Туроператор

Умань “Софіївський Парк” + “Шоу Фонтанів” Вінниця (1 день)

Умань “Софіївський Парк” + “Шоу Фонтанів” Вінниця (1 день)

Виїзди: під запит

Вартість: 1100 грн (проїзд, супровід, страхування)

У вартість не входить: вхідні квитки в “Софіївський Парк”: для дорослих – 100 /діти 50 грн, екскурсійне обслуговування в парку – 65 грн (дорослі) / 40 грн (діти), особисті витрати, обіди.

Умань “Софіївський Парк” +

“Шоу Фонтанів” м.Вінниця

 

Програма туру:

6.00 – виїзд з Хмельницького.

10.00 – приїзд до Умані.

10.30– початок екскурсії по парку. Проводить уманський екскурсовод.

Екскурсійний маршрут: Китайська галявина, Нижній став з павільйоном Флори, венеціанський шлюз, Темпейська долина, фонтан Змія Горгона, Левкадська скеля, острів Лесбос, Кавказ, пам’ятник Евріпіду, джерело Гіпокрени, статуя Аполона Бельведерського, галявина Зборів, Великий водоспад, долина Тар-тар, грот Сумніву і Страху або грот Тантала, статуя Орфея, водоспад Три сльози, Єлисейські поля, Крітський лабіринт, галявина афінської школи, грот Венери, амстердамський шлюз, острів Анти-Цирцеї, амфітеатр квітів. Вільний час: Відпочинок в парку

16.00 – від’їзд до м.Вінниці

18:00 – приїзд у м.Вінниця (вільний час)

20.30 – 22.00 – Шоу Фонтанів “Рошен”

23.50 – приїзд в Хмельницький

Історія :

У старовинному українському місті Умані є мальовничий, гідний великого подиву куточок, який цілком справедливо здобув право називатися чудом України, перлиною України. Такою перлиною є дендрологічний парк Софіївка – видатне творіння кінця XVIII – початку XIX ст., поема з каменю, води, зелені, архітектурних споруд і скульптур. Парк, що розкинувся на площі близько 170 га, і сьогодні вражає відвідувачів своєю неповторною красою та загадковою романтичністю.

Парк Софіївка був створений власником міста Умані польським магнатом Станіславом Потоцьким як подарунок красуні-дружині, гречанці Софії Вітт-Потоцькій. Автором топографічного й архітектурного проекту і керівником будівництва парку було призначено талановитого польського військового інженера Людвіга Метцеля, а безпосередньо виконали всі роботи в парку народні майстри – умільці Уманщини. Місце для будівництва Софіївки було вибране дуже вдало: невеликий струмок, здавна прозваний Багном (пізніше річка Кам’янка), столітні дуби, яруги і природні джерела кришталево чистої води, нагромадження кам’яних брил .

З 1796 до 1802 року копали ставки, підземну річку, споруджували водоспади й водограї, прокладали алеї, переносили велетенські гранітні брили, створювали з граніту та гіпсу художні прикраси для архітектурних споруд . В парку висаджували дерева місцевих порід і екзотичні рослини, завезені з різних країн світу .

Прикрасили парк мармуровими статуями грецьких богів та богинь, філософів та поетів, виготовленими скульпторами Італії та Франції.

Після смерті Станіслава й Софії Потоцьких парк успадкував їхній син Олександр. У 1831 році після польського повстання, в якому він брав участь, всі володіння Потоцьких були конфісковані й передані Київській казенній палаті, а з 1836 до 1859 року парк підпорядковується Управлінню військових поселень, яке розпочало в ньому реставраційні й відновлювальні роботи. За цей період збудовано багато архітектурних споруд і об’єктів ( башти при входах у сад, павільйон Флори, Рожевий павільйон на острові Анти – Цирцеї, обладнана тераса Муз, встановлено чавунного змія на фонтані ). У цей період Софіївка називається Царициним садом.

У 1859 році парк перейшов на утримання Головного училища садівництва Росії, переведеного з Одеси до Умані. Під керівництвом відомого вченого В. Пашкевича в Софіївці значно збагатилась колекція рідкісних екзотичних рослин.

У 1929 році парк оголошено державним заповідником. З 1955 року парк підпорядковується Академії наук України. Сьогодні Софіївка є цінним науковим і культурно-освітнім центром. З 1991 року їй надається статус науково-дослідної установи НАН України.

