"Карпатський Драйв" (4 дні)
 
 
РАФТИНГ на Черемоші / Велотур / Кінні прогулянки / ЗІП-Лайн / похід в гори на Драгобраті / Джип-тур / та багато іншого на Вас чекає в турі 
 
 
 
Виїзд: 28.04-01.05 / 28.06-01.07
 
- нагадуємо, що для сплаву надаються гідрокостюми та носки, в яких не холодно та комфортно сплавлятись;
- а також в період квітня-травня, висока вода і сплав виходить ще цікавішим. 

 

Виїзд о 2:30 год з м.Хмельницького / Маршрут: через Хмельницький - Чернівці - Верховина - Яремче - Івано-Франківськ (об'їзна)- Тернопіль - Хмельницький

1 день

- 9:00 – орієнтовний час прибуття, відпочинок / збір на рафтинг.

- 9:30 - Рафтинг по Черемошу.

Одним з найбільш захоплюючих варіантів сплавів - це рафтинг на Чорному Черемоші.

Прибуття до  рафтинг-табору в селищі Бистрець, видача спорядження (жилет, шолом, гідрокостюм, взуття). Від табору виїжджаємо на місце сплаву (вище за течією на 8 км.)

І ось зібравшись, ми готові та сплаву і розпочинаємо наш активний відпочинок. Сплав відбувається від повороту на селище Дземброня до закінчення селища Красник.

У нашій програмі передбачено 2 рази сплаву !

Основні пороги даної ділянки - поріг "Берди", "Дземброня", "Біла кобила", "Малий Гучок", "Середній Гук" та "Великий Гук". Останній є найбільш складним порогом даної ділянки. По закінченні сплаву повторне повернення  на маршрут і сплав по Чорному Черемошу по всім порогам  та повернення в рафтинг-табір.

 

рафтинг на черемоші

Рафтинг проводиться під керівництвом досвідченого інструктора з використаннями всього необхідного захисного спорядження (страхувальний жилет, каска) та не потребує спецпідготовки. Також перед сплавом проводиться інструктаж з техніки безпеки. Ви навчитесь правильно тримати весло, опануєте основи техніки веслування і  поведінки на воді. Тож сплавлятися буде не тільки захопливо і весело, а й безпечно.

 

- Обід зі страв гуцульської кухні на Рафтинг-таборі.

- 15:00 – виїзд до Верховини.

 

- Найцікавіша музей-хата Трембітаря Миколи Ілюка. На висоті 700 м. над р.м. біля ошатної дерев'яної хати, нас зустрічає в гуцульській одежі грою на трембіті - Заслужений працівник України Миколи Ілюк. Звук трембіти, який ввібрав в себе і чари гір і Карпатську незвідану силу громовиці заворожує всіх. Гостинно запрошує Микола Ілюк гостей до своєї хати-музею, де відтворено старовинний побут гуцулів. Музей багатий на гуцульську одежу та народні музичні інструменти.

 

Після екскурсії кожень бажаючий може вдячнутися в національний одяг та сфотографуватися на фоні Верховини, гори Магура, Чорногірського хребта чи під смерічками з грибочками на царинці в пана Миколи. Маленьким відвідувачам теж цікаво, бо вони грають, вдягаються в маленьких гуцуликів, а ще розглядають та годують кроликів, кізоньку - це їм найцікавіше. І вражень їм вистачає надовго.

- Гуцульська броварня. А пивоманам особливо смакуватиме живе пиво "Верховина", що зварене із якісного баварського солоду та хмелю на кришталевій карпатській воді. Тут можливо спробувати та придбати 4 сорти пива карпатського, а також верховинські настоянки.

17:00 – виїзд до Ворохти. Поселення в готель, вільний час / відпочиваємо.

 2 день

 - 9: 00 Сніданок. Виселення. 

- Сьогодні в нас буде насичений день - Велосипеди, Кінні прогулянки, Політ над Карпатами ;)

- 10:00. Велотур (тривалістю: до 2 год). Наш маршрут Карпатським шляхом до найдовшого в Україні залізничного тунелю, ми будемо їхати не головною дорогою, щоб не було транспорту між містами і насолоджуватись краєвидами гірського масису, а також оглянемо старовинні австрійські мости-віадук. При поверненні до Ворохти ми зробимо відпочинок від сидіння велосипеда, а саме організуємо політ.

