Фестиваль “Old CAR Land” + Радомишльський Замок та Папірня (1 день)

Фестиваль “Old CAR Land”  + Радомишльський Замок та Папірня (1 день)

Виїзди: 28.04

Вартість: 640 грн.

У вартість входить:
– проїзд комфортабельним автобусом, супровід, страхування на час подорожі.

У вартість не входить: 
– особисті витрати;
– вхідний квиток на фестиваль – 120 грн дорослий / діти до 12 років – безкоштовно (за наявності свідоцтва);
– вхідний квиток у замок Радомишль – 120 грн.

 

Фестиваль “Old CAR Land”

+ Радомишльський Замок та Папірня

 

Виїзд о 03:00 з м.Хмельницького.

Ресторан Yellow Plane

По дорозі на фестиваль ми зробимо зупинку, щоб випити кави в дуже цікавому ресторані.  На 57 кілометрі траси Київ-Житомир біля дороги стоїть великий і жовтий літак. Він давно не літає, але ви все ж можете політати в ньому. Це не парадокс, а унікальний комплекс Yellow Plane, в якому можна поїсти, випити, та посидіти в кабіні справжнього літака.

Літак – головний персонаж Yellow Plane, а будівля ресторану виконана у формі диспетчерського пункту в аеропорту. Загалом дуже цікаве і колоритне місце для того щоб відпочити з дороги, випити смачної кави або чаю, та зробити яскраве фото! Орієнтовна вартість кави – від 25 грн. Кави з бутербродом – від 35 грн.

09:00 – прибуття на фестиваль OldCarLand.

Про фестивальOldCarLand

Більше 1000 одиниць техніки привезуть на найбільший технічний фестиваль України  OldCarLand.

Це вже восьмий захід. Його влаштовує OldCarServiсe і «проект Кофейбус».

Серед учасників – легковики, вантажівки, автобуси, мото- і велотехніка. Найстарішим машинам фестивалю – більше 90 років. Багато із них збережені в єдиному екземплярі. Чимало буде унікальних моделей, які випускали протягом короткого часу, а також тих, що належали відомим і впливовим особам. Техніку на OldCarLand привезуть із багатьох областей України, Польщі, Естонії, Литви, Білорусі й інших держав.

Вперше на фестивалі представлять масштабну експозицію спортивних машин. Можна буде побачити ретроавтомобілі, які здобували перемоги 30-40 років тому.

Тема спорту буде продовжена і в інших експозиціях. Вперше на OldCarLand презентують клубні автобуси найвідоміших українських футбольних команд. Звісно, також можна буде побачити старовинні й рідкісні ЛАЗи, іншу радянську, французьку й угорську пасажирську техніку різних років випуску.

Захід проходитиме за сприяння Міністерства оборони, на фестиваль привезуть як танки часів Другої світової війни, так і сучасну вітчизняну техніку. Покажуть машини, які США надало нашій армії у 1990-х роках.

На  OldCarLand традиційно працюватимуть ресторанні зони, розважальні дитячі сектори, виступатимуть музичні гурти на головній сцені, діятимуть активні експозиції музичної й ігрової техніки, яку не випускають понад 30 років. Відбуватимуться змагання на дитячих педальних машинках і різноманітні майстер-класи.

OldCarLand – це ідеальне місце для проведення вихідних із сім’єю та друзями. Можна буде не лише прослідкувати, як змінилися автомобілі за останні 100 років, а й взяти участь у десятках конкурсів і заходах. Цікаво буде і дітям. Для них відчинять кабіни пілотів бойових винищувачів, влаштують змагання на педальних машинках, проведуть майстер-класи із гри на барабанах.

13:00 – збір та виїзд групи на екскурсію у замок Радомишль та Папірню.

