Фестиваль молодого вина "ЗАКАРПАТСЬКЕ БОЖОЛЕ"

ГАСТРОНОМІЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ МОЛОДОГО ВИНА "ЗАКАРПАТСЬКЕ БОЖОЛЕ"

Місяць та місце проведення: 14 листопада, м. Ужгород, Закарпатська обл.

Свято молодого вина "Закарпатське Божоле" вже стало традиційним на Закарпатті. Виникло ж воно у Франції ще в XIX столітті. Вино божоле має невеликий термін приготування і не пристосоване до довгого зберігання. Воно відрізняється унікальною м'якістю та легкістю, має яскравий колір і насичений аромат, а також є корисним для здоров'я.

На ужгородському фестивалі зібрані зразки п'янкого трунку від іменитих виноробів зі всього Закарпаття. Окрім безпосередньої дегустації, на відвідувачів чекають "винні лотереї" та розіграші, народне визначення найкращого винороба, частування стравами французької кухні: смаженими каштанами та французьким супом з цибулею, а ще ярмарок меду та різноманітної продукції бджільництва. Разом з фольклорними колективами можна заспівати запальні закарпатські пісні, а за бажання і станцювати народні танці. Не менш цікаво дізнатися і про давню історію та традиції закарпатського виноробства.

Сам фестиваль проводиться у спеціально розчищених для цієї події старовинних винних підвалах, що, без сумніву, лише сприяє створенню відповідної атмосфери. Тож обов'язково приїжджайте та зацініть смак молодого закарпатського вина!

 

Тури на Закарпаття з Хмельницького

Виїзд: 13-15 листопада

Проживання: в Берегове

У програмі: Чинадієво, Сент-Міклош, Мукачево, Берегове, відвідування Фестивалю "Закарпатське Божоле", Ужгород, Купання в Чанах (Лумшори), Косино (Термальний комплекс) та ін.

Детальніше про програму дізнавайтесь у менеджерів ТО "Партнер Тур груп"

www.partner-tour.com