Туроператор

Закарпатський калейдоскоп (5 днів)

Закарпатський калейдоскоп (5 днів)

Виїзди: сезон літо 2021 (під запит)

Вартість: 2900 грн (загальний) / 2800 грн (діти до 14 років) (проїзд, проживання, страхування, 2-ох раз. харчування)
Туристичне обслуговування: 150 грн

У вартість туру не входить: обіди, вхідні квитки.

Виїзд о 3:00 з Хмельницького

Маршрут автобуса: Хмельницький – Тернопіль – Львів (об’їзна, можлива посадка ТЦ “Кінг Крос Леополіс”) – Стрий – Воловець – Мукачево – Берегове – Львів – Тернопіль – Хмельницький

 

1 день

 

– Славське, канатно-крісельний підйомник. Комплекс “Захар Беркут”, щоб піднятися до хмар і побачити справжню красу карпатських гір, запрошуємо Вас проїхати канатно-крісельною дорогою довжиною 2800 метрів на вершину гори Високий Верх (1242 м). З оглядового майданчика відкривається чудова панорама Сколівських Бескидів, Горганів та Полонинських Карпат.

– Лінія Арпада. с.Верхня Грабівниця. В цьому мальовничому капатському селі розташований грандіозний бункер, це найбільш збережений та цікавий об’єкт суперпотужної колись оборонної Лінії Арпада. Лінія будувалася угорською армією в 1943-44 рр. для захисту від радянської армії. Пропонуємо Вам пройтися по гігантському півтора кілометровому тунелю з боковими відгалуженнями, вентиляційними шахтами, щоб відчути себе справжнім мілітарі-туристом.

– Форельне господарство (риболовля) / Обід – комплекс ставків, які призначені для ловлі форелі. А також Вашу власноруч свіжо виловлену форель, приготують в місцевій колибі. Обід зі страв закарпатської кухні.

Водоспад Шипіт. Один з найкрасивіших водоспадів України, що з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між андезиновими скелями скидає води в мальовничу гірську долину. Водоспад бере свій початок з великого підземного джерела, т.з. «морське око», в одному з найгарніших місць українських Карпат – полонині Боржава. Проведення часу біля Шипоту чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили.

– Поселення в с.Пилипець.

– Вечеря – вільний час.

2 день

 

– Сніданок

– Келечин (мінеральне джерело). Батьківщина президента Карпатської України Августина Волошина славиться також своїм унікальним джерелом природно-газованої мінеральної води “Келичин”, яка відноситься до нарзанів із високим вмістом заліза.

 Міжгірський перевал. Огляд карпатських відбірних пейзажів чекає на Вас, фотосесія та продовжуємо далі екскурсію. Колись Міжгірський перевал служив прикордонною зоною відразу трьох країн: Чехословаччини, Румунії та Польщі.

Озеро Синевір. Його ще називають «Морським Оком». Якщо подивитися на нього з висоти пташиного польоту, водойма нагадує райдужну оболонку ока, а острів схожий на зіницю. І якщо дивитися з висоти , то відкривається мальовнича картина – яскраво синя водна гладь у зеленій гущавині лісів, з маленьким острівцем посередині. Озеро оточене ялинами, смереками і буками. Вода в озері настільки чиста, що можна побачити дно. Здалеку вода здається яскраво блакитною. Повітря тут як ніде свіже і легке, наповнене ароматом хвої і дихається вільно і легко. Озеро – найбільше в Карпатах за площею. Знаходиться на висоті 989 метрів над рівнем моря. Середня глибина озера: 10-12 метрів, максимальна 24 м. В озері можна побачити струмкову, озерну і райдужну форель, риба гольян, харіус. А на березі озера в альтанці є незамерзаюче джерело з цілющою водою. Озеро виникло у післяльодовиковий період, йому вже близько 10 тисяч років.

 Реабілітаційний центр бурих ведмедів (Національний природний парк “Синевір”). Тут працівники центру займаються благородною справою – повертають до нормального життя косолапих велетнів, що потерпали від жорстокості людини. Тварини заново вчаться жити в барлогах, а не в клітках, полювати, ловити рибу й розважатися. Спостерігати за їх забавами неймовірно цікаво не лише дітям, а й дорослим. До речі, ведмедів звідси нікуди не забирають. Вони доживають свого віку на волі серед розкішних карпатських лісів заповідника.

– Обід зі страв закарпатської кухні

– Колочава. Одне з найгарніших сіл Закарпаття, в якому розташовано 10 музеїв, 20 пам’ятників, 50 визначних історичних місць, найвідоміші з яких музей народної архітектури та побуту “Старе село”, музей залізничної справи “Колочавська вузькоколійка”, музей “Церква святого Духа”, чотири бункери Лінії Арпада, музей місцевих повстанців “Бункер Штаєра” та музей “Колочавський бокораш”, а в корчмі “Старе село” можна почастуватися і побачити сценки із життя горян.

