«Аква-тур» на Закарпатті, літній відпочинок
(5 днів)
 
Виїзд: 
 
Виїзд о 5:00 год з м.Хмельницького
 
Маршрут автобуса: Хмельницький - Тернопіль - Львів (об'їзна, ТЦ "Кінг Крос Леополіс") - Стрий - Мукачево - Берегове - Хмельницький
 
1 день
 
- Сніданок 9:00 (самостійно в кафе)
 

- Золота Гора, термальний комплекс. Неподалік Ужгорода (с.Барвінок) в оточенні Карпат із самоого серця землі піднімаються води і приносять здоров'я та радість для гостей відпочинкового комплексу "Золота гора". На Вас чекають чотири сучасні термальні басейни із температурами вод 29 та 39 градусів в приміщенні та на відкритому просторі. Вода є надзвичайно корисна і за своїм складом схожа за термальні води найкращих курортів Франції, Німеччини та Чехії.

 

 

Монастир в селі Ракошино. Відвідаємо Свято-Покровський чоловічий монастир, який відомий своїми святинями. А також відвідаємо сироварню, де ченці готують сири по Італійській технології, де можна буде скуштувати їх та придбати (сири, мед, пікницю та іншу смакоту, що виготовлена силами ченців з власного фермерського господарства).
 
 

- Дегустація та придбання закарпатських вин в місцевого винороба у с.Гать та можливість придбати угорських продуктів та побутової хімії. (Дегустація безкоштовно).

  
- поселення в м.Берегове. Якщо хочете відчути себе в іншій країні, де частина людей не розуміють української, російської та англійської, однозначно Вам треба в столицю угорської України – Берегове. Саме місто підготувало для гостей готичний костел Всіх Святих (1370р.), костел реформаторів (XV ст.), «Графський двір» - садиба князя Бетлені (1629р.), величний будинок імперського суду (1908р.) та касино «Золота пава». Але найбільшою принадою є басейни з унікальною термальною водою, що піднімається з глибини 1600м. та лікує від 86 хвороб, аналоги їй є лише в Новій Зеландії.
 
(Поселення в готелях Берегове, фото проживання на офіційному сайті "Партнер Тур груп")
 
вечеря 
 
 
- Факультативне відвідування термального басейну «Жайворонок» (три термальних басейна, джакузі з термальною водою, басейн з прісною водою та відпочинкова зона з лежаками) або «Спорт база».
- Вільний час.
 
 
2 день
 
Сніданок.
 
- Полонина Рунавиїзд позашляховиком на Полонину "Руна" 1482 м., найбільша полонина Карпат, панорами як ми побачимо, Вас будуть захоплювати і бажання буде знову повернутись.
 
 
- Лумшори (варіння в чанах та купання в гірській річці). В підніжжі найбільшої полонини українських Карпат полонини Руна знаходиться бальнеологічний курорт Лумшори, який відомий ще з XVII ст. В ньому тісно переплелися райської краси природа і елементи пекла – величезні металеві чани, в яких Вас варитимуть на повільному вогні в мінеральній сірководневій воді. Для більшої насолоди можна чергувати “варіння” в чані і купання в холодній воді. Такий відпочинок окрім незабутніх вражень, приводить до оздоровлення опорно-рухового апарату і омолоджує організм на десять років.
Ті, хто пройшли тренування перед пеклом, допускаються до оглядин каскаду мальовничих водоспадів на річці Лумшори.
 
- Обід зі страв закарпатської кухні.
 
- Відпочинок біля гірського водоспаду.
 
вечеря
- Факультативне відвідування термального басейну «Жайворонок» (три термальних басейна, басейн з прісною водою та відпочинкова зона з лежаками) або «Спорт база».
 
 
3 день
 
- Сніданок. На вибір туриста, сьогодні Ви зможете відпочити на Термальному комплексі «Косино» (3 години або цілий день) або на Дийдівському озері (відпочинкова зона «Бумеранг»). Також Ви можете залишитись на відвідування термального комплексу "Жайворонок".
 
