Фестиваль "Червене вино 2016"


 Тур з Хмельницького до Закарпаття, виїзд: 15-17 січня

тел. (097)226-31-66, (0382)777143

 

У Мукачеві стартує 21 традиційний фестиваль сонячного напою "Червене вино".

З 14 по 17 січня 2016 року центр Мукачева, що на Закарпатті, перетвориться на своєрідний ярмарок. В оновленому парку Перемоги буде створено фестивальне містечко з дерев’яних будиночків, в яких будуть розміщені барила з вином. За розмахом підготовки організатори обіцяють найбільше свято за час існування фестивалю.

Місце проведення: м. Мукачево, парк Перемоги, який знаходиться на березі річки Латориці (звертати з вулиці Садової). Дата проведення: 13–17 січня з 10:00. Вхід: вільний. 

Фестиваль «Червене вино» – справжнє свято: з колядками, ряженими, призами і, звичайно, дегустацією. Розмаїття сортів вина, його смаків і барв, оригінальність бочок та пляшок здатні задовільнити найвибагливішого гурмана. Гостям буде запропоновано вино біле, червоне, рожеве, гаряче та холодне; з корицею та медом, з пляшки, бочечки, діжки, термоса. Перерахувати всі сорти, презентовані на конкурсі-фестивалі «Червене вино», так само важко, як скуштувати напій в кожного виробника.

Крім традиційних для Закарпаття сортів – Ізабелла, Лідія, Кадарка, Сапераві і Каберне, на фестивалі також можна буде спробувати вина європейських сортів, таких як Цвайгелт, Трамінер, Черсегі Фюсереш, Іршаі Олівер, Мускат, Мюллер Тургау.

В фестивалі «Червене вино» беруть участь як приватні винороби, так і знані фірми, що презентують вина під власними торговельними марками. Кращих серед виноробів-аматорів визначає журі, яке складається з кваліфікованих фахівців виноробства. Найсмачніші вина визначатимуться у номінаціях — найкраще червоне, біле та десертне вино. Тож якщо ви ще не встигли визначитися з відпочинком на період новорічних свят, то Мукачівський конкурс-фестиваль “Червене вино-2016″ може стати для вас вишуканою і смачною альтернативою.