– Сойминське джерело. Мінеральна вода, яку видобувають у селі Соймах, Міжгірського району. У воді найбільший вміст кальцію серед усіх гідрокарбонадних вод України, наявні й інші мікроелементи. В одній літрі сойминської води стільки ж кальцію, скільки в двох склянках молока! Воду можна не лише пити – можна й приймати мінеральні ванни. Аналогів цій мінеральній воді в Україні більше немає.

– Вечеря – вільний час.

3 день

 

– Сніданок, виселення з номерів.

– Палац графа Шенборна. Санаторій «Карпати» , серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших замків країни, наче у казку запрошує Вас мисливський замок графів Шенборнів (1890р.). Він дивиться на Вас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати. Замок оточений гарним дендропарком з багатьма екзотичними рослинами та унікальним джерелом краси з гліцериновою водою, яка за переказами омолоджує на 10 років.

– Замок Сент-Міклош. Посеред старовинного містечка Сент-Міклош розтташований похмурий середньовічний замок барона Перені (XIV ст.), з цікавим інтер’єром, потаємним ходом та спальнею мужньої Ілони Зріні, в якій вона зустрічалася з графом Імре Текелі, через це його ще називають «Замок кохання». Врятував споруду художник Йосиф Бартош, який взяв її концесію.

– Дегустація та придбання закарпатських вин в місцевого винороба у с.Гать. (Дегустація безкоштовно).

–  Дийдівське озеро, відпочинкова територія «Бумеранг».

Озеро Дідове, що знаходиться в Берегівському районі в селі Дийда, за словами іноземців озеро не чим не гірше ніж у Хорватії. Тож навіщо їхати в Хорватію якщо можна поїхати на озеро Дідове, де все дешевше, вода тепла та прозора, ще й пісок як на пляжі.

Загальна площа озера складає 54,6 гектарів, глибина 16 м. Тут знаходиться зона відпочинку «Бумеранг», яка складається з пляжу та окремих секторів, обладнаних для відпочинку.

На території пляжу є різні атракціони для активного відпочинку, такі як: водні гірки, катер, водні лижі, «таблетка», «банан», катамаранг, гідро-зорб ціни на атракціони зокрема середні. Також на території пляжу є майданчик для волейболу та міні-футболу, дитячий майданчик. Якщо ви хочете поїсти то на території пляжу є ресторан та піцерія, магазин.

– поселення в м.Берегове. Якщо хочете відчути себе в іншій країні, де частина людей не розуміють української, російської та англійської, однозначно Вам треба в столицю угорської України – Берегове. Саме місто підготувало для гостей готичний костел Всіх Святих (1370р.), костел реформаторів (XV ст.), «Графський двір» – садиба князя Бетлені (1629р.), величний будинок імперського суду (1908р.) та касино «Золота пава». Але найбільшою принадою є басейни з унікальною термальною водою, що піднімається з глибини 1600м. та лікує від 86 хвороб, аналоги їй є лише в Новій Зеландії.

(Поселення в готелях Берегове, фото проживання на офіційному сайті “Партнер Тур груп”)

– вечеря

– Факультативне відвідування термального басейну «Жайворонок» (три термальних басейна, джакузі з термальною водою, басейн з прісною водою та відпочинкова зона з лежаками) або «Спорт база».

– Вільний час.

4 день

 

– Сніданок.

– Ужгород (екскурсія містом, панорамний огляд замку із північно-східної сторони, вільний час по місту). Перша згадка про це вічно прикордонне місто на річці Уж датується 872 роком, воно зачарує своїм шармом і колоритом навіть найвибагливішого туриста. Прогулянка історичною вулицею міста – Корзо, відвідаємо найвідоміший храм міста Кафедральний Хрестовоздвиженський собор (1841р.), римо-католицький костел св. Георгія (1775р.), панорамний огляд із північно-східної сторони одного з найстарішого в Україні замку (ХIV ст.) та вільний час місту.

– Обід зі страв закарпатської кухні. (самостійно)

 Лумшори (варіння в чанах та купання в гірській річці). В підніжжі найбільшої полонини українських Карпат полонини Руна знаходиться бальнеологічний курорт Лумшори, який відомий ще з XVII ст. В ньому тісно переплелися райської краси природа і елементи пекла – величезні металеві чани, в яких Вас варитимуть на повільному вогні в мінеральній сірководневій воді. Для більшої насолоди можна чергувати “варіння” в чані і купання в холодній воді. Такий відпочинок окрім незабутніх вражень, приводить до оздоровлення опорно-рухового апарату і омолоджує організм на десять років.

Ті, хто пройшли тренування перед пеклом, допускаються до оглядин каскаду мальовничих водоспадів на річці Лумшори.

