«Карпатська відпустка» (5 днів)
 
Виїзд: ---
 
Виїзд о 5:00 з Хмельницького
 
1 день
 
- Маєток Св.Миколая. Тут можна всім, в тому числі й дорослим, трішечки поринути в казку й заїхати в гості в “Маєток Святого Миколая”. Вас гостинно запросить сам господар, покаже свою приймальню, спальню, музей новорічної іграшки та подаруночок на згадку.
 
- с.Пістень, найстаріша церква Гуцульщини 1600р. У селі Пістині, захищена горами і древніми оборонними валами, стоїть унікальна пам’ятка історії та архітектури, найстаріша сакральна споруда району- церква Успіння Пресвятої Богородиці. Наші предки збудували її на славу Божу далекого 1600 року. До церкви веде перекинута високо над водою  підвісна на металевих тросах дерев'яна кладка.
 
- обід
- Шешори, купання в Сріблястих водоспадах. Село на річці Пістиньці, де знаходиться каскад надзвичайно мальовничих Сріблястих водоспадів, що розтягнулися на декілька сотень метрів і є одним з улюблених місць відпочинку гуцулів і туристів.
 
 
- Поселення в м.Яремче – відомий курорт, розташований в надзвичайно мальовничій долині між горами на березі річки Прут. Містечко вважається найвідомішим туристичним центром Прикарпаття з надзвичайно чистим повітрям, багатою історією та цікавими краєвидами.
 
- Вечеря - вільний час.
 
2 день
 
- Сніданок.
- Гора Говерла. Пішохідний маршрут на найвищу вершину України - гору Говерла 2061м. Маршрут розпочинається з туристичної бази «Заросляк».
 
- Ворохта (спортивна база «Авангард», огляд лижних трамплінів та міст-віадук).
 
- Микуличинська пивоварня (споживання-дегустація живого пива, 4 вида пива: медове, пшеничне, світле, темне).
- Вечеря - вільний час.
 
3 день
 
- Сніданок
- Водоспад Пробій та ринок сувенірів. Ви відвідаєте водоспад Пробій – це унікальний куточок природи з каскадом водоспадів, а також автентичний ринок гуцульських сувенірів, де можна буде придбати найрізноманітніші сувеніри на згадку про Карпатський край (вишиванки, ліжники, дерев’яні та шкіряні прикраси та ін.).
 
- Женецьке Урочище – водоспад Гук. Водоспад Женецький Гук розташований на висоті 900м. над рівнем моря. Утворився у післявоєнні роки в результаті повені повені. Вода вільно падає з висоту 15метрів.
 
 
 
- Огляд-фотографування будинку «догори ногами»
- Буковель – оглядовий підйомник. Гірськолижний курорт №1 в Україні, де можна здійснити підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель (1115м) з якої відкривається чудова панорама Ґорґан і Чорногірського хребта.
 
 
- Озеро "Молодості", що знаходиться в Буковелі, відпочинок та купання.
 
- Вечеря - вільний час.
 
4 день
 
- Сніданок.

- Урочище Драгобрат. (підйом на позашляховиках на ГАЗ 66). Сьогодні в нас буде насичений день – ми побачимо неймовірну панораму на гори Карпат, відвідаємо гірські озера, зробимо фотосесію неймовірних Карпатських панорам. Враження позитивні – гарантуємо. Також ми відвідаємо справжню гуцульську полонину, де ми побачимо як виготовляють овечий сир та як проживають вівчарі.

У Свидовця власна неповторна магія, яку обов'язково варто спробувати на собі! На Свидовці справжній озерний рай: уздовж хребта розмістилися відразу декілька високогірних озерАпшинец, Івор, Догяска (Герешаска), Ворожеска.Деякі Свидовецький озера досить мініатюрні, а ось Догяска не в приклад - вражає масштабом як для звичного озера льодовикового походження: воно розтягнуто на 167 метрів по діагоналі, а в глибину цілком годиться для пірнання. Тільки озеро наповнюється виключно завдяки атмосферних опадів, знаходиться на висоті 1 577 метрів н.р.м., тому про комфортну температуру для водних процедур забудьте відразу: +11 градусів в найспекотніше літо максимально.

драгобрат озера тури

Найвизначнішою вершиною Свидовецького хребта визначена гора Близниця, 1881 метри заввишки. Хоча насправді Близниця на Свидовці  розділяється на три: просто Близниця, Мала і Велика Близниці. 

 
- Вечеря - вільний час.
 
5 день
 
- Сніданок (виселення з номерів).
 
- Манявський Скит (екскурсія монастирем, за сухої погоди - похід до Блаженного каменя). Найдавніший у Карпатах православний монастир, якому вже майже чотириста років, знаходиться у Маняві. Святе місце з цілющою, за повір'ями, джерельною водою знаходиться у мальовничому карпатському міжір'ї і давно вже стало одним із найчастіше відвідуваних куточків Прикарпаття.
 
 
- Манявський водоспад (фотографування та купання). Одне з чудес прикарпатської природи знаходиться за 8 км від монастиря. Найвищий водоспад в Карпатах навіть у найбільшу спеку освіжить Вас своєю прохолодою. Довкола водоспаду утворився кам'яний каньйон, висота скель якого понад 20 метрів. Завдяки малому потоку туристів та відсутності інфраструктури, біля водоспаду зберіглася первозданна краса. Обов'язково сфотографуйтеся біля водоспаду, щоб гроші до Вас рікою плили.
 
- обід (Монастирська трапезна)
- виїзд в Хмельницький.
 
 
Вартість: 1710 грн (проїзд, проживання, 2-ох раз. харчування, страхування)
Туристичне обслуговування: 100 грн
 
Вхідні квитки:
Маєтоток Св.Миколая – 10 грн, * Буковель підйомник – 75 грн (дорослий) / 55 грн (діти), Водоспад Гук - 20 грн (дорослий) / 10 грн (діти), * Говерла – 20 грн (дорослі) / 10 грн (діти), * Драгобрат – 160 грн (дорослий) / 130 грн (діти), * Манявський скит - 5 грн (добровільний внесок).
 
 

  

 Фірма залишає за собою право змінювати програму туру, порядок та час екскурсій без зменшення загального обсягу послуг. Фірма не несе відповідальність за можливі затримки на дорогах і погодні умови. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. 

У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від'їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи.
* У вартість "Туристичного обслуговування" входить - транспортне обслуговування по маршруту, супровід керівником групи, екскурсовод на екскурсійних об'єктах, плата за в'їзд автобусом на екскурсійні об'єкти.
Під страхуванням розуміється - "Страхування від нещасних випадків на транспорті".