Кожний куточок парку овіяний міфами й легендами стародавньої Греції та Риму, пов’язаний з переказами та романтичними історіями про сімейне життя Потоцьких. З якого б ви боку не зайшли до парку, він скрізь прекрасний!

Послуги та ціни “Софіївського парку”

– Вартість вхідного квитка для дорослих – 100 грн., для дітей шкільного віку – 50 грн.
– Вартість екскурсії для дорослих – 65 грн., для дітей шкільного віку – 40 грн.
– Мінімальна вартість екскурсії для дорослих (до 10-ти осіб) – 650 грн., мінімальна вартість екскурсії для дітей (до 10-ти осіб) – 400 грн.
– Вартість екскурсії іноземною мовою: для дорослих – 95 грн., для дітей – 65 грн.
– Мінімальна вартість екскурсії іноземною мовою для дорослих (до 10-ти осіб) – 950 грн., для дітей ( до 10-ти осіб) – 650 грн.
– Екскурсії проводяться українською, російською, англійською, польською, французькою та німецькою мовами.

Вартість вхідного квитка в музей мармурової скульптури – * грн., для дітей шкільного віку – * грн., з екскурсійним обслуговуванням – відповідно * грн. і * грн. Мінімальна вартість екскурсії для дорослих (до 8-ми осіб) – * грн. Для дітей (до 8-ми осіб) – * грн.

Вартість вхідного квитка на виставку-продаж “Акванарій” – * грн., для дітей шкільного віку – * грн.

  • Вартість катання човном по підземній річці Ахеронт для дорослих – * грн., для дітей шкільного віку –* грн.

Мінімальна вартість катання для дорослих (до 10 осіб) – * грн., для дітей (до 10 осіб) – * грн.

  • Катання на катамаранах для дорослих – * грн., для дітей – * грн., на човнах – * грн. (30 хв.)
  • Прогулянка на поромі для дорослих – * грн., для дітей шкільного віку – * грн.

Мінімальна вартість прогулянки на поромі для дорослих ( до 10 осіб) – * грн., для дітей (до 10 осіб) – * грн.

Катання верхи на коні – * грн., фотографування на коні – * грн.
Катання каретою (до 5 осіб) – * грн., фотографування на кареті – * грн. з особи.
Катання на диліжансі ( до 6-ти осіб) – * грн.
Катання на санях, запряжених кіньми (до 5 осіб) – * грн.

Виїзди: під запит

Вартість: 1100 грн (проїзд, супровід, страхування)

У вартість не входить: вхідні квитки в “Софіївський Парк”: для дорослих – 100 /діти 50 грн, екскурсійне обслуговування в парку – 65 грн (дорослі) / 40 грн (діти), особисті витрати, обіди.

Фірма залишає за собою право змінювати програму туру, порядок та час екскурсій без зменшення загального обсягу послуг. Фірма не несе відповідальність за можливі затримки на дорогах і погодні умови. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. 
У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від’їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи.
* У вартість “Туристичного обслуговування” входить – транспортне обслуговування по маршруту, супровід керівником групи, екскурсовод на екскурсійних об’єктах, плата за в’їзд автобусом на екскурсійні об’єкти.
Під страхуванням розуміється – “Страхування від нещасних випадків на транспорті”.

гарячі пропозиції

“Чарівне Закарпаття” (3 дні)

“Чарівне Закарпаття” (3 дні)

виїзди: 17-19.05 / 31.05 – 02.06 / 14 – 16.06

з Хмельницького о 05:00 год

3700 грн
докладніше
“Закарпатський калейдоскоп” (3 дні)

“Закарпатський калейдоскоп” (3 дні)

виїзд:  12 -14.04 / 03 – 05.05 / 17 – 19.05 / 07 – 09.06

з Хмельницького о 05:00 год / Тернопіль 6:30

3700 грн
докладніше
Чернівці – Долина Тюльпанів (1 день)

Чернівці – Долина Тюльпанів (1 день)

виїзди: 13.04. / 14.04 / 20.04. / 21.04. /27.04. / 28.04

800 грн
докладніше
“Закарпатський смак + Термали” (3 дні)

“Закарпатський смак + Термали” (3 дні)

виїзди: 19-21.04 / 10-12.05 /24-26.05

з Хмельницького о 05:00 год / Тернопіль 6:30

3700 грн
докладніше