- Косино. Сучасний відпочинковий комплекс «Термальні води Косино» розташований у дубовому гаю, має 7 басейнів, 7 Королівських саун, середня температура в термальних басейнах + 41 °C. Гордістю комплексу є найбільші в Україні фонтани-джакузі з «кавою», «вином», «пивом», «паленкою» та фонтанів-ілюзія «Золотий кран здоров’я» висотою 15,5 метра. Відпочинок тут подобається дорослим і дітям, а також приносить користь здоров’ю. Велика відпочинкова територія з лежаками. Більше на сайті kosino.com.ua
 
 
- Дийдівське озеро, відпочинкова територія «Бумеранг».
Озеро Дідове, що знаходиться в Берегівському районі в селі Дийда, за словами іноземців озеро не чим не гірше ніж у Хорватії. Тож навіщо їхати в Хорватію якщо можна поїхати на озеро Дідове, де все дешевше, вода тепла та прозора, ще й пісок як на пляжі.
Загальна площа озера складає 54,6 гектарів, глибина 16 м. Тут знаходиться зона відпочинку «Бумеранг», яка складається з пляжу та окремих секторів, обладнаних для відпочинку.
 
 
На території пляжу є різні атракціони для активного відпочинку, такі як: водні гірки, катер, водні лижі, «таблетка», «банан», катамаранг, гідро-зорб ціни на атракціони зокрема середні. Також на території пляжу є майданчик для волейболу та міні-футболу, дитячий майданчик. Якщо ви хочете поїсти то на території пляжу є ресторан та піцерія, магазин.
 
- вечеря. Вільний час.
 
 
4 день
 
- Сніданок.
 
 
 
- Дийдівське озеро, відпочинкова територія «Бумеранг». Вільний час, відпочинок на озері. Для бажаючих можливе обслуговування транспорту в Термальний комплекс «Косино» за додаткову плату. АБо термальний комплекс "Жайворонок".
 
 
5 день
 
- Сніданок.
Косино. Термальні води (7 басейнів / 7 королівських саун) або відвідування термального комплексу "Жайворонок".
 
 
- Виїзд в Хмельницький. (орієнтовне прибуття в 21-22 год)
 
 

 
Вартість: 2200 грн (проїзд, проживання, 2-ох раз. харчування, страхування)
Туристичне обслуговування: входить у вартість туру.
У вартість не входить: вхідні квитки, купання в термальних басейнах, обіди.
 
 
Вхідні квитки:
* Чани в Лумшорах – 130 грн (1 год), * Замок «Паланок» - 40 грн (дорослий) / 20 грн (діти), * Косино (3 год) – 350 грн (дорослий) / діти до 150 см - безкоштовно / Цілий день «Косино» – 750 грн (дорослий),  * Жайворонок (2 год) – 150 грн / 70 грн (діти до 150 см) / безкоштовно діти до 120 см / Цілий день «Жайворонок» - 300 грн (дорослі) / діти до 150 см - 150 грн / діти до 120 см - безкоштовно, * Термальний комплекс "Золота Гора" - 200 грн (дорослий) / діти до 150 см - 75 грн / діти до 110 см - безкоштовно * Спорт база басейн (1 год) – 80 грн, * Озеро Дийда – 80 грн будні / 120 грн вихідні / діти до 12 років безкоштовно. Виїзд на полонину Руна - орієнтовно 100 грн/чол
 
* вартість вхідних квитків вказана на 01.06.2017р.
 

 

Фірма залишає за собою право змінювати програму туру, порядок та час екскурсій без зменшення загального обсягу послуг. Фірма не несе відповідальність за можливі затримки на дорогах і погодні умови. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. 
У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від'їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи.
 
* У вартість "Туристичного обслуговування" входить - транспортне обслуговування по маршруту, супровід керівником групи, екскурсовод на екскурсійних об'єктах, плата за в'їзд автобусом на екскурсійні об'єкти.
Під страхуванням розуміється - "Страхування від нещасних випадків на транспорті".