Туроператор

“Закарпатсько-Карпатський колаж” (6 днів)

“Закарпатсько-Карпатський колаж” (6 днів)

Виїзд: під замовлення

Вартість: 3700 грн (загальний) / 3600 грн (діти до 10 років) (проїзд, проживання, страхування, 2-ох раз. харчування)
Туристичне обслуговування: 150 грн

У вартість туру не входить: обіди, вхідні квитки.

Маршрут автобуса: Хмельницький – Тернопіль – Львів (об’їзна, ТЦ “Кінг Крос Леополіс”) – Стрий – Воловець – Мукачево – Буковель – Ворохта – Верховина – Косів – Чернівці – Кам’янець-Подільський – Хмельницький

Виїзд о 3:30 з Хмельницького

 

1 день

 

– Лінія Арпада. с.Верхня Грабівниця. В цьому мальовничому капатському селі розташований грандіозний бункер, це найбільш збережений та цікавий об’єкт суперпотужної колись оборонної Лінії Арпада. Лінія будувалася угорською армією в 1943-44 рр. для захисту від радянської армії. Пропонуємо Вам пройтися по гігантському півтора кілометровому тунелю з боковими відгалуженнями, вентиляційними шахтами, щоб відчути себе справжнім мілітарі-туристом.

– Форельне господарство (риболовля) / Обід – комплекс ставків, які призначені для ловлі форелі. А також Вашу власноруч свіжо виловлену форель, приготують в місцевій колибі. Обід зі страв закарпатської кухні.

– Канатно-крісельна дорога на Боржавські полонини (гора Гимба – 1497 м.) та відвідування єдиної-унікальної в Карпатах “Чайовні”.

– Водоспад Шипіт. Один з найкрасивіших водоспадів України, що з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між андезиновими скелями скидає води в мальовничу гірську долину. Водоспад бере свій початок з великого підземного джерела, т.з. «морське око», в одному з найгарніших місць українських Карпат – полонині Боржава. Проведення часу біля Шипоту чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили.

– Поселення в с.Пилипець.

– Вечеря – вільний час.

2 день

 

– Сніданок
Келечин (мінеральне джерело). Батьківщина президента Карпатської України Августина Волошина славиться також своїм унікальним джерелом природно-газованої мінеральної води “Келичин”, яка відноситься до нарзанів із високим вмістом заліза.
 – Міжгірський перевал. Огляд карпатських відбірних пейзажів чекає на Вас, фотосесія та продовжуємо далі екскурсію. Колись Міжгірський перевал служив прикордонною зоною відразу трьох країн: Чехословаччини, Румунії та Польщі.

– Озеро Синевір. Його ще називають «Морським Оком». Якщо подивитися на нього з висоти пташиного польоту, водойма нагадує райдужну оболонку ока, а острів схожий на зіницю. І якщо дивитися з висоти , то відкривається мальовнича картина – яскраво синя водна гладь у зеленій гущавині лісів, з маленьким острівцем посередині. Озеро оточене ялинами, смереками і буками. Вода в озері настільки чиста, що можна побачити дно. Здалеку вода здається яскраво блакитною. Повітря тут як ніде свіже і легке, наповнене ароматом хвої і дихається вільно і легко. Озеро – найбільше в Карпатах за площею. Знаходиться на висоті 989 метрів над рівнем моря. Середня глибина озера: 10-12 метрів, максимальна 24 м. В озері можна побачити струмкову, озерну і райдужну форель, риба гольян, харіус. А на березі озера в альтанці є незамерзаюче джерело з цілющою водою. Озеро виникло у післяльодовиковий період, йому вже близько 10 тисяч років.

– Похід на полонину Озірна (неймовірний пейзаж на озеро з висоти пташиного польоту), з полонини панорама на озеро та відпочинок. Під час наної мандрівки ми дізнаємось історію та легенди про Озеро та місцевий край, ознайомимось з місцевими рослинами та ялицями, а також на завершення програми колективний музикальний супровід.

 Реабілітаційний центр бурих ведмедів (Національний природний парк “Синевір”). Тут працівники центру займаються благородною справою – повертають до нормального життя косолапих велетнів, що потерпали від жорстокості людини. Тварини заново вчаться жити в барлогах, а не в клітках, полювати, ловити рибу й розважатися. Спостерігати за їх забавами неймовірно цікаво не лише дітям, а й дорослим. До речі, ведмедів звідси нікуди не забирають. Вони доживають свого віку на волі серед розкішних карпатських лісів заповідника.

