Карпатські витинанки (4 дні)

 Виїзд: слідкуйте в розділі "графік турів"

«Карпатські витинанки» (4 дні)

Виїзд о 5:00 з м.Хмельницького

1 день

- Косів

- Шешори (Сріблясті водоспади). Гуцульське село, яке простягнулось на кілька кілометрів впродовж гірської річки Пістеньки, відомої своїми водоспадами, які називають Срібними. Шешорський Гук – є один із самих гарних водоспадів в Карпатах.

- Найстаріша церква Гуцульщини в с.Пістень. Дерев’яна п’ятизрубна церква Успіння Богородиці – перлина гуцульського зодчества. Одна з найстаріших в Україні дерев’яна церква Успіння Пресвятої Діви Богородиці (1600 р.). Згідно із легендою, селище було засноване монахами. Церква побудована між двох величезних крутих ущелин на горі Писаревій.

- "Маєток Святого Миколая". 19 грудня 2006 року відкрито перший будиночок комплексу "Маєток Святого Миколая", де він разом зі своїми помічниками працює без вихідних цілий рік, а 19 грудня запрягає коней і на санях виїждає з Маєтку, щоб розвести дітям подарунки. У Маєтку Святого Миколая відкрито також майстер-клас дитячої іграшки, кімнату-музей новорічно-різдвяної іграшки. Святкові листівки, різнобарвні ліхтарики та багато ялинкових іграшок прикрашають кімнату. Тут можна побачити, як люди з дівніх часів вітали одне одного з Різдвом Христовим та Днем Святого Миколая, Іграшкові Діди Морози та Санта Клауси зайняли цілу полицю. Вони були виготовлені в різних країнах світу і надіслані до Маєтку в подарунок.

- поселення в м.Яремче – відомий курорт, розташований в надзвичайно мальовничій долині між горами на березі річки Прут. Містечко вважається найвідомішим туристичним центром Прикарпаття з надзвичайно чистим повітрям, багатою історією та цікавими краєвидами.

- вечеря – вільний час

2 день

- Сніданок

- Гора Маковиця (пішохідний маршрут).

- Скелі Довбуша. Є неповторним витвором природи (урочище Дрібка). Це місце здавна стало справжньою туристичною «меккою» для любителів мандрівок. Унікальне нагромадження кам’яних брил ямненського пісковика застигло тут з льодовикового періоду, яке шляхом вимивання та вивітрювання створило фортецю неповторного стилю. Особливе зацікавлення викликає камінь Довбуша біля автомобільної траси та тунелю. Мовчазний велет височить над Прутом, овіяний легендами та переказами. Його прикрашає кам’яний хрест, а під ним нібито спить вчним сном легендарний опришок.

- Водоспад Пробій – ринок сувенірів. Ви відвідаєте водоспад Пробій – це унікальний куточок природи з каскадом водоспадів, а також автентичний ринок гуцульських сувенірів, де можна буде придбати найрізноманітніші сувеніри на згадку про Карпатський край (вишиванки, ліжники, дерев’яні та шкіряні прикраси та ін.).

- Вольєрне господарство з оленями та дикими кабанами (факультативно).

- Вечеря – вільний час

3 день

- Сніданок

- Похід на гору Хом’як (1542м.).

 - Вечеря

4 день

- Сніданок

- Женецьке Урочище – водоспад Гук. Водоспад Женецький Гук розташований на висоті 900м. над рівнем моря. Утворився у післявоєнні роки в результаті повені. Вода вільно падає з висоту 15метрів.

- Буковель – оглядовий підйомник. Гірськолижний курорт №1 в Україні, де можна здійснити підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель (1115м) з якої відкривається чудова панорама Ґорґан і Чорногірського хребта.

- Обід в гуцульській колибі.

 

- виїзд в м.Хмельницький

 
Вартість: 900 грн (проїзд, проживання 3 ночі, страхування)
Харчування: 240 грн ( 2-ох разове)
Туристичне обслуговування: 60 грн
У вартість не входить: вхідні квитки, обіди, підйомник в Буковелі.
  
Вхідні квитки:
- Водоспад Гук (Женецьке Урочище) - 10 грн/ дорослі, 5  грн/ діти
- Підйомник Буковель - 65 грн
- Вольєрне господарство - 10 грн/ дорослі, 5 грн/ діти
- Скелі Довбуша Яремче - 10 грн/ дорослі, 5 грн/ діти
- Маєток Святого Миколая - 5 грн/ загальний
 
 
 
 
Фірма залишає за собою право змінювати програму туру, порядок та час екскурсій без зменшення загального обсягу послуг. Фірма не несе відповідальність за можливі затримки на дорогах і погодні умови. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. 
У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від'їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи.
 
* У вартість "Туристичного обслуговування" входить - транспортне обслуговування по маршруту, супровід керівником групи, екскурсовод на екскурсійних об'єктах, плата за в'їзд автобусом на екскурсійні об'єкти.