Термальні води Закарпаття

 

Термальні води
Закарпаття

 

- графік турів -

 

У літній період - програма має назву "Замками Закарпаття" 

Туристичний оператор "Партнер Тур груп", пропонує новий напрямок відпочинку та оздоровлення ! Тури на "Термальні води Закарпаття", у програмі включено відвідування термальні купальні "Косино" та "Берегове".

Проживання в смт. Берегове. 

Щотижневі виїзди з м.Хмельницького на комфортабельних  туристичного типу мікроавтобусах та автобусах (8, 18, 28, 41, 49, 53 чол)

- Виїзди на вихідні дні - 3 дні (пт-нд)
 
- Виїзди для збірних груп здійснюються у будь-які заброньовані Вами дні.

 

Вартість туру :  3 дні - 1220 грн  (проїзд, проживання, страхування, 2-ох разове харчування) . Туристичні послуги - 80 грн/чол.

* Детальніше телефонуйте на офісні телефони, менеджер відповість на всі запитання по виїздах та програмі туру.

1 день - 4:00 виїзд з м.Хмельницького / Чинадієво (Палац Шенборна, Замок Сент-Міклош) / Косино (термальні басейни) / Берегове (поселення)

2 день - Косино (термальні басейни) / Ужгород (екскурсія) / Берегове або Косино - термальні басейни
 
3 день - Косино (термальні басейни) / страусина ферма / Хмельницький
 
 
Додаткові екскурсії в програмі туру ( на замовлення групи ):
 
- Мукачево (замок Паланок)
- Берегове
- Ужгород (Замок, музей народної архітектури та побуту, екскурсія містом)
- Чинадійово ( замок Сент-Міклош , палац Шенборнів)
- Термальні купальні, - Дегустація вин
- Колочава (село музей)
- Озеро Синевір

 

 

 

  Корисні властивості води :

 

Термальні води лікують серцево-судинні, опорно-рахову та нервові системи, ревматизм, хвороби нирок, шкіру, артрит, ожиріння, радикуліт, Температура води 38-39 градусів. Надзвичайно добре зміцнює імунітет.
 

  

 

Комплекс «Термальні води Косино» 
пропонує оздоровитись у термальних водах Закарпаття.

 

Цілюща вода курорту піднімається з однієї із трьох діючих, на даний момент, свердловин на Закарпатті, під назвою 16 Т. Гарячий гейзер термальної води прямує із самого серця землі, та потрапляє в термальний басейн з температурою 41°C. Глибина свердловини 1190 метрів під землею. 

 Корисні властивості такої води було визначено спеціалістами "Українського науково-дослідницького інституту медичної реабілітації та курортології Міністерства Охорони здоров’я України" №99 від 12 грудня 2006 року. За даними бальнеологічного висновку термальні води Косинського родовища призначені для зовнішнього застосування наступних захворювань:
 
- опорно – руховий апарат: артроз, остеохондроз, артрит, поліартрит, наслідки перелому суглобів, післяопераційний стан, захворювання суглобових тканин,
- захворювання серцево – судинної системи: гіпертонічна хвороба I-II стадії, з порушенням кровообігу не вище I ст., постміокардичний кардіосклероз з порушенням кровообігу не вище I ст.,
- периферична нервова система: травми нервових кінцівок і сплетінь, захворювання нервової системи, радикуліт, полірадикулоневрит,
- периферичні судини: атеросклероз судин кінцівок, ендартерит с порушенням кровообігу нижніх кінцівок I  - II ступеню, акроангіоневроз, варикоз,
- міліарна система: хронічний безкам’яний холецистит, дискінезія жовчовивідних шляхів, стан після холецистектомії.

 

Рекомендований час перебування у басейні 15 – 20 хв. 3 рази на день.

Протипоказання: хвороби у стані загострення.

За своїм хімічним складом, термальна вода курорту «Термальні води Косино» багата на залізо(масова концентрація 1,62), марганець, калій, кремній, натрій, фтор, цинк та інші мікроелементи, які комплексно впливають на весь організм людини. 

Кислотно – лужний баланс рН 6,08. 
Рівень мінералізації: 8,5 – 11,00 г/дм3.

Загалом, термальна вода несе загально-оздоровлюючий ефект на організм, наповнюючи його необхідними для нормального функціонування речовинами та мікроелементами.

 

 

 


Фірма залишає за собою право змінювати програму туру, порядок та час екскурсій без зменшення загального обсягу послуг. Фірма не несе відповідальність за можливі затримки на дорогах і погодні умови. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. 

 У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від'їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи. 

* У вартість "Туристичного обслуговування" входить - транспортне обслуговування по маршруту, супровід керівником групи, екскурсовод на екскурсійних об'єктах, плата за в'їзд автобусом на екскурсійні об'єкти.