* На бажання групи, можливо організація велотуру до 5-6 год з підйомом на полонину.

- 12:00. Zip Line (політ над Карпатами)   -  720 метрів щастя.

Екстрім в Ворохті  - Zip Line дозволяє здійснити політ над землею без супроводу інструктора. Перепад висот незначний - близько 18 метрів від точки старту до точки фінішу. Спуск розділений на дві ділянки: 550 і 170 метрів, проміжна зупинка обов'язкова.

Установка складається зі зони старту, зони фінішу з тормозним пристроєм, несучого тросу натягненого між установками старту і фінішу, спеціального спорядження яке переміщається по тросу разом з людиною.

 

зіп лайн карпати

Підвіска і провисання тросу розраховані на вагу відвідувача від 35 до 90 кг.

Zip Line розрахований не тільки для дорослих. Для дітей працює нижній спуск довжиною 170 метрів. 

- Обід зі страв гуцульської кухня - колиба. Ми зробимо відпочинок на обід, після чого відправляємо далі за новими емоціями.

 

 - Кінні прогулянки по горам. Після смачного обіду та відпочинку ми друзі їдемо до старту нашої кінної прогулянки. Пересідаємо із зручних сидінь автобуса на кінні сідла. Наша прогулянка буде тривати до 2-ох годин. Хто вперше буде на верховій їзді, на одного-два коня йде супроводжуючий поряд.

 

 

- Ворохта (центр). Де ми зможемо оглянуит гуцульські церкви XVIII-XIX століття, кілька десятків австрійських та польських вілл, унікальні австрійські залізничні мости-віадуки, побудовані більше ста років тому руками полонених італійців та шедевр спортивної архітектури - комплекс трамплінів для стрибків на лижах, що діє цілий. Для бажаючих працює канатно-крісельний витяг, а також ринок сувенірів.

 

 

- Виїзд в Ясіню. Заїзд до магазину, після чого ми покидаємо наш автобус та пересідаємо на позашляховик ГАЗ-66 та їдемо в урочище Драгобрат (1300-1500 м. н.р.м.).

 

- 20:00. Поселення на Драгобраті, з вікон нашого готелю відкривається неймовірна краса Карпат.

- Вечеря. Вільний час. Можливо замовити Чан та Баню.

3 день

 

- 9:00. Сніданок. 

 

- Сьогодні в нас буде насичений день – ми побачимо неймовірну панораму на гори Карпат, відвідаємо гірські озера, зробимо фотосесію неймовірних Карпатських панорам. Враження позитивні – гарантуємо. Похід на Свидовецький хребет + якщо погода буде сприяти, ми побачимо цвітіння "Долини крокусів".

 

- В нас буде два варіанти підйому, ми рекомендуємо скористатись підйомом на Свидовецький хребет канатно-крісельним підйомником, потім ми продовжуємо марштрут  на гору Близниця 1881 м через Жандарми, на вершині відпочинок, "фото-пауза", після чого спуск - льодовикове озеро Івор 1600м. - далі прямуємо гірською стежкою через гірське озеро "Оаза" до готелю.

У Свидовця власна неповторна магія, яку обов'язково варто спробувати на собі! На Свидовці справжній озерний рай: уздовж хребта розмістилися відразу декілька високогірних озерАпшинец, Івор, Догяска (Герешаска), Ворожеска.Деякі Свидовецький озера досить мініатюрні, а ось Догяска не в приклад - вражає масштабом як для звичного озера льодовикового походження: воно розтягнуто на 167 метрів по діагоналі, а в глибину цілком годиться для пірнання. Тільки озеро наповнюється виключно завдяки атмосферних опадів, знаходиться на висоті 1 577 метрів н.р.м., тому про комфортну температуру для водних процедур забудьте відразу: +11 градусів в найспекотніше літо максимально.

