Океанаріум + Аквапарк «DREAM ISLAND» (м.Київ)

 

Океанаріум + Аквапарк «DREAM ISLAND» (м.Київ)

17.12.17

Одноденна аква-подорож у київський океанаріум «Морська казка» та у аквапарк «DREAM ISLAND»

04:00 – виїзд з  м.Хмельницького.

10:00 – екскурсія в Океанаріумі.

Ви завітаємо до київського океанаріуму "Морська казка". Головної родзинкою експозиції морських акваріумів безумовно став  підводний тунель (розташований на глибині 2-х метрів під водою), всередині якого кожен бажаючий може спостерігати за життям мешканців морських глибин та відчути емоції, раніше доступні виключно дайверам.

 Різноманіття видів не обмежується тільки рибами: у живому музеї підводних глибин широко  представлені й безхребетні – креветки, медузи, морські зірки та морські їжаки; й яскраві «живі каміння» - цілі «гуртожитки» симбіотичних гідробіонтів  на основі кораливих підводних комплексів.

Також, насолодитись видовищем годуванняі морських тварин, а серед мешканців океанаріуму є не тільки мудра черепаха  та різнокольорові рибки-клоуни, але й небезпечні рифові акули, а також найотрутніші риби океану – риба-камінь та риба-собака!

Ви будете вражені підводним світом та зачаровані його атмосферою.

13:00 - прибуття в аквапарк.

Зайшовши в аквапарк ви ніби побуваєте в загубленому світі. Де розгулюють динозавтри та мамонти. Декор заворожує, атмосфера дійсно дуже цікава. Нас чекають: веселі та екстримальні гірки, гарячі сауни, розслабляючі джакузі,  тераріуми з живими пітонами та крокодилами. А також акваріуми з плазунами  та різними екзотичними жителями.

Перевдягаємось і гайда кататись на гірки, купатись та розважатись.

В аквапарку  налічується 14 різноманітних гірок (одна з них спускається вниз з висоти 40 метрів). Ото вже буде де розігнатись та вдосталь накричатись.

Ще вас порадують: 2 хвильових басейни, 3 басейни з течією, лагуна з аквабаром на 55 посадочних місць, джакузі та різні види лазень.         

А спеціально для дітей в аквапарку є дитяча зона площею близько 700 кв. м. Діти будуть раді різноманітним атракціонам, яких достатньо як на суші так і у воді. Голодними Ви також не будете: бістро, піццерії, суши бари до ваших послуг.

З собою потрібно мати:

- купальний костюм, резинове взуття, рушник та все для душу.

*а також,бажаючі можуть провести вільний час у м.Києві (ТРЦ «DREAM TOWN»).

19:00 – збір та повернення у м.Хмельницький.

 

Вартість: 585 грн + 15 грн (екскурсійне обслуговування)

У вартість входить:

- проїзд комфортабельним автобусом, супровід, страхування на час подорожі.

У вартість не входить:

$1-          вхідний квиток в Океанаріум -  140 (дорослий)/ 90 грн (діти)/60 грн (учасники АТО, при надані посвідчення);

$1-          вхідний квиток у аквапарк ;

$1·         2 год - 200 грн (дорослий/підлітковий)/ 160 грн (дитячий).

$1·         4 год – 220 грн (дорослий/підлітковий)/ 180 грн (дитячий).

$1-          обід;

$1-          особисті витрати.