Українська Швейцарія

 

Велотур «Українська Швейцарія»

29-30 червня 2013 р.

 

 Ми хочемо запропонувати дуже цікавий велотур по Рівненській області.

 Взявши участь у цьому дводенному велосипедному турі Ви побачите прекрасні ліси Рівненщини, базальтові стовпи, покупаєтеся в надзвичайно чистому кришталевому озері, яке з’явилося на місці базальтового кар’єру. Нас чекає ночівля на березі річки, відвідування Клеванського тунелю кохання, оглядини руїн Клеванського замку 1475 року.

Також ми відвідаємо Тараканівський форт який було збудовано ще в 1890 році.

  

Програма туру

 1 день.

Виїзд  із Хмельницького до Рівне на мікроавтобусі для активного відпочинку (велосипеди у багажному відділенні). По дорозі знайомство групи, перегляд фільмів та зупинки на каву/чай. Прибувши у Рівне, ми осідлавши ровери, вирушаємо у захоплюючу подорож Рівненською областю, в перший день нас чекають унікальні ландшафти Української Швейцарії – мальовничі круті береги річок вкриті лісом, суворі гранітні скелі та колоритні каньйони. В дорозі ми будемо насолоджуватися первозданною красою природи в Рівненському природному заповіднику.

Наш маршрут буде проходити через села, які вже зникли з карти, захоплюючі лісні дороги, побачимо яка була Земля декілька тисячоліть назад коли будемо минати незаймано-архаїчне болото Передбори.

В кінці маршруту першого дня ми прибудемо у село Базальтове, де потрапимо у казковий світ: нас чекають величезні багатогранні ступені, строго пропорційні стовпи-велетні і химерні скелі. І все це з базальту - рідкісної вулканічної породи, секрет появи яких на рівнинній місцевості ніхто не може пояснити.

А навколо скель Ви побачите мальовничі пейзажі з прозорими озерами, густими лісами і чарівною тишею, які зберігають цей чудо-камінь для майбутніх звершень: адже він є унікальним сировиною для виготовлення екологічно чистих технологій з високими механічними, звуко-, тепло-і електроізоляційними особливостями. З базальту навіть виготовлено корпус першого російського суперкару «Маруся»

Завершимо ми перший день на мальовничому березі річки біля села Злазне, де розіб’ємо палатки та зваримо вечерю.

 2 день.

Наступного дня ми продовжуємо нашу подорож вже не на велосипедах, а на нашому автобусі, так як нас чекає велика відстань і багато історичних пам’яток, які ми відвідаємо.

День в нас розпочинається із сніданку перед продовженням подорожі.

Перший пункт нашого маршруту це місто Клевань, в якому нас чекають відвідини Клеванського замку який був побудований ще в 1561 році.

Також в Клевані оглянемо «Тунель кохання», це залізничний тунель з живих рослин, через які пробивається сонячне світло - видовище незвичайне і дуже красиве...

Далі ми переміщуємося в Дубенський район, селище Тараканів, там знаходиться архітектурна пам’ятка 19 століття - Тараканівський форт.

Закінчимо нашу подорож ми в Хмельницькому, маючи гігабайти фото та відео, величезний запас позитиву та вражень.

 

 Вартість туру: 450 грн (проїзд автобусом, прокат палаток, прокат велосипедів, страхування, харчування, супровід)

 * мінімальна група 10 чол. (або оплата транспорту повна, якщо менше 10 чол.)