драгобрат озера тури

Найвизначнішою вершиною Свидовецького хребта визначена гора Близниця, 1881 метри заввишки. Хоча насправді Близниця на Свидовці  розділяється на три: просто Близниця, Мала і Велика Близниці. До того ж практично рукою подати від Близниці  до ще одного озера з льодовиковим походженням – Івор,  куди можливо відносно швидко піднятися за бажанням!

 - Вечеря 19:00. Вільний час. Можливо замовити Чан та Баню.

4 день

 

- 8:00. Сніданок, виселення з номерів. Виїзд з готелю. Переїзд з урочища в Ясіню на позашляховиках.

 

- Ябулунецький перевал. Зупинка на Яблунецькому перевалі, висота перевалу - 931 метрів над рівнем моря. Яблунецький перевал - перехід , що з'єднує річку Прут і Тиса. Яблунецький перевал є границею, що розділяє Закарпатську та Івано-Франківську область. Тут діє сувенірний ринок, облаштовано оглядовий майданчик, з якого видно частину смт.Ясіня і Свидівецького масиву з горами Близниця. Яблунецький перевал попав в Українську книгу рекордів, як сама високогірна траса в Україні. (фотосесія, огляд перевалу та придбання сувенірів на ринку).

 

- Джип-тур по вершинам та на полонину. (тривалість до 3,5 - 4 год.)

Ви відкриєте для себе красу і природу Карпат, а також отримаєте море адреналіну від поїздки на відкритих автомобілях-позашляховиках по гірських хребтах і перевалах, з виїздом на вершини, з яких відкриваються дивовижні панорами гір. Джипінг до карпатських вершин – чудовий шанс урізноманітнити свій відпочинок в Карпатах. Відвідати за кілька годин місця, до яких зазвичай треба витратити кілька днів пішого ходу, можна на потужному позашляховику, що з легкістю долає складні підйоми і спуски, бездоріжжя та невеликі потічки. Ви побачите Карпати зовсім з іншого боку, відчуєте справжній драйв і отримаєте  дивовижно красиві фотознімки.

 

джип тури карпати

- 14:30. Яремче, водоспад Пробій – Ринок сувенірів. Ви відвідаєте водоспад Пробій – це унікальний куточок природи з каскадом водоспадів, а також автентичний ринок гуцульських сувенірів, де можна буде придбати найрізноманітніші сувеніри на згадку про Карпатський край (вишиванки, ліжники, дерев’яні та шкіряні прикраси та ін.)

 

водоспад пробій яремче

- Овечий сир - Бринза/ Вурда/ Будз. У Вас буде можливість спробувати та придбати славнозвісну карпатську овечу бринзу і навіть самі зможете перекинутись на відомих всьому світу гуцулів. 

 

- Обід (за додаткову плату).

- Виїзд в м. Хмельницький. (орієнтовне прибуття 22-23:00 год)

 

 


Вартість:  

№ 1 - 2750 грн

№ 2 - 3200 грн (все включено!)

 

№ "1" - у вартість входить: 

- проїзд з Хмельницького - по всьому туристичному маршруту - Хмельницький;

- проживання 1 ніч у Ворохті / 2 ночі на Драгобраті;

- страхування під час дороги;

- харчування (3 вечері / 3 сніданки) / обід на Рафтинг-центрі / обід в готелі на 2 день;  

- 2 рази сплаву (10-12 км * 2 рази = 21-24км): прокат плавзасобу (весло, каска і жилет);

- супровід інструктора на воді та транспортний супровід на самих сплавах;

- Джип-тур по горам та на полонину;

- Драгобрат: трансфер в урочище на позашляховику у дві сторони;

- супровід керівника групи;

 

№ "2" - у вартість входить "ВСЕ ВКЛЮЧЕНО": 

- проїзд з Хмельницького - по всьому туристичному маршруту - Хмельницький;

- проживання 1 ніч у Ворохті / 2 ночі на Драгобраті;

- страхування під час дороги;

- харчування (3 вечері / 3 сніданки) / обід на Рафтинг-центрі / обід в готелі на 2 день;  

- 2 рази сплаву (10-12 км * 2 рази = 21-24км): прокат плавзасобу (весло, каска і жилет);

- супровід інструктора на воді та транспортний супровід на самих сплавах;

- Джип-тур по горам та на полонину;

- вхідний квиток на концерт-музей у хаті Трембітаря Миколи Ілюка;

- Велотур до 2 год;

- Кінна прогулянка до 2 год;

- Драгобрат: трансфер в урочище на позашляховику у дві сторони, провідник по горам.

