«Карпатські витинанки + Говерла» (3 дні)
 
Виїзд: 
 
Виїзд о 5:00 з Хмельницького
Маршрут автобуса: Хмельницький - Кам'янець-Подільський - Коломия - Яремче - Тернопіль - Хмельницький.
 
1 день
 
- Маєток Св.Миколая. Тут можна всім, в тому числі й дорослим, трішечки поринути в казку й заїхати в гості в “Маєток Святого Миколая”. Вас гостинно запросить сам господар, покаже свою приймальню, спальню, музей новорічної іграшки та подаруночок на згадку.
 
- с.Пістень, найстаріша церква Гуцульщини 1600р. У селі Пістині, захищена горами і древніми оборонними валами, стоїть унікальна пам’ятка історії та архітектури, найстаріша сакральна споруда району- церква Успіння Пресвятої Богородиці. Наші предки збудували її на славу Божу далекого 1600 року. До церкви веде перекинута високо над водою  підвісна на металевих тросах дерев'яна кладка.
 
- обід
 
- Шешори, купання в Сріблястих водоспадах. Село на річці Пістиньці, де знаходиться каскад надзвичайно мальовничих Сріблястих водоспадів, що розтягнулися на декілька сотень метрів і є одним з улюблених місць відпочинку гуцулів і туристів.
 
- Поселення в м.Яремче – відомий курорт, розташований в надзвичайно мальовничій долині між горами на березі річки Прут. Містечко вважається найвідомішим туристичним центром Прикарпаття з надзвичайно чистим повітрям, багатою історією та цікавими краєвидами.
 
- Вечеря - вільний час.
 
2 день
 
- Сніданок.
- Гора Говерла. Пішохідний маршрут на найвищу вершину України - гору Говерла 2061м. Маршрут розпочинається з туристичної бази «Заросляк».
 
- Ворохта (спортивна база «Авангард», огляд лижних трамплінів та міст-віадук).
 
- Микуличинська пивоварня (споживання-дегустація живого пива, 4 вида пива: медове, пшеничне, світле, темне).
- Вечеря - вільний час.
 
3 день
 
- Сніданок
- Водоспад Пробій та ринок сувенірів. Ви відвідаєте водоспад Пробій – це унікальний куточок природи з каскадом водоспадів, а також автентичний ринок гуцульських сувенірів, де можна буде придбати найрізноманітніші сувеніри на згадку про Карпатський край (вишиванки, ліжники, дерев’яні та шкіряні прикраси та ін.).
 
- Женецьке Урочище – водоспад Гук. Водоспад Женецький Гук розташований на висоті 900м. над рівнем моря. Утворився у післявоєнні роки в результаті повені повені. Вода вільно падає з висоту 15метрів.
 
- Огляд-фотографування будинку «догори ногами»
- Буковель – оглядовий підйомник. Гірськолижний курорт №1 в Україні, де можна здійснити підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель (1115м) з якої відкривається чудова панорама Ґорґан і Чорногірського хребта.
 
- обід
- виїзд в Хмельницький.
 
 
Вартість: 790 грн (проїзд, проживання, страхування)
Харчування: 240 грн ( 2-ох разове, 2 сніданки /2 вечері)
Туристичне обслуговування: 60 грн
 
 
Вхідні квитки:
Маєтоток Св.Миколая – 5 грн, * Буковель підйомник – 120 грн (дорослий) / 85 грн (діти), Водоспад Гук - 30 грн (дорослий) / 15 грн (діти), * Говерла – 30 грн (дорослі) / 15 грн (діти)
 
 * вартість вхідних квитків вказана на 01.04.2018 р.

 
Фірма залишає за собою право змінювати програму туру, порядок та час екскурсій без зменшення загального обсягу послуг. Фірма не несе відповідальність за можливі затримки на дорогах і погодні умови. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. 
У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від'їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи.
 
* У вартість "Туристичного обслуговування" входить - транспортне обслуговування по маршруту, супровід керівником групи, екскурсовод на екскурсійних об'єктах, плата за в'їзд автобусом на екскурсійні об'єкти.