8 Березня в Закарпатті "Аква-тур"

 
«8 Березня в Закарпатті, 
 
Аква-тур + екскурсійний»
 
(4 дні)
 
Термальні басейни (Косино та Берегове), Чани, Фестиваль "Біле вино", Замки та Палаци та ін.
 
Виїзд: 5-8 березня
 
Виїзд о 3:30 год з м.Хмельницького
 
1 день

 

- Сніданок 9:00 (самостійно в кафе)

 

Лінія Арпада. Верхня Грабівниця. В цьому мальовничому капатському селі розташований грандіозний бункер, це найбільш збережений та цікавий об’єкт суперпотужної колись оборонної Лінії Арпада. Лінія будувалася угорською армією в 1943-44 рр. для захисту від радянської армії. Пропонуємо Вам пройтися по гігантському півтора кілометровому тунелю з боковими відгалуженнями, вентиляційними шахтами, щоб відчути себе справжнім мілітарі-туристом.

  

 

Палац графа Шенборна. Санаторій «Карпати» , серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших замків країни, наче у казку запрошує Вас мисливський замок графів Шенборнів (1890р.). Він дивиться на Вас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати. Замок оточений гарним дендропарком з багатьма екзотичними рослинами та унікальним джерелом краси з гліцериновою водою, яка за переказами омолоджує на 10 років.

 

- Дегустація та придбання закарпатських вин в с.Гать.
 
 
- поселення в м.Берегове. Якщо хочете відчути себе в іншій країні, де частина людей не розуміють української, російської та англійської, однозначно Вам треба в столицю угорської України – Берегове. Саме місто підготувало для гостей готичний костел Всіх Святих (1370р.), костел реформаторів (XV ст.), «Графський двір» - садиба князя Бетлені (1629р.), величний будинок імперського суду (1908р.) та касино «Золота пава». Але найбільшою принадою є басейни з унікальною термальною водою, що піднімається з глибини 1600м. та лікує від 86 хвороб, аналоги їй є лише в Новій Зеландії.
 
 
вечеря
- Факультативне відвідування термального басейну «Жайворонок» (три термальних басейна, басейн з прісною водою та відпочинкова зона з лежаками) або «Спорт база».
 
2 день
 
- Сніданок
Косино. Сучасний відпочинковий комплекс «Термальні води Косино» розташований у дубовому гаю, має 7 басейнів, 7 Королівських саун, середня температура в термальних басейнах + 41 °C. Гордістю комплексу є найбільші в Україні фонтани-джакузі з «кавою», «вином», «пивом», «паленкою» та фонтанів-ілюзія «Золотий кран здоров’я» висотою 15,5 метра. Відпочинок тут подобається дорослим і дітям, а також приносить користь здоров’ю. Велика відпочинкова територія з лежаками. Більше на сайті kosino.com.ua
 
 
- Фестиваль "Біле Вино" в м.Берегове. Участь у фестивалі та вільний час (відпочинок)
 
Про фестиваль: Міжнародний фестиваль вина "Біле вино" у Берегове. Ми раді вітати у нашій теплій компанії справжніх поціновувачів українських вин. Цього разу нас збирає разом з найстаріших фестивалів Закарпаття - свято білого вина в Берегово. Його щовесни починаючи з 2000-го року організовують справжні лицарі винного ордену Св. Венцела. На кожному фестивалі вони приймають до своїх лав нових лицарів - найкращих виноробів, віртуозів винної справи. Церемонія насправді дуже захоплююча і яскрава, тому пропустити не можна ! 
Цьогорічне свято також обіцяє бути незабутнім, адже окрім дегустації п'янкого напою, очікується масштабна концертна програма, конкурси та розіграші і звичайно ж, вибір найкращого вина ! :) 
 

вечеря

- Факультативне відвідування термального басейну «Жайворонок» (три термальних басейна, басейн з прісною водою та відпочинкова зона з лежаками) або «Спорт база».
 