- супровід керівника групи;

 

У вартість не входить:  

- прокат гідрокостюма – 100 грн + 50 грн гідро-носки; 

- Zip Line – 120 грн;

- Велотур до 2 год. - 200 грн (прокат велосипеду, провідник)

- Кінна прогулянка до 2 год. - 350 грн;

 


Часті запитання про сплав?

• Чи є якісь обмеження щодо участі в рафтингу?  

При захворюваннях серцево-судинної системи, нирковій недостатності інших небезпечних і гострих захворюваннях – участь в рафтингу не рекомендована. Про будь-що, що може викликати або загострити проблеми зі здоров’ям треба заздалегідь повідомити організаторів.

• Чи можна брати з собою дітей?    

В рафтингу дозволяється брати участь дітям від 16 років. Якщо менше 16 років, обговорювати з організаторами. В практиці в нас беруть участь на сплаві діти від 8 років.

• Чи заважає рафтингу погана погода (дощ і т.п.)?           

Погода на Черемоші, як і загалом в горах, мінлива. Часом світить сонце, часом падає дощ, а деколи й сніг. Тому готовим варто бути до всього. Однак саме для рафтингу є плюси у всіх випадках.В сонячну погоду – сплав дуже приємний, в дощову – піднімається вода і можна отримати більше вражень та адреналіну. А в рафтинг-таборі завжди є можливість зігрітись та гарно провести час за будь-якої погоди.

 

Рекомендоване спорядження:

Для сплаву:

• Найкращий одяг для сплаву – гідрокостюм, він промокає, але дуже добре тримає тепло. Під нього вдягають футболку або тонкий гольф і спідню білизну, можна також вдягнути термоштани. Поверх гідрокостюма в прохолодну погоду варто вдягнути водонепроникну куртку. В літній період можна купальник одягнути під гідрокостюм.

• Взамін гідрокостюма можна використати водовідштовхуючий костюм (куртка+штани, такий собі «продвинутий» дощовик), повністю сухими не будете, але буде тепло, бо не продувається вітром. Під нього варто вдягнути спортивний одяг або термобілизну

• В дуже холодну погоду допоможе додаткова флісова або подібна до неї кофта.

• В сонячну погоду варто мати одяг з довгим рукавами, щоб уникнути опіків.

• Під каску одягається тонка шапка, бандана або баф.

• На ноги гідрошкарпетки, під них варто одягнути ще одні тонкі чисті звичайні. Поверх всього — старі вільні кросовки або трекінгові черевики.

• На руки можна одягнути спеціальні гідрорукавиці або звичайні тонкі рукавиці.

• Змінний теплий і зручний одяг, щоб переодягнутися після сплаву, тут треба врахувати, що все, щоб було на вас під час рафтингу буде мокре або вологе.

- Усе спеціальне водне спорядження можна взяти на прокат.

- Мобільний телефон краще залишити на березі, з собою його можна взяти лише в спеціальному гермопакеті. Фотоапарат теж краще залишити, хоча дехто бере його з собою на воду, однак гарантувати, що він повернеться цілим і неушкодженим/незамоченим – не можемо.

 
 
За детальною інформацією звертайтесь до менеджерів Туроператора "Партнер Тур груп":
тел. (067)557-67-27, (063)529-54-20, (0382)777143
 
 
- Туристичним агенціям надається комісійна винагорода -
 

 
Фірма залишає за собою право змінювати програму туру, порядок та час екскурсій без зменшення загального обсягу послуг. Фірма не несе відповідальність за можливі затримки на дорогах і погодні умови. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. 
У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від'їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи.
 
* У вартість "Туристичного обслуговування" входить - транспортне обслуговування по маршруту, супровід керівником групи, екскурсовод на екскурсійних об'єктах, плата за в'їзд автобусом на екскурсійні об'єкти.
Під страхуванням розуміється - "Страхування від нещасних випадків на транспорті".