Замками Закарпаття

 

Виїзд: слідкуйте в розділі "графік турів"

«Замками Закарпаття»

 

Виїзд о 4:00 год з м.Хмельницького

1 день

- Палац графа Шенборна. Санаторій «Карпати» , серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших замків країни, наче у казку запрошує Вас мисливський замок графів Шенборнів (1890р.). Він дивиться на Вас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати. Замок оточений гарним дендропарком з багатьма екзотичними рослинами та унікальним джерелом краси з гліцериновою водою, яка за переказами омолоджує на 10 років.

- Замок Сент-Міклош. Посеред старовинного містечка Сент-Міклош розтташований похмурий середньовічний замок барона Перені (XIV ст.), з цікавим інтер’єром, потаємним ходом та спальнею мужньої Ілони Зріні, в якій вона зустрічалася з графом Імре Текелі, через це його ще називають «Замок кохання». Врятував споруду художник Йосиф Бартош, який взяв її концесію.

Обід

- Мукачево (замок Паланок). Звідки б Ви не наближалися до Мукачево, за десятки кілометрів, на одинокій гостроверхій сопці, як магніт, Вас притягує овіяний легендами і бойовою славою мукачівський замок «Паланок» (XIV ст.). Цей визначний воєнно-архітектурний пам’ятник середньовіччя був збудований для охорони і контролю торгових і військових шляхів. Деякі джерела стверджують, що вже в ІХ-Х ст. на горі було невелике укріплення, збудоване для охорони кордонів Київської Русі за Карпатами. Спорудив замок руський князь Федір Корятович і перетворив його у свою резиденцію. Замкові стіни пам’ятають свою захисницю Ілону Зріні, що проявила дива мужності та героїзму при обороні замку.

- поселення в м.Берегове. Якщо хочете відчути себе в іншій країні, де частина людей не розуміють української, російської та англійської, однозначно Вам треба в столицю угорської України – Берегове. Саме місто підготувало для гостей готичний костел Всіх Святих (1370р.), костел реформаторів (XV ст.), «Графський двір» - садиба князя Бетлені (1629р.), величний будинок імперського суду (1908р.) та казино «Золота пава». Але найбільшою принадою є басейни з унікальною термальною водою, що піднімається з глибини 1600м. та лікує від 86 хвороб, аналоги їй є лише в Новій Зеландії.

- вечеря - факультативне відвідування термального басейну

2 день

- Сніданок

- Ужгород (екскурсія містом, музей народної архітектури та побуту, колиба  Деца у нотаря). Перша згадка про це вічно прикордонне місто на річці Уж датується 872 роком, воно зачарує своїм шармом і колоритом навіть найвибагливішого туриста. Прогулянка історичною вулицею міста – Корзо, відвідаємо найвідоміший храм міста Кафедральний Хрестовоздвиженський собор (1841р.), римо-католицький костел св. Георгія (1775р.), один з найстаріших в Україні замок (ХIV ст.), Закарпатський музей народної архітектури та побуту (скансен) та завітаємо в культову корчму «Деца у нотаря».

- Берегове - дегустація та можливість придбання закарпатських вин.

- Вечеря - факультативне відвідування термального басейну

3 день

- Сніданок

Косино (купання в термальних басейнах). Комплекс «Термальні води «Косино» розташований в с.Косонь Закарпатської області Берегівського району. Основною особливістю та гордістю комплексу є привабливе розміщення на шлейфі залягання мінеральних термальних вод, що проходить через Францію, Італію, Іспанію, Сербію, Хорватію, Австрію, Швейцарію та Балкани. В Україні цей шлейф охоплює Закарпаття, в тому числі Виноградівський і Берегівський райони, де, на території 200-річного дубового гаю, площею у 8 гектарів, знаходиться комплекс «Термальні води «Косино».

За даними бальнеологічного висновку ця вода цих термальних вод придатна для зовнішнього застосування захворювань опорно – рухового апарату, серцево – судинної системи, периферичної нервової системи, периферичних судин та міліарної систем.

На території комплексу "Термальні води Косино" розташовано п’ять басейнів: три з них термальні: великий та басейни близнюки, один – прісний з «Аква - баром», і один - дитячий. 

7 унікальних саун зібрано в одному місці - в комплексі "Термальні води КОСИНО"! Аналогів в Україні не існує.
Евкаліптова сауна, Соляна лисяча нора, Трав'яна сауна, Римська баня, Хамам, Угорська сауна, Крижана печера, Баня.
 Більше на www.kosino.com.ua 

- Страусина ферма.

- виїзд в м.Хмельницький

 
Вартість: 1220 грн (проїзд, проживання 2 ночі в Берегове, харчування 2-ох разове, страхування)
Туристичне обслуговування: 80 грн
У вартість не входить: вхідні квитки, купання в термальних басейнах, обіди.
 
Вхідні квитки:
- Палац Шенборна - 10 грн/ дорослі, 8 грн/ діти
 - Замок Сент-Міклош - добровільний внесок
- Замок Паланок - 20 грн/ дорослий, 5 грн/ діти 
- Термальний басейн Берегове - 80 грн/ год (Спорт База) та 140 грн/ 2 год (Жайворонок)
- Термальний комплекс "Косино" - 300 грн - 3 год/ дорослий
- Ужгородський Замок -  25 грн/ дорослі, 15 грн/ студенти, 5 грн/ учні
- Музей народної архітектури та побуту - 25 грн/ дорослі, 15 грн/ діти
 

 * вартість вхідних квитків вказана на 01.06.2016р.

 


Фірма залишає за собою право змінювати програму туру, порядок та час екскурсій без зменшення загального обсягу послуг. Фірма не несе відповідальність за можливі затримки на дорогах і погодні умови. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. 

У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від'їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи.
 
* У вартість "Туристичного обслуговування" входить - транспортне обслуговування по маршруту, супровід керівником групи, екскурсовод на екскурсійних об'єктах, плата за в'їзд автобусом на екскурсійні об'єкти.