3 день

 

Сніданок
Ужгород (екскурсія містом, музей народної архітектури та побуту, вільний час по місту). Перша згадка про це вічно прикордонне місто на річці Уж датується 872 роком, воно зачарує своїм шармом і колоритом навіть найвибагливішого туриста. Прогулянка історичною вулицею міста – Корзо, відвідаємо найвідоміший храм міста Кафедральний Хрестовоздвиженський собор (1841р.), римо-католицький костел св. Георгія (1775р.), один з найстаріших в Україні замок (ХIV ст.), Закарпатський музей народної архітектури та побуту (скансен) та вільний час місту.
- Обід зі страв закарпатської кухні
 
 
- Лумшори (варіння в чанах та купання в гірській річці). В підніжжі найбільшої полонини українських Карпат полонини Руна знаходиться бальнеологічний курорт Лумшори, який відомий ще з XVII ст. В ньому тісно переплелися райської краси природа і елементи пекла – величезні металеві чани, в яких Вас варитимуть на повільному вогні в мінеральній сірководневій воді. Для більшої насолоди можна чергувати “варіння” в чані і купання в холодній воді. Такий відпочинок окрім незабутніх вражень, приводить до оздоровлення опорно-рухового апарату і омолоджує організм на десять років.
Ті, хто пройшли тренування перед пеклом, допускаються до оглядин каскаду мальовничих водоспадів на річці Лумшори.
 
 
Замок Сент-Міклош. (НОВИНКА ! "Факельне Шоу - екскурсія по замку в нічний час"). Посеред старовинного містечка Сент-Міклош розтташований похмурий середньовічний замок барона Перені (XIV ст.), з цікавим інтер’єром, потаємним ходом та спальнею мужньої Ілони Зріні, в якій вона зустрічалася з графом Імре Текелі, через це його ще називають «Замок кохання». Врятував споруду художник Йосиф Бартош, який взяв її концесію.
 
 
вечеря
- Факультативне відвідування термального басейну «Жайворонок» (три термальних басейна, басейн з прісною водою та відпочинкова зона з лежаками) або «Спорт база».
 
4 день

 

- Сніданок
 
Мукачево (замок Паланок). Звідки б Ви не наближалися до Мукачево, за десятки кілометрів, на одинокій гостроверхій сопці, як магніт, Вас притягує овіяний легендами і бойовою славою мукачівський замок «Паланок» (XIV ст.). Цей визначний воєнно-архітектурний пам’ятник середньовіччя був збудований для охорони і контролю торгових і військових шляхів. Деякі джерела стверджують, що вже в ІХ-Х ст. на горі було невелике укріплення, збудоване для охорони кордонів Київської Русі за Карпатами. Спорудив замок руський князь Федір Корятович і перетворив його у свою резиденцію. Замкові стіни пам’ятають свою захисницю Ілону Зріні, що проявила дива мужності та героїзму при обороні замку.
 
 
Мукачево. Екскурсія та вільний час по місту – місто обласного значення, районний центр Закарпатської області, що знаходиться на відстані 42 км від обласного центру. Вузенькі вимощені бруківкою вулиці центральної частини міста, стилізовані під старовину ліхтарі, Ви зможете насолодитись передзвоном курантів на відреставрованій міській Ратуші.
 
- обід (самостійно в кафе).
- виїзд в Хмельницький.
 
 
 

 
Вартість: 1590 грн (проїзд, проживання, 2-ох раз. харчування, страхування, туристичне обслуговування)
Туристичне обслуговування: входить у вартість туру.
У вартість не входить: вхідні квитки, купання в термальних басейнах, обіди.
 
 
Вхідні квитки:
 
Замок Сент-Міклош – добровільний внесок (20 грн), * Музей «скансен» - 25 грн (дорослий) / 15 грн (діти), * Чани в Лумшорах – 80 грн, * Замок «Паланок» - 20 грн (дорослий) / 10 грн (діти), * Косино (3 год) – 300 грн (дорослий) / 150 грн (діти до 150 см) / безкоштовно діти до 120 см,  * Жайворонок (2 год) – 120 грн / 60 грн (діти до 140 см) / безкоштовно діти до 100 см,  * Спорт база басейн (1 год) – 70 грн,* Лінія Арпада - 30 грн.
 
* вартість вхідних квитків вказана на 01.02.2016р.
 
 
Фірма залишає за собою право змінювати програму туру, порядок та час екскурсій без зменшення загального обсягу послуг. Фірма не несе відповідальність за можливі затримки на дорогах і погодні умови. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. 
У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від'їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи.
 
* У вартість "Туристичного обслуговування" входить - транспортне обслуговування по маршруту, супровід керівником групи, екскурсовод на екскурсійних об'єктах, плата за в'їзд автобусом на екскурсійні об'єкти.

Під страхуванням розуміється - "Страхування від нещасних випадків на транспорті".