Гуцульськими стежками

 

Виїзд: під запит

«Гуцульськими стежками» (3 дні)

 

Виїзд о 5:00 год з м.Хмельницького

1 день

Манявський Скит (екскурсія монастирем, за сухої погоди - похід до Блаженного каменя). Найдавніший у Карпатах православний монастир, якому вже майже чотириста років, знаходиться у Маняві. Святе місце з цілющою, за повір'ями, джерельною водою знаходиться у мальовничому карпатському міжір'ї і давно вже стало одним із найчастіше відвідуваних куточків Прикарпаття.

- Обід (в монастирській трапезній).

 

манявський водоспад

- Манявський водоспад. Одне з чудес прикарпатської природи знаходиться за 8 км від монастиря. Найвищий водоспад в Карпатах навіть у найбільшу спеку освіжить Вас своєю прохолодою. Довкола водоспаду утворився кам'яний каньйон, висота скель якого понад 20 метрів. Завдяки малому потоку туристів та відсутності інфраструктури, біля водоспаду збереглася первозданна краса. Обов'язково сфотографуйтеся біля водоспаду, щоб гроші до Вас рікою плили. 
(До водоспаду 40 хв ходьби, нам потрібно буде 7 разів перейти річку, тому друзі беремо з собою запасне взуття. У травневій порі року водоспад найбільш повноводний, тому ми його побачимо у всій красі).
 

Водоспад Пробій – ринок сувенірів. Ви відвідаєте водоспад Пробій – це унікальний куточок природи з каскадом водоспадів, а також автентичний ринок гуцульських сувенірів, де можна буде придбати найрізноманітніші сувеніри на згадку про Карпатський край (вишиванки, ліжники, дерев’яні та шкіряні прикраси та ін.).

яремче водоспад пробій

поселення в м.Яремче – відомий курорт, розташований в надзвичайно мальовничій долині між горами на березі річки Прут. Містечко вважається найвідомішим туристичним центром Прикарпаття з надзвичайно чистим повітрям, багатою історією та цікавими краєвидами.

- Вечеря – вільний час

2 день

- Сніданок.

Гора Маковиця 984 метрів (пішохідний маршрут гуцульськими стежками)Одна з найвищих вершин в околиці Яремче, її видно ще з сіл Дора та Микуличин. Сама гора відносно невисока – заввишки всього 984 м, але за хорошої видимості з неї добре проглядаються хребет Явірник, вершини Хом’як, Синяк і Довбушанка (Добошанка), а також Говерла з Петросом на південному заході. (Маршрут для початківців, з собою беремо все необіхідне для пікніка на вершині. Після чого ми продовжуємо маршрут).

гора маковиця скелі довбуша

Скелі Довбуша. Є неповторним витвором природи (урочище Дрібка). Це місце здавна стало справжньою туристичною «меккою» для любителів мандрівок. Унікальне нагромадження кам’яних брил ямненського пісковика застигло тут з льодовикового періоду, яке шляхом вимивання та вивітрювання створило фортецю неповторного стилю. Особливе зацікавлення викликає камінь Довбуша біля автомобільної траси та тунелю. Мовчазний велет височить над Прутом, овіяний легендами та переказами. Його прикрашає кам’яний хрест, а під ним нібито спить вчним сном легендарний опришок.

- Вечеря - вільний час

3 день

 

- Сніданок. Виселення з номерів / виїзд.

- Микуличинська пивоварня. (Саме у маленькій приватній пивоварні, ми можемо спробувати та придбати свіже-карпатське пиво, а саме 4 види: світле, темне, пшеничне та медове).

водоспад гук микуличинська пивоварня

-Женецьке Урочище – водоспад Гук. Водоспад Женецький Гук розташований на висоті 900м. над рівнем моря. Утворився у післявоєнні роки в результаті повені. Вода вільно падає з висоту 15метрів.

Перевернутий будинок в с.Поляниця. (у нас є можливість не лише сфотографувати будинок  зовні, а також відвідати його, ми побачимо, як всі меблі прикріплені до стелі, вийде дуже цікава фотосесія).

буковель voda club

Буковель – оглядовий підйомник. Гірськолижний курорт №1 в Україні, де можна здійснити підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель (1115м) з якої відкривається чудова панорама Ґорґан і Чорногірського хребта. (оглядова по курорту, катання на підйомнику, для бажаючих відвідування "VODA Club", в якому басейни / сауни та релакс зона).

Обід (80 грн).

Виїзд в м.Хмельницький

 


Вартість: 1090 грн (проїзд, проживання 2 ночі, страхування, туристичне та екскурсійне обслуговування)
 - 300 грн (з 2-ох раз. харчуванням - 2 вечері / 2 сніданки)
 

Туристичне обслуговування: 100 грн.

У вартість не входить: вхідні квитки, обіди.


 Вхідні квитки:

 Манявський Скит – добровільний внесок 5 грн, * Буковель підйомник – 105 грн (дорослий) / 45 грн (діти), Водоспад Гук - 25 грн (дорослий) / 10 грн (діти), * Скелі Довбуша – 25 грн (дорослі) / 10 грн (діти), * Перевернутий будинок - вхід 20 грн (дорослий) / 10 грн (діти)
 
* вартість вхідних квитків вказана на 12.03.2018р.
 

 
Фірма залишає за собою право змінювати програму туру, порядок та час екскурсій без зменшення загального обсягу послуг. Фірма не несе відповідальність за можливі затримки на дорогах і погодні умови. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. 
 
У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від'їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи.
 
* У вартість "Туристичного обслуговування" входить - транспортне обслуговування по маршруту, супровід керівником групи, екскурсовод на екскурсійних об'єктах, плата за в'їзд автобусом на екскурсійні об'єкти.
 
Під страхуванням розуміється - "Страхування від нещасних випадків на транспорті".