Велопрокат у м.Хмельницькому

Бажаєте провести день, вечір після роботи з новими враженнями, телефонуйте, працівники прокату "Партнер Тур груп" нададуть Вам у прокат велосипеди та інформацію про можливі маршрути та користування велосипедом ( для початківців ) .

 УВАГА!!!

ЗМІНА ПРАВИЛ ПРОКАТУ!!!

Ціни та правила
прокату велосипедів 
(сезон 2018)
 

 Працюємо щодня з 10 до 20 год

 

 • 1 год – 80 грн.
 • 2 год – 100 грн.
 • Пів дня (5 год):

   120 грн - будні та вихідні дні   

 • День (10:00 - 20:00):

   160 грн - будні та вихідні дні

 • Доба (10:00 - 10:00 год):

   200 грн - будні та вихідні дні

 • 2 доби – 360 грн.
 • "Weekend" (п'ятниця з 19 год - понеділок до 11 год ) - 450 грн
 • Нічне катання (19:00 - 10:00) – 100 грн.  
 •  3 дні – 450 грн.
 •  Тиждень (7 днів) – 770 грн.
 • Місяць (30 днів) – 2550 грн.

 

- шолом - 20 грн/ доба

- мийка велосипеда - 20 грн

 

 

За Вашими паспортними даними ми складаємо договір оренди велосипеда, потім беремо в заставу (на Ваш вибір):

1 ЗАСТАВА = 1 ВЕЛОСИПЕД

 

 

Шановні Клієнти - у зв'язку з неодноразовими спробами шахрайства та використанням підроблених документів з 25.05.2015 року вводиться наступна політика застав у нашій діяльності.

Велосипеди та інше спорядження видаються під заставу. ПІД КОЖЕН велосипед необхідно надати заставу. Винятки - Близькі родичі, Подружні пари, Корпоративні клієнти.

- Закордонний паспорт + 100 гривень. Оптимальний і рекомендований варіант. 100 гривень повертаються при здачі обладнання.

- Водійське посвідчення нового зразка (пластик) + 100 гривень. Оптимальний і рекомендований варіант. 100 гривень повертаються при здачі обладнання.

- Техпаспорт автомобіля (тільки при пред'явленні Ваших водійських прав або інших документів що посвідчують особу) + 100 гривень. 100 гривень повертаються при здачі обладнання.

- Грошова застава в розмірі 5000 гривень (за 1 велосипед)

- За туристичне спорядження грошова застава в еквіваленті вартості спорядження.

- Ми допускаємо прийняття на добровільне зберігання паспорта громадянина України, але в такому випадку ОБОВ’ЯЗКОВЕ пред’явлення будь-якого іншого документа з Вашим фото для підтвердження особистості. Також разом з паспортом громадянина України, у заставу залишається 100 грн.

Рішення у даному випадку приймається менеджером прокату індивідуально по кожному випадку. Позитивним моментом при цьому являється прописка у місті Хмельницькому.

Менеджер має право відмовити в наданні послуги прокату без пояснення причин.

При необхідності консультації по можливим варіантам застави скористайтесь наступним номером телефону: +380972290898

 

 *документи (паспорт)  при собі обов’язково мають бути присутніми для оформлення договору

 

Увага:

- Співробітники прокату залишають за собою право попросити Вас пред’явити додаткові документи.

- Співробітники прокату залишають за собою право відмовити в прокаті, якщо справжність, дійсність чи ступінь збереження документів викликає сумніви або з будь-яких інших причин.

Після закінчення прокату, за умови дотримання клієнтом правил, застава повертається клієнтові. Оплата послуг прокату здійснюється при видачі велосипеда. Прокатний центр турспорядження «Партнер Тур груп» надає велосипеди у відмінному стані і сподівається отримати їх назад в повній комплектації, в чистому вигляді і належному технічному стані, придатному для експлуатації, без погіршення їх споживчих якостей і зовнішнього вигляду. Клієнт приймає на себе всю відповідальність за можливі пошкодження або втрату устаткування в період оренди і зобов’язується компенсувати в повному обсязі будь-який збиток або втрату обладнання.

У разі пошкоджень які виникли в наслідок ударів, стрибків, падінь і що призвели за собою непрацездатність: заднього або переднього перемикачів, педалей, обода або колеса, рами, ручок гальм – клієнт зобов’язаний компенсувати завдані збитки.

Прокатний центр турспорядження «Партнер Тур груп» не несе відповідальності за шкоду, заподіяну життю і здоров’ю клієнта у зв’язку з використанням орендованого обладнання. Клієнт приймає на себе всі ризики і відповідальність, які можуть виникнути при використанні орендованого обладнання.

 

м. Хмельницький, вул. Грушевського 82

тел. 097 229 08 98

"Прокатний центр турспорядження"