Парк «Київська Русь» - відкриття резиденції Діда Мороза

 

Парк «Київська Русь» - відкриття резиденції  Діда Мороза

Виїзд 16.12.17

Запрошуємо побувати на унікальній події - відкриття резиденції Діда Мороза в "Парку Київська Русь». Парк «Київська Русь» - потужна дерев'яна фортеця, збудована за зразком княжого Дитинця (центральної укріпленої частини міста в Стародавній Русі) і населена богатирями і казковими персонажами.

Вас чекає справжній святковий настрій, катання в санях - запряжених кіньми, гарячі страви - приготовані на вогні, напої і глінтвейн, зимові розваги та новорічний авторський спектакль.

Виїзд о  03:00 з м.Хмельницького

10:00 – приїзд у парк «Київська Русь».

10:30 – оглядова екскурсія парком.(1 год.)

Під час екскурсії, Ви поринете у неповторну атмосферу, помилуєтесь архітектурою часів Древньої Русі, пройдетесь по відтвореним вулицям середньовічного Києва, підніметесь на князівські трибуни або заглянете в садибу киянина X-XIII століть. А також, Вас познайомлять з історією Київської Русі, розкажуть цікаві факти, ознайомлять з експозиціями та основними спорудами Парку.

13:00 – 18:00 – участь у відкриття Головної резиденції Діда Мороза.

На головній арені Парку пройде справжній Карнавал казок, розгорнеться театралізоване дійство, в якому братимуть участь не лише актори, а й гості Парку. У постановці будуть і виступи кінно-трюкового театру, і безліч спецефектів: каскадерські трюки, поєдинки з використанням середньовічної зброї, вогняні ефекти. Зберуться казкові та міфічні персонажі: Ангел та Чортик, Лісовик і Водяний, Баба Яга, Домовик і славні богатирі з князівської дружини.

В гостях у Діда Мороза маленькі і дорослі відвідувачі зможуть покласти лист в Чарівну скриньку здійснення бажань і влаштувати на пам'ять яскраву фотосесію з казковими героями.

Крім того, можна буде розважитися катанням на конях і в екіпажі або санях, стрільбою з лука в середньовічному тирі, перевтілитися в жителів Стародавнього Києва, надівши наряди з історичної костюмерній. Також для гостей "Парку Київська Русь" відбудеться розіграш приємних подарунків.

А  княжі кухарі в корчмі "Веселий варяг" і в точках харчування під відкритим небом, смачно Вас нагодують.

До послуг гостей «Парку Київська Русь» :

$1·         Музей середньовічного костюму;

$1·         Княжа конюшня, де можна покататися на коні;

$1·         Середньовічний тир, де можна постріляти з лука чи покидати в мішень ножі;

$1·         Історична костюмерна, де можна переодягтися в костюм князя, боярині, воїна та інше і влаштувати колоритну фотосесію;

$1·         Музей дерев'яного зодчества з артефактами часів Київської Русі;

$1·         Музей середньовічної музики, де можна побачити музичні інструменти Середньовіччя;

$1·         Монетний двір, де можна відкарбувати монету "на щастя";

$1·         Експозиція кораблебудування, де можна побачити єдину в світі реконструкцію лодії Київської Русі (яка до того ж брала участь у науковій експедиції);

$1·         Катівня, де можна пофотографуватись у борговій ямі чи біля кайданів;

$1·         Смарагдове озеро для відпочинку на природі;

$1·         Троллей (канатний спуск) над озером від партнерів "Парку Київська Русь";

$1·         Ярмарка майстрів.

18:00 – виїзд до м.Хмельницького.

 

Вартість: 585 грн + 25 грн (екскурсійне обслуговування)

У вартість входить: проїзд, супровід, страхування.