– Сойминське джерело. Мінеральна вода, яку видобувають у селі Соймах, Міжгірського району. У воді найбільший вміст кальцію серед усіх гідрокарбонадних вод України, наявні й інші мікроелементи. В одній літрі сойминської води стільки ж кальцію, скільки в двох склянках молока! Воду можна не лише пити – можна й приймати мінеральні ванни. Аналогів цій мінеральній воді в Україні більше немає.

 – Вечеря – вільний час.

3 день

 

– Сніданок. Виселення з готелю.

– Мукачево (замок Паланок). Звідки б Ви не наближалися до Мукачево, за десятки кілометрів, на одинокій гостроверхій сопці, як магніт, Вас притягує овіяний легендами і бойовою славою мукачівський замок «Паланок» (XIV ст.). Цей визначний воєнно-архітектурний пам’ятник середньовіччя був збудований для охорони і контролю торгових і військових шляхів. Деякі джерела стверджують, що вже в ІХ-Х ст. на горі було невелике укріплення, збудоване для охорони кордонів Київської Русі за Карпатами. Спорудив замок руський князь Федір Корятович і перетворив його у свою резиденцію. Замкові стіни пам’ятають свою захисницю Ілону Зріні, що проявила дива мужності та героїзму при обороні замку.

– Обід зі страв закарпатської кухні (самостійно)

– Дегустація та придбання закарпатських вин в місцевого винороба у с.Гать та можливість придбати угорських продуктів та побутової хімії. (Дегустація безкоштовно).

– Косино. Сучасний відпочинковий комплекс «Термальні води Косино» розташований у дубовому гаю, має 7 басейнів, 7 Королівських саун, середня температура в термальних басейнах + 41 °C. Гордістю комплексу є найбільші в Україні фонтани-джакузі з «кавою», «вином», «пивом», «паленкою» та фонтанів-ілюзія «Золотий кран здоров’я» висотою 15,5 метра. Відпочинок тут подобається дорослим і дітям, а також приносить користь здоров’ю. Велика відпочинкова територія з лежаками. Більше інформації на сайті kosino.com.ua

 Ділове – географічний центр Європи. Ласкаво запрошуємо Вас в діловий центр Європи. Діловий, тому що тут живуть ділові люди, а центр, тому що тут встановлено кам’яний знак, на якому написано: “Постійне, точне, вічне місце. Дуже точно, зі спеціальним приладом, виготовленим в Австро-Угорщині, за шкалою меридіанів та паралелей, встановлений центр Європи. Рік 1887”.

– Водоспад Труфанець. Водоспад розташований у пригирловій частині річки Труфанця. Загальна висота водоспаду – 36 метрів. Складається з численних (понад 5) каскадів.

– Яблунецький перевал. Зупинка на Яблунецькому перевалі, висота перевалу над рівнем моря – 931 метрів над рівнем моря. Яблунецький перевал – перехід, що з’єднує річку Прут і Тиса. Яблунецький перевал є границею, що розділяє Закарпатську та Івано-Франковську область. Тут діє сувенірний ринок, облаштовано оглядовий майданчик, з якого видно частину смт.Ясіня і Свидівецького масиву з горами Близниця. Яблунецький перевал попав в Українську книгу рекордів, як сама високогірна траса в Україні. (фотосесія, огляд перевалу та придбання сувенірів на ринку).

– поселення на Яремчанщині – відомий курорт, розташований в надзвичайно мальовничій долині між горами на березі річки Прут. Селище вважається найвідомішим туристичним центром Прикарпаття з надзвичайно чистим повітрям, багатою історією та цікавими краєвидами.

– Вечеря – вільний час.

4 день

 

Сніданок.

– Джип-тур на полонину. (тривалість до 3,5-4 годин)

Ви відкриєте для себе красу і природу Карпат, а також отримаєте море адреналіну від поїздки на відкритих автомобілях-позашляховиках по гірських хребтах і перевалах, з виїздом на вершини, з яких відкриваються дивовижні панорами гір. Джипінг до карпатських вершин – чудовий шанс урізноманітнити свій відпочинок в Карпатах. Відвідати за кілька годин місця, до яких зазвичай треба витратити кілька днів пішого ходу, можна на потужному позашляховику, що з легкістю долає складні підйоми і спуски, бездоріжжя та невеликі потічки. Ви побачите Карпати зовсім з іншого боку, відчуєте справжній драйв і отримаєте  дивовижно красиві фотознімки. Нас відвезуть на гірську полонину, де ми зможемо ознайомитись з виробництвом овечих сирів (бринза, вурда, будз), на замовлення приготують на вогнищі смачний банош, шашлик, настоянки.