Всього в ста кілометрах від Києва розкинувся красивий Радомишльський Замок. «Замок Радомисль» – одне з найбільших культурних відкриттів в Україні за останні 20 років. Доглянута територія, цікава історія, великий музей домашньої ікони,діюча папірня. На території паркової зони замку Радомишль є два острівця, що з’єднуються містками, багато скульптур, один з небагатьох музеїв в світі домашньої ікони, який налічує понад 5-ти тисяч експонатів. Разом з екскурсоводом, Ви прогуляєтесь зеленою територією та залами радомишльського замку.

Під час екскурсії Ви ткож відвідаєте старовину папірню замку, де виготовляють папір за старовинними рецептами Києво-Печерської Лаври. Весь процес ви зможете побачити своїми очима.

Найбільшою гордістю замку є музей-виставка домашньої ікони, зібрана родиною Богомолець. Ікони різних століть, територій і написані різними стилями. Також, в Замку Радомишль зібрано багато експонатів народного побуту і культури України. Екскурсія в Радомишль-насичена культурою, етикою і історією.

17:00 –  збір та повернення у  м.Хмельницький

По дорозі додому ми зробимо фото-паузу біля будинку рибака на Острові кохання.

Мальовничий Острів любові в селі Старий Солотвин, посеред річки Коднянка, виглядає по-справжньому казково. Острівець має штучне походження, на ньому побудували дерев’яний будиночок, іменований «хатиною рибалки і мисливця», який був місцем відпочинку і укриття від дощу для рибалок. Також використовувався для виставки мисливських трофеїв. Трохи пізніше з’явився дерев’яний місток, який з’єднав острів з «цивілізацією». Особливою барвистості крихітному острівці надають дерева, що ростуть там – саме вони створюють казкову атмосферу.

Виїзди: 28.04

Вартість: 640 грн.

У вартість входить:
– проїзд комфортабельним автобусом, супровід, страхування на час подорожі.

У вартість не входить: 
– особисті витрати;
– вхідний квиток на фестиваль – 120 грн дорослий / діти до 12 років – безкоштовно (за наявності свідоцтва);
– вхідний квиток у замок Радомишль – 120 грн.

 

Фірма залишає за собою право змінювати програму туру, порядок та час екскурсій без зменшення загального обсягу послуг. Фірма не несе відповідальність за можливі затримки на дорогах і погодні умови. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. 
У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від’їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи.
* У вартість “Туристичного обслуговування” входить – транспортне обслуговування по маршруту, супровід керівником групи, екскурсовод на екскурсійних об’єктах, плата за в’їзд автобусом на екскурсійні об’єкти.
Під страхуванням розуміється – “Страхування від нещасних випадків на транспорті”.

гарячі пропозиції

“Карпатський Драйв” (3 дні)

“Карпатський Драйв” (3 дні)

виїзди: 26-28.07 / 24-26.08

з Хмельницького о 2:30 год

2850 грн
докладніше
«Карпатськими озерами + Говерла» (3 дні) – NEW!

«Карпатськими озерами + Говерла» (3 дні) – NEW!

Виїзд: 19-21.07 / 9-11.08 / 24-26.08 / 6-8.09 / 4-6.10

з Хмельницького о 3:30

1650 грн
докладніше
“Замками Закарпаття + Термали та Чани” (3 дні)

“Замками Закарпаття + Термали та Чани” (3 дні)

виїзди: 6-8.09

з Хмельницького о 03:00 год

1900 грн
докладніше
“Літо на Закарпатті #1” (7днів)

“Літо на Закарпатті #1” (7днів)

виїзди: 29.07-4.08 / 12-18.08

з Хмельницького о 02:00 год

4200 грн
докладніше
Пансіонат «ARAGON»

Пансіонат «ARAGON»

виїзд: кожних три дні

з Хмельницького о 19:30 год

від 120 грн
докладніше
Перевезення на Залізний Порт – Хмельницький #1

Перевезення на Залізний Порт – Хмельницький #1

виїзд: кожних три дні

з Хмельницького о 19:30 год

Автобус №1

від 550 грн
докладніше