Карпатський калейдоскоп

 

Виїзд: слідкуйте в розділі "графік турів"

«Карпатський калейдоскоп»

Виїзд о 6:00 з Хмельницького

1 день

- Замок в Скалі-Подільській . Замок розташований на високому скелястому урвищі, на правому березі річки Збруч. Має витягнуту форму, що зумовлено рельєфом місцевості. З трьох боків природний захист забезпечує річка Збруч та її стрімкі скелясті береги. З єдиного доступного південного боку – глибокий рів, кам’яний мур із виступаючою напівкруглою пороховою вежею. Поряд із нею в’їзна брама, дістатися до якої можна було лише через підйомний міст. Упоперек замкової території розташований двоповерховий палац прямокутної форми, що поділяв внутрішнє подвір’я на господарське і парадне.

- Кришаталева печера «Кривче». Досліджена довжина 23 км, середня ширина ходів – 2 метри, середня висота – 2,7 метри. Відома з 1721 року. Вона практично суха і є легкою для проходження. В печері впродовж року температура +10,6 °C. Екскурсійний маршрут печери має електричне освітлення і досить зручний, протяжність маршруту 2,5 км., півтори години шляху у світі казки. Для його проходження не потрібно спеціального спорядження та одягу.

- Обід

- Червоне урочище. Джуринський водоспад, вважається найвищим  рівнинним водоспадом України, повна висота водоспаду 16 метрів, ширина до 20 метрів, кількість каскадів – три.

 - поселення в м.Яремче – відомий курорт, розташований в надзвичайно мальовничій долині між горами на березі річки Прут. Містечко вважається найвідомішим туристичним центром Прикарпаття з надзвичайно чистим повітрям, багатою історією та цікавими краєвидами.

- вечеря – вільний час

2 день

- Сніданок

- Гора Маковиця. Висота гори 984 метрів, одна з найвищих вершин в околицях міста Яремче.

- Скелі Довбуша. Є неповторним витвором природи (урочище Дрібка). Це місце здавна стало справжньою туристичною «меккою» для любителів мандрівок. Унікальне нагромадження кам’яних брил ямненського пісковика застигло тут з льодовикового періоду, яке шляхом вимивання та вивітрювання створило фортецю неповторного стилю. Особливе зацікавлення викликає камінь Довбуша біля автомобільної траси та тунелю. Мовчазний велет височить над Прутом, овіяний легендами та переказами. Його прикрашає кам’яний хрест, а під ним нібито спить вічним сном легендарний опришок.

- Водоспад Пробій – ринок сувенірів. Ви відвідаєте водоспад Пробій – це унікальний куточок природи з каскадом водоспадів, а також автентичний ринок гуцульських сувенірів, де можна буде придбати найрізноманітніші сувеніри на згадку про Карпатський край (вишиванки, ляжники, дерев’яні та шкіряні прикраси та ін.).

- Вольєрне господарство з оленями та дикими кабанами (факультативно)

- Вечеря – вільний час

3 день

- Сніданок

- Женецьке Урочище – водоспад Гук. Водоспад Женецький Гук розташований на висоті 900м. над рівнем моря. Утворився у післявоєнні роки в результаті повені. Вода вільно падає з висоту 15метрів.

- Буковель – оглядовий підйомник. Гірськолижний курорт №1 в Україні, де можна здійснити підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель (1115м) з якої відкривається чудова панорама Ґорґан і Чорногірського хребта.

 

- Обід в гуцульській колибі.

- виїзд в м.Хмельницький

 
Вартість: 690 грн (проїзд, проживання 2 ночі, страхування, супровід)
Харчування: 180 грн ( 2-ох разове)
Екскурсійне обслуговування: 60 грн
У вартість не входить: вхідні квитки, обіди, підйомник в Буковелі.
 
Вхідні квитки:
- Водоспад Гук (Женецьке Урочище) - 10 грн/ дорослі, 5  грн/ діти
- Підйомник Буковель - 65 грн
- Вольєрне господарство - 10 грн/ дорослі, 5 грн/ діти
- Скелі Довбуша Яремче - 10 грн/ дорослі, 5 грн/ діти
- Кришталеві печери - 20 грн/ дорослі, 15 грн/ діти

 

 


Фірма залишає за собою право змінювати програму туру, порядок та час екскурсій без зменшення загального обсягу послуг. Фірма не несе відповідальність за можливі затримки на дорогах і погодні умови. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. 

У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від'їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи. 
 
* У вартість "Туристичного обслуговування" входить - транспортне обслуговування по маршруту, супровід керівником групи, екскурсовод на екскурсійних об'єктах, плата за в'їзд автобусом на екскурсійні об'єкти.