– Монастир в селі Ракошино. Відвідаємо Свято-Покровський чоловічий монастир, який відомий своїми святинями. А також відвідаємо сироварню, де ченці готують сири по Італійській технології, де можна буде скуштувати їх та придбати (сири, мед, пікницю та іншу смакоту, що виготовлена силами ченців з власного фермерського господарства).

– вечеря

– Факультативне відвідування термального басейну «Жайворонок» (три термальних басейна, басейн з прісною водою та відпочинкова зона з лежаками) або «Спорт база».

5 день

 

– Сніданок (виселення з номерів).

– Косино. Сучасний відпочинковий комплекс «Термальні води Косино» розташований у дубовому гаю, має 7 басейнів, 7 Королівських саун, середня температура в термальних басейнах + 41 °C. Гордістю комплексу є найбільші в Україні фонтани-джакузі з «кавою», «вином», «пивом», «паленкою» та фонтанів-ілюзія «Золотий кран здоров’я» висотою 15,5 метра. Відпочинок тут подобається дорослим і дітям, а також приносить користь здоров’ю. Велика відпочинкова територія з лежаками. Більше інформації на сайті kosino.com.ua

– Мукачево (замок Паланок). Звідки б Ви не наближалися до Мукачево, за десятки кілометрів, на одинокій гостроверхій сопці, як магніт, Вас притягує овіяний легендами і бойовою славою мукачівський замок «Паланок» (XIV ст.). Цей визначний воєнно-архітектурний пам’ятник середньовіччя був збудований для охорони і контролю торгових і військових шляхів. Деякі джерела стверджують, що вже в ІХ-Х ст. на горі було невелике укріплення, збудоване для охорони кордонів Київської Русі за Карпатами. Спорудив замок руський князь Федір Корятович і перетворив його у свою резиденцію. Замкові стіни пам’ятають свою захисницю Ілону Зріні, що проявила дива мужності та героїзму при обороні замку.

– обід (самостійно в кафе).

– виїзд в Хмельницький.

Виїзди: сезон літо 2021 (під запит)

Вартість: 2900 грн (загальний) / 2800 грн (діти до 14 років) (проїзд, проживання, страхування, 2-ох раз. харчування)
Туристичне обслуговування: 150 грн

У вартість туру не входить: обіди, вхідні квитки.

Вхідні квитки:

Синевір – 25 грн (дорослий) / 10 грн (діти), * Шипіт водоспад – 10 грн (дорослий) / 5 грн (діти), Колочава – 70 грн (дорослий) / 35 грн (діти), * Підйомник Славське “Захар” –  120 грн (дорослий) / 80 грн (діти) в будні пт, * Замок Сент-Міклош – добровільний внесок від 20 грн, * Замок «Паланок» – 50 грн (дорослий) / 30 грн (діти), * Косино (3 год) – 450 грн (дорослий) – 200 грн (2 год з 9-11 год) / діти до 150 см – безкоштовно, * Лінія Арпада – 70 грн (дорослий) / 35 грн (діти) * Палац Шенборна – 20 грн (дорослий) / 10 грн (діти), * Лумшори чани – 150 грн, * Дийдівське озеро – 100 грн (будні) / 150 грн (вихідні)

* вартість вхідних квитків вказана на 11.05.2020р.

Фірма залишає за собою право змінювати програму туру, порядок та час екскурсій без зменшення загального обсягу послуг. Фірма не несе відповідальність за можливі затримки на дорогах і погодні умови. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. 

У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від’їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи.

* У вартість “Туристичного обслуговування” входить – транспортне обслуговування по маршруту, супровід керівником групи, екскурсовод на екскурсійних об’єктах, плата за в’їзд автобусом на екскурсійні об’єкти.

Під страхуванням розуміється – “Страхування від нещасних випадків на транспорті”.

гарячі пропозиції

“Закарпатський смак + Термали” (3 дні)

“Закарпатський смак + Термали” (3 дні)

виїзди: 19-21.04 / 10-12.05 /24-26.05

з Хмельницького о 05:00 год / Тернопіль 6:30

3700 грн
докладніше
“Закарпатський калейдоскоп” (3 дні)

“Закарпатський калейдоскоп” (3 дні)

виїзд:  12 -14.04 / 03 – 05.05 / 17 – 19.05 / 07 – 09.06

з Хмельницького о 05:00 год / Тернопіль 6:30

3700 грн
докладніше
Чернівці – Долина Тюльпанів (1 день)

Чернівці – Долина Тюльпанів (1 день)

виїзди: 13.04. / 14.04 / 20.04. / 21.04. /27.04. / 28.04

800 грн
докладніше
“Чарівне Закарпаття” (3 дні)

“Чарівне Закарпаття” (3 дні)

виїзди: 17-19.05 / 31.05 – 02.06 / 14 – 16.06

з Хмельницького о 05:00 год

3700 грн
докладніше