Корисні поради

 

-          Якщо Ви будете брати гірськолижне спорядження у прокат, паспорт обов’язково при собі!

-          Якщо Ви щось не вживаєте з продуктів харчування, скажіть це нам, і кухарі врахують це!

-          З собою потрібно мати тапочки та рушник (свій завжди краще).

-          Термос для чаю, кави та невеликий спортивний ранець для необхідних речей.

-          Ви бажаєте привезти сувенір із Карпат, Ви його може придбати не лише у Яремче, а на ГК «Буковель» є великий сувенірний ринок біля 2-го підйомника.

-          Також для туристів які втомились та вже не бажають кататись, наприклад в останній день, поїдьте на Буковель, погуляйте по його території, прокатайтесь на оглядовому підйомнику, від верхньої станції підйомника  №1 відкривається прекрасний краєвид на гору Говерла та Піп-Іван, Ви можете посмакувати чай на травах, глінтвейн та спробувати різні страви у кафе які є на вершинах. Якщо Ви бажаєте повернутись назад у готель, це не є проблемою, адже кожних 10-15 хв з Буковелю в сторону Яремче їздять рейсові автобуси та приватні 8-ми місні буси. Ціна рейсового квитка до Яремче 8-10 грн, приватний – 15-20 грн. Зателефонуйте Вашому керівнику групи і він Вам надасть консультацію.

-          Ви новенький у катанні – візьміть інструктора в Буковелі – 450 грн за 2 год індивідуально, 320 грн в групі по три чол., 250 грн в групі по 4-7 чол, спробуйте для першого разу.

-          Перед виїздом подумайте у чому Ви будете кататись – рукавиці (якщо часто падаєте краще 2 пари), куртка, штани, шлем (без нього не пускають на підйомники), очки-маска (якщо є), гігієнічна помада для губ, щоб не обвітрювались. Якщо Ви хочете одягнути джинси, светр шерстяний – задумайтесь, Вам буде не зручно та і джинси швидко промокнуть.

-          Телефон краще на підйомнику не виймайте з кишені (випаде - не знайдете), самим кращим варіантом буде повісити його на шнурок.

-          Великі сумки та термоси можна залишити у автобусі, приїхати та перекусити, іноді водій також полюбляє підкоряти гірськолижні схили, тоді ми домовляємось про певний час обіду для перекусу, який ще нікому не шкодив J

-          Не забувайте після катання просушити черевики.

-          При купівлі абонементів у касах Буковелю до 9 ранку по акції, завжди черги, тому такі прийоми як відправити одну людину за кількома (навіть двома) абонементами не вийдуть, не забувайте також: один абонемент в одні руки! Якщо у Вас буде бажання на один абонемент їздити у двох, абонемент анулюють!

 

-          Читайте правила «поведінки на схилах» на офіційному сайті bukovel.com або запитуйте у старшого групи, щоб ознайомитись! Ознайомлення правил для новачків, зазвичай береже їх від травм на схилах!