– Буковель – оглядовий підйомник та відпочинок-купання на озері Молодості. Гірськолижний курорт №1 в Україні, де можна здійснити підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель (1115м) з якої відкривається чудова панорама Ґорґан і Чорногірського хребта. (оглядова по курорту, катання на підйомнику, для бажаючих відвідування “VODA Club”, в якому басейни / сауни та релакс зона, а також відпочинок на озері “Молодості” – купаємось, засмагаємо, відпочиваємо !!!).

– Перевернутий будинок в с.Поляниця. (у нас є можливість не лише сфотографувати будинок  зовні, а також відвідати його, ми побачимо, як всі меблі прикріплені до стелі, вийде дуже цікава фотосесія).

Микуличинська пивоварня. (Саме у маленькій приватній пивоварні, ми можемо спробувати та придбати свіже-карпатське пиво, а саме 4 види: світле, темне, пшеничне та медове).

– Вечеря – вільний час.

5 день

 

 Сніданок.

Гора Говерла. Пішохідний маршрут на найвищу вершину України – гору Говерла 2061м. Маршрут розпочинається з туристичної бази «Заросляк».

Ворохта (спортивна база «Авангард», огляд лижних трамплінів та міст-віадук).

– Женецьке Урочище – водоспад Гук. Водоспад Женецький Гук розташований на висоті 900м. над рівнем моря. Утворився у післявоєнні роки в результаті повені. Вода вільно падає з висоту 15метрів.

Вечеря – вільний час.

6 день

 

– Сніданок. Виселення з номерів.

– Верховина, яка повністю виправдовує свою назву, тому що тільки нижня його частина знаходиться на висоті 620-640 м над рівнем моря, а решта – ще вище у горах. Це етнографічний центр Гуцульщини, колишнє Жаб’є, що розкинулося на берегах славетної річки Чорний Черемош, окрім мальовничих карпатських панорам має й багато інших принад для вибагливих туристів.

– Піднімаємось на вершину Верховини до хати Трембітаря Миколи Ілюка, саме тут музикальний концерт та показ сімейної колекції гуцульських музикальних інструментів. На висоті 700м. над р.м. біля ошатної дерев’яної хати, нас зустрічає в гуцульській одежі грою на трембіті – Заслужений працівник культури України Микола Ілюк. Звук трембіти, який ввібрав в себе і чари гір і Карпатську незвідану силу громовиці заворожує всіх. Гостинно запрошує Микола Ілюк гостей до своєї хати-музею, де відтворено старовинний побут гуцулів. Музей багатий на гуцульську одежу та народні музичні інструменти.

Після екскурсії кожен бажаючий може вдягнутися в національний одяг та сфотографуватися на фоні Верховини, гори Магура, Чорногірського хребта чи під смерічками з грибочками на царинці в пана Миколи. Маленьким відвідувачам теж цікаво, бо вони грають, вдягаються в маленьких гуцуликів, а ще розглядають та годують кроликів, кізоньку – це їм найцікавіше. І вражень їм вистачає надовго.

– Хата-стая. «Файні наші газдині та газдики, просимо вас до нашої гуцульської хатини», – такими словами верховника Галина Мокан запрошує шукачів народного колориту до свого сирного світу. Галина відкрила у Верховниі власний музей «Хата-стая», де розповідає про традиційне домашнє сироваріння. Стая – це кустарна гуцульська сироварня із казанком над відкритим вонищем. Саме у таких колибах-стаях вівчарі на полонинах ціле літо варять полонинські сири – будз, вурду та бринзу. В музеї «Хата-стая» весь процес можна побачити на власні очі та долучитися до роботи власними руками, щоб наприкінці екскурсії продегустувати сир власного виробництва та інші страви гуцульської кухні.

Вгості до хати “Діда Іванчика”, дегустація цілющих чаїв та настоянок у лікувальних цілях. Туристи зможуть побачити велику кількість, цілющих трав, плодів, коріння та настоянок якими діди-прадіди запобігали різним захворюванням та лікувалися ними.Також ви почуєте історії про приготування лікувальних мазей за народними методами, та їхнє застосування. Найбільш інтригуючою є третя музейна кімната, де знаходиться більше 20-ти видів цілющих настоянок, із загадковими гуцульськими назвам.

