панорам має й багато інших принад для вибагливих туристів.

– Піднімаємось на вершину Верховини до хати Трембітаря Миколи Ілюка, саме тут музикальний концерт та показ сімейної колекції гуцульських музикальних інструментів. На висоті 700м. над р.м. біля ошатної дерев’яної хати, нас зустрічає в гуцульській одежі грою на трембіті – Заслужений працівник культури України Микола Ілюк. Звук трембіти, який ввібрав в себе і чари гір і Карпатську незвідану силу громовиці заворожує всіх. Гостинно запрошує Микола Ілюк гостей до своєї хати-музею, де відтворено старовинний побут гуцулів. Музей багатий на гуцульську одежу та народні музичні інструменти.

Після екскурсії кожен бажаючий може вдягнутися в національний одяг та сфотографуватися на фоні Верховини, гори Магура, Чорногірського хребта чи під смерічками з грибочками на царинці в пана Миколи. Маленьким відвідувачам теж цікаво, бо вони грають, вдягаються в маленьких гуцуликів, а ще розглядають та годують кроликів, кізоньку – це їм найцікавіше. І вражень їм вистачає надовго.

–  Поселення в комфортабельні номери. Вечеря. Вільний час, пропонуємо баню/чан.

2 день

– Сніданок. Виселення з номерів / виїзд.

– Парк Динозаврів. Перший в Україні стаціонарний парк динозаврів під відкритим небом, це гарна ідея, як для дорослих так і для дітей! Тут представлені тиранозавр, гігантозавр, овіраптор, диплодок, трицератопс, птеранодот та інші тварини Юрського та Крейдового періодів. Особливо радіють наймолодші відвідувачі , – вони у захваті від динозаврів. Ще б пак, адже частина тварин автоматизована. Вони видають різні звуки, рухаються. У поєднанні з дикою природою все видається дуже реалістичним.

– Перевернутий будиночок в с.Поляниця. (у нас є можливість не лише сфотографувати будинок  зовні, а також відвідати його, ми побачимо, як всі меблі прикріплені до стелі, вийде дуже цікава фото сесія. Перевернутий будинок є чи не найпопулярнішим місцем серед туристів. Всього в Україні є не більше десяти подібних музеїв. Перевернутий будинок в Буковелі є першим такого роду будівлею в Україні. Незвичайність цієї споруди в тому, що фундамент знаходиться нагорі, а дах – внизу. Умілі теслі збудували його за каркасною технологією всього за 45 днів.

– Буковель – оглядовий підйомник та відпочинок-купання на озері Молодості. Гірськолижний курорт №1 в Україні, де можна здійснити підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель (1115м) з якої відкривається чудова панорама Ґорґан і Чорногірського хребта. (оглядова по курорту, катання на підйомнику, для бажаючих відвідування “VODA Club”, в якому басейни / сауни та релакс зона, а також відпочинок на озері “Молодості”).

Микуличинська пивоварня. (Саме у маленькій приватній пивоварні, ми можемо спробувати та придбати свіже-карпатське пиво, а саме 4 види: світле, темне, пшеничне та медове).

– Женецьке Урочище – водоспад Гук. Водоспад Женецький Гук розташований на висоті 900м. над рівнем моря. Утворився у післявоєнні роки в результаті повені. Вода вільно падає з висоту 15метрів.

– Скелі Довбуша. Є неповторним витвором природи (урочище Дрібка). Це місце здавна стало справжньою туристичною «меккою» для любителів мандрівок. Унікальне нагромадження кам’яних брил ямненського пісковика застигло тут з льодовикового періоду, яке шляхом вимивання та вивітрювання створило фортецю неповторного стилю. Особливе зацікавлення викликає камінь Довбуша біля автомобільної траси та тунелю. Мовчазний велет височить над Прутом, овіяний легендами та переказами. Його прикрашає кам’яний хрест, а під ним нібито спить вчним сном легендарний опришок.

– Обід з гуцульських страв.

– Яремче – Водоспад Пробій – ринок сувенірів. Ви відвідаєте водоспад Пробій – це унікальний куточок природи з каскадом водоспадів, а також автентичний ринок гуцульських сувенірів, де можна буде придбати найрізноманітніші сувеніри на згадку про Карпатський край (вишиванки, ліжники, дерев’яні та шкіряні прикраси та ін.).

– завершення екскурсійної програми, виїзд в Хмельницький /  (орієнтовне прибуття в 22-23 год).

Виїзди: під запит

Вартість: (проїзд, проживання, страхування, харчування 2-ох раз. – вечеря / сніданок)
Туристичне обслуговування: * грн

У вартість туру не входить: обіди, вхідні квитки.

Вхідні квитки:

– Хата-стая: загальний – 25 грн./ос., дитячий – 15 грн./ос.;
– Музей-хата Трембітаря Миколи Ілюка: загальний – 25 грн./ос.;
– Музей Дідова аптека: загальний – 35 грн./ос.;
– Вхід на території заповідника “Говерла” – 25 грн (загальний) / 10 грн (дитячий);
– Вхід на території заповідника “Гук” – 25 грн (загальний) / 10 грн (дитячий);
– Вхід на території заповідника “Скелі Довбуша” – 25 грн (загальний) / 10 грн (дитячий);

* вартість вхідних квитків вказана на 11.03.2019р.

Фірма залишає за собою право змінювати програму туру, порядок та час екскурсій без зменшення загального обсягу послуг. Фірма не несе відповідальність за можливі затримки на дорогах і погодні умови. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. 

У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від’їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи.

* У вартість “Туристичного обслуговування” входить – транспортне обслуговування по маршруту, супровід керівником групи, екскурсовод на екскурсійних об’єктах, плата за в’їзд автобусом на екскурсійні об’єкти.

Під страхуванням розуміється – “Страхування від нещасних випадків на транспорті”.

гарячі пропозиції

“Закарпатський смак + Термали” (3 дні)

“Закарпатський смак + Термали” (3 дні)

виїзди: 19-21.04 / 10-12.05 /24-26.05

з Хмельницького о 05:00 год / Тернопіль 6:30

3700 грн
докладніше
“Закарпатський калейдоскоп” (3 дні)

“Закарпатський калейдоскоп” (3 дні)

виїзд:  12 -14.04 / 03 – 05.05 / 17 – 19.05 / 07 – 09.06

з Хмельницького о 05:00 год / Тернопіль 6:30

3700 грн
докладніше
“Чарівне Закарпаття” (3 дні)

“Чарівне Закарпаття” (3 дні)

виїзди: 17-19.05 / 31.05 – 02.06 / 14 – 16.06

з Хмельницького о 05:00 год

3700 грн
докладніше
Чернівці – Долина Тюльпанів (1 день)

Чернівці – Долина Тюльпанів (1 день)

виїзди: 13.04. / 14.04 / 20.04. / 21.04. /27.04. / 28.04

800 грн
докладніше