Тунель Кохання та Форт війни

 

Тунель Кохання - Тараканів Форт (Форт війни) - Замок Дубно

- виїзди: щосуботи

Чарівна одноденна мандрівка до загадкового тунелю кохання, старовинного та могутнього Дубенського замку та унікального Тараканівського форту. Під час подорожі на Вас чекає безліч цікавих фактів, історій та легенд, мальовничі панорами, романтична прогулянка серед казкової природи, огляд середньовічної фортеці та військового містечка.

Дата: Щотижня (Субота – Неділя) . Для груп від 10 чоловік, можливий виїзд в зручний для Вас день.

Тривалість: 1 день

Вартість: 435 грн

У вартість входить:
- проїзд комфортабельним автобусом, супровід, страхування на час подорожі.
 
 
У вартість не входить:
- обіди, вхідні квитки в Дубно, провідник по Форту (Тараканів).

 


 

Ви можете здійснити бронювання подзвонивши по телефону:
(0382)777-143, (097)226-31-66   - Туроператор "Партнер Тур груп"

 


 

- Тунель кохання — найромантичніше місце Волині, яке увійшло в ТОП 10 маловідомих місць Західної України;

- замок Острозьких у м. Дубно;

- чудо інженерної військової думки — Тараканів форт;

 

Програма туру:

06:00 - виїзд з Хмельницького. По дорозі санітарні зупинки (чай, кава, WC) на заправці.

- Клевань. У "Тунелі кохання” гуляємо попід ручку або самі по собі, цілуємося, загадуємо бажання, фотографуємося з коханою половинкою, самі або, як бачимо весільну пару, обов’язково фотографуємося з ними, щоб протягом року відсвяткувати своє весілля.

- Такого Ви ще не бачили!!! Тараканівський форт — самостійне військове містечко площею 4 га. На 7-ми підземних рівнях, знаходились склади боєприпасів, житлові приміщення, хлібопекарня, пральні, церква, морг, 3 колодязі з водою та колодязі-пастки (обережно не попадіться). Форт зустріне Вас складною системою підземних ходів, тунелів, лабіринів, ДОТів, сходів, до яких ви потрапите через рови, що оточують будівлю, (Важливо ! при собі мати ліхтарик).

- Дубно. В наймогутнішій фортеці Волині прогуляємося територією замку, оглянемо військові каземати, підземелля, палац, бастіон та легендарну вежу "Беатка”. Справді відважних туристів запрошуємо на огляд знаряддя тортур, які відтворені у натуральну величину, та зустріч з катом.

- Факультативно (якщо залишається вільний час) - відвідаємо Кременецький Замок. 

- Співаємо, дрімаємо, дивимося кіно — для чого кращий настрій буде. ;) Повернення до Хмельницького. (орієнтовне прибуття о 21 год)

 

 


 

Опис туристичних об’єктів:

 

Клевань

Тунель на Рівненщині є ботанічним феноменом, який знаходиться вздовж залізничної колії між селищами Клевань та Оржів. Сама природа, ніби професійний ландшафтний дизайнер, сформувала зі щільної зарості дерев і кущів стіни та стелю прироного коридору. Влітку та восент тунель чіткої арочної форми має особливу красу, від якої перехоплює подих. Кажуть, якщо пара поцілується під час прогулянки тунелем, то їх кохання скріпиться на все життя. Крім того, у цьому селищі збереглися залишки замку Чорторийських 15 ст., товщина стін якого сягає до 4м., та велитенських розмірів костел Благовіщення початку 17 ст.

 

Тараканів форт

Неподалік м. Дубно знаходиться перлина фортифіакційного мистецтва - Тараканів форт — збудований для укріплення західних кордонів Російської імперії у ХІХст. Фотр був цілком самостійною військовою одиницею: він мав хлібопекарню, пральню, церкву, морг, телефонний зв'язок і 3 колодязі з водою. Але через нерозумне планування військовим відомством, форт з самого початку не мав великого стратегічного значення (його могли обстрілювати з сусіднього пагорба і не було видно звідки стріляють). Під час Першої світової війни ним володіли австрійці. Під час Другої світової війни практично не використовувався. Форт зустріне Вас складною системою підземних ходів, тунелів, приміщень, сходів (усього два наземних та три підземних поверхи). До форту можна потрапити через входи у чотирьох ровах, які оточують будівлю (довжина ровів – 230м, висота - 6м).

 

Дубно

На Вас чекає замок Острозьких, який був споруджений у 17 ст. який за свою історії жодного разу не був взятий штурмом. За час існування тут побували армії Максима Кривоноса, Карла ХІІ, Петра І. Замок описаний у повісті Миколи Гоголя "Тарас Бульба”. Також на Вас чекає баштя Беатка та історія про те, як смілива дівчина відбила навалу турків.