Полонинське літо

 

Фестиваль

«Полонинське літо»

  

 3 дні /2 ночі

 

виїзд: червень

  

 

1 день 

- виїзд з м. Хмельницького о 6:00 

- Яремче 

- Скелі Довбуша

- Сувенірний ринок та водоспад Пробій, вольєрне господарство з дикими кабанами та оленями

- поселення, вечеря, вільний час 

 2 день 

                - сніданок 

- Водоспад Гук, Женецьке урочище

- ТК "Буковел", канатно-крісельна дорога

- вечеря, вільний час 

 3 день

- сніданок, виселення з готелю 

- Верховина (музей хата-гражда "Тіні забутих предків"

- Верхній Ясенів, урочище Запідок

- Фестиваль "Полонинське літо"

 

   

Вартість: 790 грн (проїзд, проживання, страхування)
Харчування: 240 грн ( 2-ох разове)
Туристичне обслуговування60 грн
У вартість не входить: вхідні квитки, обіди.

 

Запрошуємо на традиційне гуцульське свято «Полонинське літо»

 

Червень, у селі Верхній Ясенів (урочище «Запідок») Верховинського району відбудеться традиційне гуцульське народне дійство «Полонинське літо».

У програмі свята: урочисте вшанування трудівників полонин, запалення полонинської ватри, приготування та частування справжньої полонинської кулеші, святкові полонинські дійства, конкурсний огляд виставкових територій сільських рад та гуцульських дійств, виставка-ярмарок продукції, виробленої на полонинах, святковий концерт за участю мистецьких колективів Верховинщини, гуцульські розваги, розіграш святкової лотереї, народні гуляння.

Це щорічне свято демонструє пріоритети району у відродженні вівчарського господарства, літування на високогірних пасовищах, збереженні та примноженні матеріальної та духовної культури гуцулів. Ви побачите неперевершене полонинське дійство, чарівну гуцульську красу у виробах народних умільців, справжню автентичну пісенно-фольклорну скарбницю Гуцульщини, будете зачаровані милозвучністю троїстої музики, неперевершеною красою духовної культури гуцулів. 

 

 


 

Фірма залишає за собою право змінювати програму туру, порядок та час екскурсій без зменшення загального обсягу послуг. Фірма не несе відповідальність за можливі затримки на дорогах і погодні умови. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. 
У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від'їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи.
 
* У вартість "Туристичного обслуговування" входить - транспортне обслуговування по маршруту, супровід керівником групи, екскурсовод на екскурсійних об'єктах, плата за в'їзд автобусом на екскурсійні об'єкти.