– Форельне господарство (риболовля) / Обід – комплекс ставків, які призначені для ловлі форелі. А також Вашу власноруч свіжо виловлену форель, приготують в місцевій колибі. Обід зі страв гуцульської кухні. 

– при хорошій погоді, відпочиваємо, купаємось на гірському пляжі та приймаємо процедури в карпатському джакузі (валилі).

– с.Яворів. Українське село, яке по праву рахується столицею давнього гуцульського ремесла – ліжникарства.

Ми відвідаємо майстра, якій розкаже та покаже нам, як виготовляються ці м’які та пухнасті вовняні вироби, а також дозволить усім бажаючим йому допомогти. Це унікальна можливість наблизитися до традицій гуцулів, поспілкуватися з місцевими мешканцями та придбати собі подарунок на пам’ять по цінах виробника. Ліжник — плетений руками виріб з овечої шерсті. Гуцульські ліжники використовується як ковдра, покривало, килим, ним застеляють лавки, бричкі, санки, взимку вкривають коней. Ліжник дуже теплий та має цілющі властивості. Виставка виробів із овечої вовни на продаж (шкарпетки, рукавиці, ліжники, гобелени, килими, безрукавки).

 «Валило» – гуцульська пральна машина або карпатське джакузі, де ліжник під дією води стає міцним та пухнастим. Ознайомлення з валилом.

– завершення екскурсійної програми, виїзд в Хмельницький /  (орієнтовне прибуття в 22-23 год). 

Виїзд: під замовлення

Вартість: 3700 грн (загальний) / 3600 грн (діти до 10 років) (проїзд, проживання, страхування, 2-ох раз. харчування)
Туристичне обслуговування: 150 грн

У вартість туру не входить: обіди, вхідні квитки.

Вхідні квитки:

Синевір – 25 грн (дорослий) / 10 грн (діти), * Шипіт водоспад – 10 грн (дорослий) / 5 грн (діти), * Підйомник на Гимбу – 120 грн (дорослий) / 80 грн (діти), Реабілітаційний центр бурого ведмедя – 25 грн (дорослий) / 10 грн (дитячий), * Замок Сент-Міклош – добровільний внесок, * Замок «Паланок» – 50 грн (дорослий) / 25 грн (діти), * Косино (3 год) – 450 грн (дорослий) / Діти до 150 см – безкоштовно, * Лінія Арпада – 60 грн (дорослий) / 40 грн (діти), * Буковель підйомник – 120 грн (дорослий) / 85 грн (діти), * Говерла – 30 грн (дорослі) / 15 грн (діти), * Джип-тур – 300 грн/чол, * Яворів, екскурсія-показ по ліжникарству: загальний – 25 грн./ос., * Вгості до хати “Діда Іванчика”, дегустація цілющих чаїв та настоянок у лікувальних цілях: загальний – 35 грн./ос., * Хата-концерт-виставка Трембітаря Миколи Ілюка: загальний – 25 грн./ос., дитячий – 25 грн./ос., *Хата-стая: 25 грн (загальний), * Обід на форельному господарстві: загальний – 250 грн./ос.;

* вартість вхідних квитків вказана на 11.05.2019р.


Фірма залишає за собою право змінювати програму туру, порядок та час екскурсій без зменшення загального обсягу послуг. Фірма не несе відповідальність за можливі затримки на дорогах і погодні умови. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. 

У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від’їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи.

* У вартість “Туристичного обслуговування” входить – транспортне обслуговування по маршруту, супровід керівником групи, екскурсовод на екскурсійних об’єктах, плата за в’їзд автобусом на екскурсійні об’єкти.

Під страхуванням розуміється – “Страхування від нещасних випадків на транспорті”.

гарячі пропозиції

“Закарпатський калейдоскоп” (3 дні)

“Закарпатський калейдоскоп” (3 дні)

виїзд:  12 -14.04 / 03 – 05.05 / 17 – 19.05 / 07 – 09.06

з Хмельницького о 05:00 год / Тернопіль 6:30

3700 грн
докладніше
“Чарівне Закарпаття” (3 дні)

“Чарівне Закарпаття” (3 дні)

виїзди: 17-19.05 / 31.05 – 02.06 / 14 – 16.06

з Хмельницького о 05:00 год

3700 грн
докладніше
“Закарпатський смак + Термали” (3 дні)

“Закарпатський смак + Термали” (3 дні)

виїзди: 19-21.04 / 10-12.05 /24-26.05

з Хмельницького о 05:00 год / Тернопіль 6:30

3700 грн
докладніше