Чернівці – Долина Тюльпанів

Виїзд: 28 квітня

4:30 – виїзд з м.Хмельницького.

- екскурсія по Долині Тюльпанів, фотографування.

В Чернівецькій області в селі Лужани є місцина, що не уступає по красі голландським полям тюльпанів. Мова йде про величезний квітник у барвистому і яскравому полі тюльпанів, який створив та вирощує подружжя Стратійчук - Олександр та Мирослава. «Українську Голандію» висадили на площі понад 1 га 60 сортів тюльпанів. Кожної весни цей невеликий клаптик землі перетворюється на квітковий рай, який випромінює всі кольори і відтінки весни, від білого і оранжевого до насичено бордового. Таке треба бачити на власні очі. Запевняємо, один раз приїхавши сюди, ви будете повертатись кожного року!

- оглядова екскурсія по м.Чернівці.

По праву є одним з найкрасивіших міст України і Східної Європи, це так званий "український Париж". Перлиною світового рівня і гордістю міста є архітектурний ансамбль Чернівецького університету, колишній комплекс будівель резиденції православних митрополитів Буковини і Далмації (1864-1882рр.), Який занесений до світової спадщини ЮНЕСКО. Місцеві кажуть, "що бути в Чернівцях і не оглянути Резиденції - це те ж, що бути в Римі і не побачити Папу". Крім Чернівецького університету викликає захоплення міська ратуша (1848), так звана "п'яна" церква (в 1939 р ..), яка не має аналогів в Україні. "Алея зірок" - майстрів мистецтв Буковини, яка веде до захоплюючого театру. Місцеві жителі запевняють, що родзинкою всіх архітектурних пам'яток Чернівців є будинок-корабель. Однак, це лише маленька частина того, що готове подарувати вам це чарівне місто-перлина Буковини!

Обід. Під час вільного часу Ви зможете відвідати атмосферні заклади Чернівців:

·         Панская Гуральня

·         Кафешка- музей «Grand Сafe Czernowitz»

·         Freedom Bar

·         DOZA (Доза)

·         Інші.

 

Вартість: 380 грн + 40 грн (екскурсійний супровід)

У вартість входить:

-          проїзд комфортабельним автобусом, супровід, страхування на час подорожі.

У вартість не входить:

-          вхідний квиток у резиденцію Буковинських митрополитів: дорослий 35 грн/студенти 25 грн/діти 15 грн;

-           тюльпанове поле 30 грн (дорослий), 20 грн (діти від 6 р.);

-          обід;

-          особисті витрати.

 


Фірма залишає за собою право змінювати програму туру, порядок та час екскурсій без зменшення загального обсягу послуг. Фірма не несе відповідальність за можливі затримки на дорогах і погодні умови. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. 

У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від'їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи. 
 
Під страхуванням розуміється - "Страхування від нещасних випадків на транспорті".